Search results

  1. Puma the Ace

    Spam 1.0.1 beta

    Cuci :cool: samo opusteno to radi sve u sporskom duhu prihvatamo i poraz all pruzamo malo odpora i to je za pohvalit ;)
  2. Puma the Ace

    Spam 1.0.1 beta

    smajke legenmdarni moj kako si mi popijel se sta imal kise u ausburgu <3
  3. Puma the Ace

    Spam 1.0.1 beta

    ja pijem od 1 maja bajajo
  4. Puma the Ace

    Spam 1.0.1 beta

    iskreno falen ko je vule i david
  5. Puma the Ace

    Spam 1.0.1 beta

    znas ti koga ces da ispravljas,ludilo je pocelo neznas-jesil se mali nafuro ha hahahahahhah
  6. Puma the Ace

    Spam 1.0.1 beta

    falen neznas o kome pises opusti se djecko hahah ovo je igra hahahahhahah
  7. Puma the Ace

    Spam 1.0.1 beta

    falen tezak ko traktorski tocak vuhahahah svako ima pravo da trosi lovu na svoj nacin all ovaj je zalostan hua
  8. Puma the Ace

    Spam 1.0.1 beta

    osaburite i mi se zabavljamo te uvrede trpamo u kofere lagano idemo na sl server samo opusteno bajo Buš hahahah
  9. Puma the Ace

    Spam 1.0.1 beta

    Buš-man nemoj dzaba o pb pisat pratim ja tu situaciju u ostalom mult acc nemogu odma slat sebi pb da se trose tako da ovdje se trose pare u ostalom svako ima svoja prava da radi sta hoce all pošteno.OK. nemoj nikog jebavat OK nemoj da bude nekom krivo il da se nalazi oni koji se jave jesu se...
  10. Puma the Ace

    SPAM

    Imal ko jaci :D
  11. Puma the Ace

    Poštovanje svima..

    Dobro veče svim prijateljima Povodom ovoga htio bih se zahvaliti onima koji su mi pomogli a mogu vam reci da sam puno sretan sto imam tako dobre prijatelje. Ova pomoc meni puno znaci a ponajvise mojoj kcerki. Kada sam dobio odluku za stetu niko mi nije htio pomoc cak su se kolege iz firme u...
  12. Puma the Ace

    RAT - EAG VS PDP

    Hajmo ba pjana gusti za ekipu raja iz PDP nemoj te puno brezobrastinje to vam je kultura i pssss samo cestitajte i cekajte nas sl svijet ljubi vas nedo vas <3
  13. Puma the Ace

    RAT - EAG VS PDP

    djeste raja imal ovdje belaja :cool:
  14. Puma the Ace

    svaka cast

    Necu puno hehe zna se ko si ljudino, svaka cast na ljuskosti.Hvala na cestitkama ;) valjda zaigramo opet sve naj bolje zelim u rl Nedo
  15. Puma the Ace

    RAT - EAG VS PDP

    smajke znas ko je
  16. Puma the Ace

    RAT - EAG VS PDP

    sta je ovo brajto samo me ti jojis :oops:
  17. Puma the Ace

    RAT - EAG VS PDP

    hahahahah jebi me malo zivote moj
  18. Puma the Ace

    RAT - EAG VS PDP

    Eeee djeste drugari hehe
Top