Search results

  1. Spam

    ako dodjem sa svojom ekipicom cekace te rew na megdanu jebace ti nanu :cool:
  2. Spam

    Hos Marko i na 32 da dodjem da me zaobidjes ?
  3. Spam

    :p <3
  4. Spam

    A meni Doca :(
  5. Spam

    Dobar fajt nemoj se izvlacit jaci smo za klasu i tjto proradio inat Bosanski , svaka cast na borbi nekad dobijes nekad izgubis vidimo se na nekom sljedećem svijetu Sretno ;)
  6. Spam

    Doduse hahah Nego hocemo noblat sta dosadno je , samo ja nemam offa presusio sam haha al udaracu deffom imam 100k stoji djaba hahah
  7. Spam

    Vidim vodju nam noblo pa reko da pokazem koje babuka pa i ja vaseg mozemi se :rolleyes:
  8. Spam

    Anele gdje su ovi misevi tvoji usutili se ? ulijetaci u klastere velikani bogovi dzamije nestalo free sela tw stats ne radi An an bip bip , Tomek cujem da se kurcis , vraticu i tebe na tvornicke ko sto je i ilegalac otiso , obecavam poy
  9. Spam

    Sta je bilo misevi ? mirni ste i ne provocirate vise ? Hocemo koji prljavi udarac zadat u vasem stilu ?
  10. Spam

    Hah .. os deku da se pokrijes po glavi ? :oops::oops:
  11. Spam

    Kuc Kuc cujemo l' se ee jeste tu ???? Marko jesi na liniji , aparatima djesi sta si ? Ivek sta kazes ? kuc kuc aaa mama zovi 122 HAHAHAH
  12. Spam

    Ajde Ivek smrdo pisi malo kuc kuc haha Pjana iskuliraj se i mi kad se nabijemo bude nam krivo al ovo je porazavajuce hehe poy bacite koji offic i na mene da stignem shaloma :D
  13. SPAM

    Trazi Edo 3 da garantuju za mene da udjem u Crnce :D Francetic , Sasa i Stipe evo garantuju saljite poziv ulijecem uz pjesmu
  14. Spam

    Hr30 nisam igro aktivno kao ni Stipe , Uk nisam igro pogotovo odma na pocetku reko da nemam vremena , ne znam o cemu pricas haha Ivek svaka cast uzeo si 2 sela koja se nisu ni branila , i ono prvo sto si mahno imalo 5k deffa medju 150 crveni na 15 nuka jado jadni hahah i dalje si botina da...
  15. Spam

    Ide postar kur-* mu je ostar bjez te zene bice te sta ? :eek: Cuj Tome propalog igraca :D Ilegalac i dalje na aparatima Doctor po dobrom starom obicaju kiti se tudjim perjem , slepa se od kako igra uz druge dodje tu prozove Vedada koji ga je ubio ko macku na fronti kad je bio sam Ima ovaj Ivek...
  16. Spam

    Tw stats nema nista :/
  17. Spam

    De ga malo promahanglaj os ? hljeb te jebo ovi se juce na meni nabili ko teladi niko nije doso ovdje reko A , ti se naso nesto kuc kuc ajd mrs u rupu da te ne cujem botino PS: RECI DOBRA AKCIJA I AKO NIJE NEMA VEZE AJMO DALJE STO REKO TRAWA NEK SE UDARA HAHA
  18. Spam

    Ajd ti meni daj selo u svom klasteru ja cu tebi u svom ma da ti imas u mom vec al dacu ti jos jedno pa da jedan drugom promahanglamo malo :$
  19. Spam

    TO TO TO TO SAMO JAVI NA KOJI CES ACC I KOJA SI SMJENA DA NAM OLAKSAS HAHA BOTINOOOOOOOOOOOOO BOTINOOOOOOOOOOOOO HAAAAAHAHA . i tako uleti jbga :3
  20. Spam

    Dje ona botina Ilegalac jel doslo vrijeme da ga se nobla hahah KERU MALI HODI BABIII DA TI JBEM ZNANJE
Top