Search results

  1. Pitanje za cijeli server

    Pošto ima jako kvalitetnih igrača, da li ste ikada igrali svi zajedno na nekom tw.net serveru, zanima me da li bi se moglo šta uraditi tamo kada bi se skupili.
  2. Top 25 Igračhi

    Najbolje doktor zna kako se nema plemića :D
  3. Top 25 Igračhi

    Mogu li povući ove napisane riječi? Obratno sam mislio :p:p
  4. Top 25 Igračhi

    1 Special One EAG 110.535 24 4606 - Prvenstveno dobar vođa, odličan igrač, ne znam kako stigne sva ova sela, ako uopšte stigne organizovati, i ne znam koliko vremenski Andy provedeš dnevno pa farmaš ove resurse, ali svaka ti čast. :) 2 Ludi petak EAG 97.018 19 5106 - Izuzetno jak trio, što...
  5. dzemsonzijev kutak

    Nikname ja sam prešao jer nisam dovoljno dobar vođa i nisam znao organizovati ljude, osvojili su 60% mojih ljudi i ja sam ove raspustio i priključio se njima da bih opstao i naučio sam mnogo toga jer sam se priključio EAG plemenu i jer sam se spojio u dual sa wiljsukom jer je to opasan igrač i...
  6. dzemsonzijev kutak

    Zato što smo se spajali u duale. Prvo selo sa tvoga spiska je bilo moje, a igram sada sa Wiljsuka9 :) A evo što kažeš da su naši glavni regrutovali SG, oni su se raspali jer je jučer Andy(Special One.) organizovao akciju, zašto ovdje uopšte raspravljate imate spam, da sam barem moderator da ovo...
  7. dzemsonzijev kutak

    Nisu vrijedni, je li :D
  8. dzemsonzijev kutak

    Nije se još pravo zakuhalo, kako će da se zakuha, međutim u ratu uvijek postoje porazi, nitko od nas ne može to izbjeći. Zbog toga je bolje izgubiti nekoliko sela da bi došli do svog cilja, nego da si poražen, a da nisi znao ni za šta se boriš. Jedna od strana će se pronaći u ovome. Nisam...
  9. Rat - PDP vs NW , NW-a

    Niko i ne postavlja osim tebe izvještaje, samo šalji još
  10. Top 20 plemena

    Ja sam mislio da smo ti i ja prijatelji, a ti mene izgleda ismijavaš u sarkastičnom kontekstu. :(
  11. Rat - PDP vs NW , NW-a

    Postavi izvještaja i ti gdje si se pogubio, zanimljivije za pratiti. http://prntscr.com/ctr1ph
  12. dzemsonzijev kutak

    U međuvremenu dok je izbila svađa između Apostola i Doktora, RewCrew smišlja plan kako kupiti PremiumBurzu samo za sebe, jedna za njega, a jedna za nas normalne ljude koji farmamo!
  13. dzemsonzijev kutak

    Molim gospodu da se ne svađa ovde:((
  14. dzemsonzijev kutak

    Malo je teško sada komentarisati kada sam se ja priključio EAG plemenu, ali neću spominjati EAG biti će ofirno da ih favorizujem sada. :p Od NightWatch plemena se očekivalo kada padne mrak da će da osvoje 10 sela, 10 sela(da podebljam ) po 300 poena, međutim ONI su nas iznenadili, noblali su...
  15. Rat - PDP vs NW , NW-a

    Bio sam zelen, ni sad nije nista bolje:p
  16. Rat - PDP vs NW , NW-a

    Meni nista nije jasno iz ovih gore kordinata i brojeva, jebem ti budalu hahaha
  17. Spam

    Da mi je barem 5% od svakog, Bog te u 2 sam poslo lahke donijeli mi kitu velikuuuuu :D
  18. dzemsonzijev kutak

    U igri prijestolja trenutno slavu zauzima EAGLES sa prvim mjestom, dok ga prate NW i PDP. Da li će rat biti kratak ili dug između NW i PDP? Da li će se izboriti za kontinente? Adoo23 se vratio svom plemenu uz poruku od svog vođe Slasha: "Kome li ćeš ako meni nećeš?" Dzemsonzi i dalje pokušava...
  19. dzemsonzijev kutak

    Radim pa zaboravio, čekaj da se zakuha malo, pa cu ja bacit kakav komentar hajaha
  20. Spam

    Vidio da nisam dovoljno iskusan da vodim pleme, pa se priključio nekome ko ima dobrog vođu, tako mi lakše fokusiram se na sebe i svoju igru, a ima ko organizirati akcije, znaš i sam kako je bio si u DKL :)
Top