Search results

  1. misterNOTEE

    Zatvaranje svijeta 31

    Mogao si se bar udostojiti i napisati ime tog plemena koje je osvojilo ovaj svijet :) Nadam se da vise nikad necu procitati nick WiCkED
  2. misterNOTEE

    Spam

    Ma opustite se , gotov svijet , a ovaj dalmatinac se uzivio sada noblati , gdje si bio dok se igralo :p:p
  3. misterNOTEE

    Spam

    Bilo pa proslo :D Svijet je sranje bio, jedva sam cekao da se zavrsi, mada da nije bilo prvaljih stvari,svijet sa ovakvim postavkama se nikad ne bi zavrsio :D Vidimo se uskoro na nekom drugom svijetu :D
  4. misterNOTEE

    Spam

    Niko i ne govori za tebe u vezi saleta, de ba doctore kad viljsuci upadnete sve rega , nemoj te price, reci ne moze ovako 5 igraca igra trenutno ste bolje odigrali od nas i tjt
  5. misterNOTEE

    Spam

    Prljava igra PDP 10 Skill PDP 10 Nije se ni islo na tebe , rekao si u mnozini dosao si do najaktivnijih racuna , mrvi je palo selo , niknameu palo selo , tebi palo selo , belmoniju palo selo, obnavljaju se offovi , al necu nista pisati , cestitke na ratu i cujemo se nekad na drugom svijetu. U...
  6. misterNOTEE

    Spam

    koji bola skill , sta si ti uradio sa tim skillom ziv bio? Prvo blatite vaseg igraca Sasu(ne na forumu) , kazu nema vodstva, pa onda ovo , eto nas nije zajebalo sto ste vi usli viljsuci na racun i uletaci u klaster igracine niste nista napravili, ti si rekao dosli ste do najaktivnijih igraca na...
  7. misterNOTEE

    Spam

    Da je on pokusao prodati, sigurno bi ih ti kupio.
  8. misterNOTEE

    Spam

    Necu nista za tu prljavu igru srati , nemojte se ni vi ni mi praviti čisti , kad znate šta je i jedno i drugo pleme radilo i tjt. A ti Marko , nemoj sada udarati po svojim igračima , nego dokazi te tvrdnje sto su te kvazi igrači proglasili velikim igračem i dokazi to ime. Svi kmeče Marko ovo ...
  9. misterNOTEE

    Spam

    Ma ja, wiljsuka je sam sebi promjenio email i pw, i dao vama sela, nema sta...
  10. misterNOTEE

    Spam

    BIG ONE ABOVE hehehe Domba-Mateadanas u 18:06 sati koji smečar jos kao ostavi sit ja dao sit juce navece jel sam radio prvu smjenu dođem sad sa posla imam sta vidit -.-
  11. misterNOTEE

    Spam

    rasirili ste noge i to dobro :P
  12. misterNOTEE

    Spam

    Mogul i ja koje selo dobiti Tony, vidim nesto si raspolozen za davanje sela ? :P
  13. misterNOTEE

    Spam

    hehe
  14. misterNOTEE

    Spam

    ma opusti se, tako je i mene zablokalo u klasteru od dalmatinca da ga ne mogu napadati , a nikakve veze nemam sa njim :P Zajebajem se malo , a znam sljedeci scenario da smo provalili na racun , tako to ide :P
  15. misterNOTEE

    Spam

    puno si nam rekao nema šta, zali se vickiju PS. dje je moj brat one above, kaze sad ste dosli do najaktivnijih igrača na jugu , necete dalje :P
  16. misterNOTEE

    Spam

    uvijek isti fazoni
  17. misterNOTEE

    Spam

    GO GO TONY
  18. misterNOTEE

    Spam

    Pa dobro i nije velika razlima, samo 23...
  19. misterNOTEE

    Spam

    Bolje 24h, 48h ce ih puno zaboliti
  20. misterNOTEE

    Spam

    De pjana hocu li ja il ces ti statistiku ubaciti? Tek sam ustao a cuo sam da se svasta izdesavalo jutro...
Top