Search results

  1. Spam

    sta se obrukao covjek, ako popije rr sta je tu brukanje
  2. Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Znas li kad je to bilo ? Kada su napustili i francetic i svi ostali, gdje je 2 mjeseca moje igre do tad, gdje pored daria i mene nije niko makao na zapadu ? I gdje smo svaki dan redovno rokali sve zivo. Dariovu nuku jjednu skucao posle, mislio sam da se nece dizati zbrka zbog jednog offa kada je...
  3. Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Ja sam na 27 dao sve od sebe da primognem ekipi, pogotovo kad sam dosao na Drina acc, ali naravno da ces sve zasluge preuzeti na sebe jer kao da tebe nije bilo ono znas :rolleyes: ipak si ti glavni tebe gdje nema tu je propast. Vas poziv za 30 nisam ni trazio, nit ga trazim za buduce svijetove...
  4. Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Ja kad vidim da je svijet prevagnut, stanem sa noblanjem i pustim kusnicu da se bori za kost, ti si Marko taj koji je ugrabi, respect
  5. Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Sta je Marko , nije hrastic tebe spomenuo u prvom ranku pa si se morao javit? Ja ne znam sta lik koji igra po tudjem accu a ne na svome ima pricati o liku koji prica o tome ko ce biti prvi, razumjes ti mene? Komunista do vrha ! s postovanjem banovana mejra, wicked nemos ti mene banovat kolko...
Top