Search results

  1. SPAM

    citaj malo svoje komentar, pises kao uspaljeni pobertetlija koga bi ti to karo hehehe citav libido preusmjeravas na tude racune jer o sebi sam imas nikakvo misljenje te jednako toliko samopostovanje a sad trg googlaj sta je libido
  2. SPAM

    trajat ce ovo dugo, kad prode ljetoil ako hoces i prije samo se javi nebi imao nista protiv duala
  3. SPAM

    jel istina da se un spaja sa belcima i da ce se zvati ujedinjeni crnci hehehe
  4. SPAM

    kad ce vec jednom ta akcija na crnce
  5. SPAM

    ajd utuvi si glavu da pleme BW su osnovali Crnci da nije bilo nekih saveza Osnovano od crnaca i jedini saveznik tada protiv citavog svijeta , citava karta se crvenila kao menga
  6. SPAM

  7. SPAM

    mejra cuo sam da se jedno od saveznickih plemena gasi imali tu istine???:) ma zajebavam se samo istina je skroz druga, to jest da cete uskoro dobit rat protiv barbara te u sljedecoj akciji je plan poslati sve njuke na Crnce ovako na dva fronta nije lako hahaha sinoc je bila visa sila pa se...
  8. SPAM

    ima se jebiga,ofa defa,... nije beg cicija :)
  9. SPAM

    cuo sam da su objavili rat barbarima un+belci preko 30 noblanih barbara u 10 dana cim poraze barbare idu na crnce
  10. SPAM

    nema se sa cime jebiga ice se za par tjedana
  11. SPAM

    sto si se uspalio
  12. SPAM

    pa da
  13. SPAM

    pa da
  14. SPAM

    pa da
  15. SPAM

    pricama nema kraja i pisem zato sto tip pise price a ne cinjenice ako nitko nista nenapise ostane njegova prica KOJA SE ZA MJESEC DVA PRETVARA U ISTINU ovako neka ostane trag za druge svjetove te za mjesec dva tri kad neko iz dosade pocne listati spam procita sve te upozna ljude koji iza svih...
  16. SPAM

    post popravljen za onaj dio publike ispod prosjeka uvijek zaboravim da ima ljudi kojima treba svaki komentar detaljno napisati d bi bili u mogucnost kontekst pravilno rastumaciti pase ovako ili da jos nesto popravim i nejasnoce i nesigurnost odstranim kako se ono kaze trla baba lan da joj prode...
  17. SPAM

    mislim na koji nacin ti razmisljas sta se otkrije tako tvoj mozak funkcionira uvjek neke spletke mucke, ako toga nema nema smisla igre ???? cudnog li mentaliteta igraci crnaca jesu po inteligenciji i empatiji barem malo iznat prosjeka upoznaju se i vecinski dio , barem onaj koji je socialno...
  18. SPAM

    pa da sta bi moj caca znao rec
  19. SPAM

    druga stvar crnci oduvjek regrutiraju porazene protivnike jer znaju sta dobivaju jer su se ti decki dokazali u borbi regrutiramo kad pleme porazimo i kad se pleme raspusta. smisao nije regrutirati igrace zbog brojki neko jednostavno iz razloga da se upoznaju novi ljudi i vezu za pleme za...
  20. SPAM

    momak je presao iako dual to nije nikako htjeo promjenio sifruracuna nije timski igrac i otisao je gdje mu je bolje isto kao i rewic druzina ste najbolje ljubite se i guzite jedni drugima a niko od vas drugome ne vjeruje nisu vam neprijatelj crnci neko suplemenici i saveznici dozivit cete...
Top