Search results

  1. Spam

    Nije gotovo dok sudac ne odsvira zadnji zvižduk. Manje priče, više igre. Bila bi šteta da svijet završi brisanjem računa, vaših ili naših, svejedno je. Hajmo još malo ratovati, mi ćemo se potruditi da ipak ne potraje previše dugo ovaj svijet.
  2. Spam

    Ironija je što si ti noblao te ČITAVE račune, mi uzeli dva sela sveukupno HAHAHAHAHAHAHAHAHA
  3. Spam

    Ma nema tu rasprave, ljudi uzeli 5 računa naših i svejedno ih pomeli kao lišće u jesen. Ne znam samo koga lažu sa onim njihovim izlikama
  4. Spam

    Ne brišite račune, uskoro ćemo mi vas noblat svakako :)
  5. Spam

    Ma i ti meni fališ majstore. Primjetio sam da je račun ilegalac potpuno opao otkad si ti otišao:p
  6. Spam

    Ukratko, dragi moj Marko, govna smo svi. Ali mi mrvicu slabije smrdimo i malo bolje igramo :)
  7. Spam

    Tješi se Markane. PDP jedino sto je uzeo "olaksanim" putem jest tri sela od ernissa i 2-3 sela od antitalent koji mi se sam javio da ne želi da ga marko nobla vec bi radije da ga nobla kvalitetnije pleme (njegove rijeci, ne moje). Bilo je drugih pokušaja ali ništa nije prošlo a kod gensija sam...
  8. Spam

    Da li pamtis zadnje ljeto, srcu mom još takooo sveto.. Eee moj Saša :oops:
  9. Spam

    Čitav dan je zanimljivo :D Side 1: Tribes: V-M Side 2: Tribes: DT, DT@ Timeframe: Last 24 hours Total conquers against opposite side: Side 1: 6 Side 2: 0 Difference: 6 Points value of total conquers against opposite side: Side 1: 20,925 Side 2: 0 Difference: 20,925
  10. Spam

    Hvala @Mr. Indigo , glavni administrator hr servera :D
  11. ANKETA: hr31 - no1 igrač

    Zašto trawka nije na listi?? :mad::mad: Inače bi moj glas išao njemu, ovako sam ga morao dati mojem najdražem panju Stefanu (<3) i Damiru :cool:
  12. ...

    ...
  13. RAT - EAG VS PDP

    Znaš kako se prepozna veliki čovjek? Uzmi mene za primjer. Čestitam npr. Benji za urađeno na hr25 u početnoj fazi, čestitam andyu na urađenom na hr21 u početnoj fazi.. bez obzira koliko me obojica blate i napadaju. I onda dođe mali mali Tomica i krene meni srat da sam bio loš.. a lizao mi...
  14. RAT - EAG VS PDP

    Nemoj me nasmijavati sa tim dijecjim forama. "Ti mrzis Dinu, gle njegov OD, tvoje rijeci nemaju smisla." Daj mi 104 free sela i imat cu i ja onaj OD, koji usput nije nista posebno. Ili ćeš mi sada prodat priču da broj sela nema korelaciju sa porastom ODa? Majke mi, nekad mi niste jasni. Čovjek...
  15. SPAM

    Doctore, sa kime se ti to svađaš čovječe. Provokatore ne možeš urazumit niti će oni ikada prestati sa svojim forama. Time što se natežeš sa njima, samo im daješ poticaj da nastave sa istim ponašanjem. Ako već i misliš pisati sa njima, onda makar neka bude zanimljivo pa da se pošteno roka sa...
  16. RAT - EAG VS PDP

    *sigh* Moram li ja opet vadit statistiku? Nemojte me nasmijavat ljudi. Više respecta je na tom svijetu dobio Benjo koji je momački udarao dok je aktivno igrao nego maleni Dino sa 104 free sela (koliko je to ono, 65% sveukupnih sela?) Manite se ranga, on nikad nije istinu govorio što se tiče...
  17. SPAM

    Pošto sam ja bio vođa Psihe znam najbolje sto se dogodilo. Nije sniper ništa kriv. Pravi vlasnik računa nije mješao prste u to. Na račun su upali Adin i Tomo. Tomo je znao šifru i nagovorio Adina da upadne i odradi to. Nemoj da te to malo slatko lice zavara, Tomo je muljator i to teški. I čisto...
  18. RAT - EAG VS PDP

    Ma šta voliš dijete božje. 98 godište i on da milfare spominje. Pa da stavimo ženu ispred tebe, ti ne bi znao šta sa njom :D De nemoj tipkat više ovdje nego vračaju tu ruku u gaće i igraj se sa svojim malim kopljanikom. (') I evo ovo je pojednostavljena skica kako ženski spolni organ izgleda...
  19. RAT - EAG VS PDP

    Ima li mjesta za Orlića u Orlićima? :oops:
  20. RAT - EAG VS PDP

    Eto samo si nam ti još falio ovdje na forumu.. Bitno da se meni znaš javiti samo kada ti nešto treba.. Isti si Toni :(
Top