Search results

  1. judah

    Spam 1.0.1 beta

    druze jel tebi krivo sto si toliko nebitan da te niko i ne pominje? GORI U TEBI, MISLIS KAAD BI BAR MENE NEKO PROZIVAO? A sto se tice pusenja i 27ice, ja nit sam popusio a ponajmanje od rewa! tako da sinak moj dobri, budi ti meni pozdravljen vidimo se sad na 30
  2. judah

    Spam 1.0.1 beta

    HM
  3. judah

    Spam 1.0.1 beta

    Fanovi?
  4. judah

    Spam 1.0.1 beta

    reci mi jel si na 42kg ili si se udebljao dosao do 46?
  5. judah

    Spam 1.0.1 beta

    a predvece gledamo te cuvene dvije deke misica mislim nije da nisi zivotinja
  6. judah

    Spam 1.0.1 beta

    znas li ti da ja svako jutro ustajem uz ovu sliku..
  7. judah

    Spam 1.0.1 beta

    mislis... poyy zivotinjo moja
  8. judah

    Spam 1.0.1 beta

    NEKA BOLJI POBEDI! ja cu biti prvi na hvaru.. :rolleyes:
  9. judah

    Spam 1.0.1 beta

    ja sam za kineze a nikako za bijelce. samo cu ti reci jednu stvar, seti se akcije za nedu kralja i seti se malo kada je pocela akcija ko ti se prvi javio. znaci dokaz kakav sam ja zapravo, ovo ovde je sprdnjica. no hard feelings
  10. judah

    Spam 1.0.1 beta

    E DINO DINO, MALA SLINO ulizivanje rewicu? buahahahahaahahahhaahahahahahaahahahahahaahahah
  11. judah

    Spam 1.0.1 beta

    bar nisam placen bobama da dajem moralnu podrsku suverenom vladaru svih plemena. ima kod nas jedna dobra ili dobro je*e ili dobro placa... koja li je od te dve pitam se
  12. judah

    Spam 1.0.1 beta

    kako dino placa, po satu ili po postu? :cool:
  13. judah

    Spam 1.0.1 beta

    volim ja tebe odavno jarane kupujem bobe, tresnje i visnje, cuvam za crne dane, hr41
  14. judah

    Spam 1.0.1 beta

    primas li mene, igracu ti podrsku noblam barbare nekad i samog sebe, saljem ti deff gdi treba
  15. judah

    Spam 1.0.1 beta

    sucky suckyyyy
  16. judah

    Spam 1.0.1 beta

    dino legendo ove igrice, svi ti se mi klanjamo, samo ne smemo javno reci.. pogledaj porazene u napadu idiote, covek ima kao podrska 100 miliona porazenih jer je jedino to i radio. prestani traziti tudje greske botino mala, naslusao sam se nocas sta si sve radio, kako si svoje noblao :*
  17. judah

    Spam 1.0.1 beta

    a dobro, imao je uspona i padova? kad nobla sam sebe..
  18. judah

    Spam 1.0.1 beta

    iznobla ga celog od glave do pete... cekajuci godoa si fazon, cekamo zimu, nemam ti ja jarane vremena sada da igram plemena, bolje udarit po pivu na vrucini i kupat se
  19. judah

    Spam 1.0.1 beta

    ljubi tebe tatko tvoj
  20. judah

    Spam 1.0.1 beta

    sinak dragi, udji tamo kod tvojih jarana pitaj kad sam zadnji put bio.. pre jedno 2meseca
Top