Search results

  1. pjanone

    Svima koji slave...

    I svaka ti čast što nisi sredio/napravio zabranu napadanja za taj dan. Svaka čast što nam čestitaš Bajram a utjeraš ga duboko svima onima kojima si čestitao.. Svaka čast. poz
  2. pjanone

    Spam

    Svaki član plemena CROWS i EKIPA na ovom svijetu 24 treba da izgubi svaki respect stečen na ovoj igrici(ako ga ima uopšte). SRAMOTA.
  3. pjanone

    Spam

    ma ko još danas farma
  4. pjanone

    Spam

    a mene ko jebe jel
  5. pjanone

    Reporti ..

    auuuu što mi sviđa ova statistika brate mili samo naprijed <3
  6. pjanone

    Reporti ..

    lako je, sve ovo lakooooo jeeeeee, ljubavi za naaaasssss, lakooooooo jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, malo pomalo
  7. pjanone

    Spam

    joj atlantisa burazera, pa kad je on kome šta zapaprio :D Restartuj se dok nije kasno, pa počni na drugom kontinentu :D
  8. pjanone

    Spam

    volimo tonija
  9. pjanone

    Spam

    ha?
  10. pjanone

    Spam

    ja bi to rekao slobodno, za sebe naravno, al opet kažem, vi znate svoje, evo sve ne znadem majke mi
  11. pjanone

    Spam

    jaj doktora kako uklapa, a hoće još da pije nešto. a šta je ovo ljudi moji dragi, sve evo ne znadem nikako
  12. pjanone

    Spam

    misliš više ko voda? al dobro to je opet poznavajući mene, za vas ne znadem evo
  13. pjanone

    Spam

    oooooo veliki o_O
  14. pjanone

    Spam

    to je vezano za onaj koment što ti je obrisan ili si ga obrisao jbg.. Opušteno ba :D
  15. pjanone

    Spam

    ma nema i ti si puko žešće
  16. pjanone

    Spam

    evo ti rodica za taj komentar oca mi
  17. pjanone

    Spam

    a znaš da nikad ne spavam hhhhhhh
  18. pjanone

    Spam

    Doktore doktore. Treba ti doktor majke mi. Da nije počeo igrat lik sa tobom, prozivao bi ga i ti i svađao se sa njim. Znači nemoj srat
  19. pjanone

    Spam

    panjone hahahahhahahahahahhahahah hajmo brodića ko će na igrajmo se
  20. pjanone

    Spam

    ja sam se uvrijedio
Top