Search results

  1. Spam 1.0.1 beta

    Nije fazon obrisao mi se racun haahahahahahahhahaha
  2. Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    halo ba morate meni dat sela ccc
  3. Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Doco meni obecao gradove kako bi zavrsio prvi :) ja evo farmam i kujem zlatnike kako bi mogao odjednom iznoblat sva njegova sela :D
  4. Zatvaranje svijeta

    Cestitke <3
  5. Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Evo mogu i ja na ovaj vanjski hehehe <3
  6. top 20 igraca

    Bravo za misljenje nobe :)
  7. top 20 igraca

    Combe da bude iznerviran, pa zar je to moguce :O
  8. top 20 igraca

    HAHAHAHAHAHAH koji si ti debil Bgmi...neka sam izgbuio hr27, zasluzeno sam izgubio haha ali to sto govoris da sam ti uzeo 1 selo da se hvalim, da ostavis acc josipu pa on izgubi selo/sela...pa zasto to radis, ako si pravi igrac ostajes tu do kraja rata sto je zapocet taj dan...to ti je isto da...
  9. top 20 igraca

    hahaha pametan momak :p aa sad gledam da si mi skuco nesto vojske hahaha samo da te zahvalim <3
  10. top 20 igraca

    Ne lazi da nisi igrao, ono prvo selo sto sam ti uzeo u sred dana i to iz zajebancije, pa si pokusao prenoblat pa si se kuco zar nije tako bilo? ti mene jebavao psihicki i fizicki hahaha kako si luudd, ja tamo otisao na lijevu stranu da rijesim tebe noba, reko svojim igracima "pustite tog noba...
  11. top 20 igraca

    Nemam vojske da farmam haha
  12. top 20 igraca

    Adine ingame dokazi kako se igra. A ti rew, pa iskremo ti i ne mozes dobit drugacije nego prljavom igrom, svakako ja taj svijet nisam igrao skoro zadnja dva mjeseca ali haj to i nije bitno. Da si ti neki igrac ne bi mi dozvolio da te ubijem na hr27 dok sam igrao aktivno :*
  13. top 20 igraca

    Mali mozes mi se samo saget, nisi odavno :D
  14. top 20 igraca

    Jos jednom ti govorim boli te briga sta radim :) gledaj svoja posla Sjeti se pizdo kad si na hr27 izasao iz plemena da ofarmas suigraca kako bi uzeo dnevnu nagradu umjesto mene, poslo sam te vec jednom u pm nemoj da moram ponovo PS Andy hvala za misljenje ;*
  15. Spam 1.0.1 beta

    Dino picko jedna reci svima sta je bilo na hr25, ne budi peder kad vec spominjes taj svijet reci kako je sve bilo. Evo ja cu ukratko napisat pa reci da li lazem. Igrao sam sam na racunu bez premiuma i ostalih govana, opet ti i jos sam par tvojih kolega ljubomorno na mene, zelite da zaustavite...
  16. Spam 1.0.1 beta

    judah tako zvani Mr Ronaldo, ili kako vec imas me na fb hhahahha
  17. Spam 1.0.1 beta

    Haj dino majke ti ne budi retardiran, uozbilji se malo vrijeme ti je jbga. Sta tebe boli kurac koga sam ja nagovarao da se okrene protiv tebe, ako ti nije smetalo to zasto su mi se tvoji "prijatelji" javljali na fb, skype i molili da ne okrenem sitauciju na hr28 jel? Nemoj me majke ti vise ni...
  18. Spam 1.0.1 beta

    Dino kako mislis da napravim pleme sa cika pajom, pa dragi Dino on i ja se ne znamo hahahahahaha kako si najludji majke mi
  19. SPAM

    David najjaciiiiiiii
  20. SPAM

    Pa tako Rew reaguju ljudi poput tebe. Ne mozes se izvuc nikako, nijedna ti laz ne pomaze vise, nemas sta reci za mene da sam odradio prljavo ili nesto drugo. Razumijem sto se ljutis sada.
Top