Search results

  1. Spam

    B Hahahahha znam ja sta tebe boli najvise pa si opleo po meni ali necu reci ovdje,nek si ti opleo po meni popit cemo kafu u Kalesiji ubrzo da ti cestitam sto si mi uzeo 35 sela meni i Marku.
  2. Spam

    Nek ti pjana znas ko je igrao na racunu one above all a mi ne moramo ni znati.Nek si ti pjana pametan i pro. Drago mi je da sam te upoznao na ovom svijetu nazalost na sv 26 nisam dovoljno. Cestitke PDPU na zasluzeno osvojenom svijetu,vidimo se uskoro na nekom novom.
  3. Spam

    Ti ni to ne mozes,ustvari kad si ti to poslao nuku na aktivnog igraca podsjeti me.
  4. Spam

    Smayke samo free nobla sram ga bilo i ono sto se zove ludi petak isto free bilo sve je free jbg
  5. Spam

    Hvala
  6. Spam

    Cestitke na odbrani
  7. Top 10 igrača

    Sve ti pljackase doca pokupi,najjaci je on na svijetu.
  8. Top 10 igrača

    Poredak Ime Pleme Bodovi Sela Bodova po selu 1 Maximus Meridius Decimus UDBA 5.965 2 2983 Dobar start svakako za pohvalu.Međutim kada se pogleda farmanje 0 bodova.Svi koji igraju ovu igru duže znaju da dobar farmer vrijedi kao 5 ovakvih računa.U nastavku očekujem više što se tiče farmanja. 2...
  9. Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Kad tu pivu plaćaš ? :D
  10. top 20 igraca

    Poredak Ime Pleme Bodovi Sela Bodova po selu 1 Shalom FAME 32.358 14 2311 Ovaj igrac je izdominirao u svemu za sad,sve cestitke noblanja zasluzena. 2 Apocalypse H~K 30.293 10 3029 Odlican pocetak vidjet cemo kako ce dalje ici.Farmanje odlicno takodjer i noblanje. 3 ubica26 PR 26.223 15...
  11. Masters turnir

    1.GAMMA 2.Latica i Crni vitez 3.doniuss i pitbull 4.Ludi petak trio koji igra na acc 5.Andy i pamy 6.kublaj,osman i indira 7.Dino,fare i smayke 8.Max,adin,doca 9.Lazo i gothic 10.Kralj atila Dalibor sa nekim duallom. E to je ta ekipa koja bi daleko dogurala sigurno.
  12. Spam

    Ispred plemena EAGLES cestitam praznike igracima koji ih slave,ne samo igracima sa hr26 nego i ostalima koji su prisutni na drugim serverima,posmatracima koji ne igraju,administraciji i ostalima. Svima Vam zelimo sretne praznike i svako dobro u RL. Ostalima koji ne slave ove praznike zelimo puno...
  13. RAT - EAG VS PDP

    5x Oslonac dana Kao podrška porazi najviše jedinica na ovom svijetu. Najbolji rezultat: 30.11.2016 (45.293 jedinica) 64.540 / 64.540 64.540 / 64.540 U vodstvu ste! Najbolji idući igrač ima 9.528. Držite ovo vodstvo do ponoći kako biste osvojili ovo postignuće! » prikaži sve Moram i ja...
  14. RAT - EAG VS PDP

    Hvala puno,bili ste dobri :)
  15. svaka cast

    Sve najbolje u RL prijatelju moj,mozda nekad i zaigramo zajedno al cisto sumnjam mi smo se navikli rokati :)
  16. RAT - EAG VS PDP

    Nemoj sa Lazom na pivu napit ce te i javiti smurfu da te nema i eto belaja zeznut je Lazo :D
  17. RAT - EAG VS PDP

    Dobro raspolozenje sa obadvije strane to je lijepo za vidjeti,boki je igrac koji je sposoban navuci deffa u kratkom roku a i potrositi se da zastiti taj deff sto mu je dosao,od mene cestitke odlicno se odbranio. Odbrana je kod vecine bila odlicna neki su zakazali samo zbog pritiska koji je EAG...
  18. RAT - EAG VS PDP

    Da nije treci cetvrti bi sigurno :D
  19. RAT - EAG VS PDP

    Cestitke na odbrani brate :)
  20. RAT - EAG VS PDP

    Ti prijatelju imas neki drugi problem sa Dinom,kada se ode na porazene protivnike na tom serveru o kojem ti pricas prvi je Dino,nije bitno koji si ali ako si prvi po porazenim protivnicima mislim da si dovoljno uradio. Svoj problem sa Dinom rijesi na drugi nacin jer ovaj nacin ti je cist...
Top