Search results

  1. CROWS macke, REV misevi

    Hvala lijepo :D Nista ljudi cujemo se,dobro mi kazu da sam budala sto se uopste upustam u polemiku s vama,iako je od mene sve bilo namjerno provociranje,zezam vas cijelo vrijeme jer mi je lijepo kad vas ljutim,a vi ono nabrijani pravo hehe nema vise mojih komentara na vanjskom,nadam se da vam...
  2. CROWS macke, REV misevi

    Ti si neinteligentan,jer ti milion puta kazem da ja nisam provalio na racun,ti ponvaljas istu pricu.Znao sam da je provaljen racun i receno mi je da saljem plemke,i znam ko je to uradio ali nek se javi ako hoce ja necu nikog da odajem :D
  3. CROWS macke, REV misevi

    SRAMOTA HAHAHAH STA JE TO SRAMOTA? JE LI MOZDA SRAMOTA REGRUTOVATI POLA IGRACA IZ PROTIVNICKOG PLEMENA DA SE UZME SVIJET? JE LI MOZDA SRAMOTA UBACITI 10 SPIJUNA U PLEME? JE LI MOZDA TO SRAMOTA? ILI JE SRAMOTA NOBLATI POLA SISAVCA? HEHEHEHEHEHEHEHE
  4. CROWS macke, REV misevi

    Ubili ih i sad kao sramota hahahaha sramota je gubiti jeste :D
  5. Spam

    Koga si ti ba restartovao hahahahahahah nema ti ni spomena na hr17
  6. CROWS macke, REV misevi

    Koja si ti botina,porazimo 235k u odbrani,i sve sto nam uzmu su 2 sela koja smi mi njima noblali,to jest prenoblali su 2 sela skoro noblana od njih,ali eto nek ti bude tjesite se necim hehehehehehe
  7. CROWS macke, REV misevi

    2x Branitelj dana Kao branitelj porazi najviše jedinica na ovom svijetu. Najbolji rezultat: 09.09.2016 (136.815 jedinica) 236.911 / 245.397 236.911 / 245.397 IDE MACA OKO REVA,DOK IH JEDE CROWS PJEVA IDE MACA OKO REVA,MEDJU REVOM MUNJA SJEVA IDE MACA---- PA ZASTADE NEMA GDJE VISE DA IDE,REV...
  8. Spam

    http://prntscr.com/cikv8y selam za drugove sa 24ke,losi ste za mene,za meneeeee i za moje veneee
  9. Spam

    Ja ne mogu da vjerujem... pa stidim se muslimana,kad se radi o ovakvim kao sto je pjana. Ne mozete nam polizat na 24,pa psujete.. Kao prvo ne znam toliku hajku dizes oko bajrama kao ti neki pro musliman,a opsovao si 28x u jednom tekstu,pa zapitaj se ako ti ne postujes svoju vjeru jel treba neko...
  10. Spam

    Divlji Joge na cetiri noge hehehehehehehehe
  11. Spam

    djesi k,g,h u c,z,s
  12. Spam

    http://prntscr.com/ch2vd0 za danas 28:0
  13. Spam

    Mozda me ima,mozda me ne vidite
  14. Spam

    Joge , vrati se u zooloski
  15. Spam

    Allah Aleem
  16. Spam

    hr17,hr18,hr19,hr20 igrao nisam ban dobio na hr 23 i 25 sam dobio,o 25 sam objasnjavao,a na 23 je bio ban zbog sittanja racuna cuj benjamina bolje onda i ne klanjati,da ti kazem da jedan grijeh ne opravdava drugi,tako da ne mozes reci da ako psujes onda ne trebas ni klanjati,ni postiti,ni ciniti...
  17. Spam

    hahahahahah cuj gledao log bodove kod mafije na racunu,pa sa ceg da mu prebacim pb ja ?? jasko je imao pb na jednom racunu i odatle nam je slao kad je trebalo,ja pb nikad nisam kupovao,a nikad nisam ni pravio racune za zaradjivanje istog,ko nece da vjeruje njegov problem cuj mi stavili jogeta u...
  18. Spam

    da te Allah swt uputi brate muslimanu
  19. Spam

    pa znaci pizda si bio i prije pocetka servera,posle si se transformisao u pizdurinu koja lize dupe osmicevicu,i jede njegova govna da bi i joge koji svijet osvojio heheheheh
  20. Spam

    Ne mogu vjerovati jedno a to da joge kaze vanjuhi da skloni tudji deff pa da se igramo,znaci joge koji je osmicevicu polizo supak da bi ga nadefali ejjjjjj Boze a vanjuha respect za tebe odavno postenijeg igraca nisam sreo,ako izuzmemo mene :D :*
Top