Search results

  1. ginosaji

    Znam da sam dosadan al eto

    Instalirao sa San Andreas. Idem krekirat, a fali mi vorbisfile.dll. I ja sam njega skinuo. I sad trazi ogg.dll. Pa sam skinia i njega, al pise The procedure entry point ogg_stream_reset_serialno could not be located in the dynamic link libary ogg.dll. Sta sad???
  2. ginosaji

    Warcraft 3

    Ima da mi odgovorite na ovo :D Skinio sam Warcraft 3, sve je u redu, samo ne radi multyplayer. Kako cu ga staviti? I jos nesto.... Kako cu skinit nastavak za Dotu?
  3. ginosaji

    1.6

    Ima li ovdje counterasa sta igraju 1.6?
  4. ginosaji

    Odo ja

    Ljudi, pa ljeto je, dosadila meni i igra i forum i sve (osim fb :D ) pa da ne odem bez pozdrava pozdravljam vas. Posebno mog voljenog Glanzu :D Eto Belay sad si ti kralj, prepustam ti krunu i prijestolje :D
  5. ginosaji

    Ginosaji

    Eo i o meni malo :) Mislav iz Splita, perverzan(ka svi Splicani :D ). Nisam u braku, al iman curu :love: . Igram rukomet i nogomet, znan nesto o programiranju. Inace po cijele dane visim na Fejsu ili vanka :D Naravno sam Torcidas, zivim za HAJDUK! Slusam ugl. Techno, a i neke domace...
  6. ginosaji

    Plemic

    Ovako, ja imam preko 1500 postova. To je za plemica. Ali meni i DALJE pise paladin...
  7. ginosaji

    Udarac

    Pravila: Napišite s čime biste udarili osobu koja je postala prije vas :D
  8. ginosaji

    Ili, Ili

    Ovako, igra se igra kao Postavi pitanje osobi ispod sebe samo mora biti pitanje ili... Npr. Obama ili Osama? Osama. Glanza ili Belay? itd... plava ili belay?
  9. ginosaji

    Uskrs

    Sretan Uskrs(Vaskrs) svima koji ga slave! Puno zdravlja, mira i Božjeg blagoslova!
  10. ginosaji

    Belay-Boy lopov????

    POGLEDAJTE!!! Ne vjerujem da je to naš Belay :O
  11. ginosaji

    Što trenutno jedete xD

    Ovdje napišite što trenutno jedete xD ja jedem sendvič... :love: sa salamom... :love:
  12. ginosaji

    Sastavi rečenicu o sebi

    Prvo -> Izaberi mjesec u kojem si rodjen/a Drugo -> Izaberi dan na koji si rodjen/a Trece -> Izberi boju majce koja je na tebi Sastavi rečenicu : primjer: ja sam spiunirao/la jednu mandarinu zato što sam skrt/a Mjesec u kojem si roden/a Siječanj - ja sam spiunirao/la...
  13. ginosaji

    Desktop

    Ovdje stavite sliku koja vam je na desktopu, tj. pozadini. Meni ova:
  14. ginosaji

    Glas za TW

    http://browsergameoftheyear.com/playervoting/strategy tu sam ja glasao za Tribal Wars, možete i vi ako hoćete :festa: nije nešto tema, ali nema veze :D
  15. ginosaji

    Nemože

    odbrojavanje je završilo, ali meni ući NEMOŽE!!! :woot:
  16. ginosaji

    Iluzija

    GLEDAJTE 30 SEKUNDI U TOČKICE NA NOSU, PA POGLEDAJTE NA ZID I POČNITE TREPĆAT. ŠTO VIDITE?
  17. ginosaji

    ???

    zašto sam ja jedini kojemu još piše member a ne ono novo(kopljanik, izviđač i to)???
  18. ginosaji

    ja

    ja sam ja a što ću ti ja ako neznaš tko sam ja a ni ja neznam tko sam ja
  19. ginosaji

    [HR] vs. SLJEDB

    pleme [HR] je zaratilo sa SLJEDB te ga porazilo u 3 dana.
  20. ginosaji

    Hrvatski Domoljubi

    neće biti ZNG nego ovo pleme: Ime:Hrvatski Domoljubi Oznaka:HR-D Smještaj-Sjevero-istok i neki igrači sa Sjevero-zapada koji su blizu Sjevero-istoka Vođa:hajduk1950
Top