Search results

  1. era-to sam ja

    Postavke: Svijet 21

    Postavke Brzina igre: b)1.2 Brzina jedinica: a) 1.1 Moral: b) neaktivno Pravilo farme: a) aktivno Zaštita od lažnih napada: a) neaktivno Sustav istraživanja: a) pojednostavljeno istraživanje Crkva: a)aktivno Noćni bonus:c) aktivno od 00:00 do 08:00 Zastave: b) Onemogućeno...
  2. era-to sam ja

    SPAM

    Sutnja je uvijek najbolja obrana bila kod mutnih posli :ok::pivo:
  3. era-to sam ja

    SPAM

    Naravno da bi me trebalo interesirati. Velika mi je zelja znati jel su te akcije moralno potkrijepljene ili samo radite na svoju ruku sta zelite s clanovima svog plemena :confused: .Ne vidim razloga zas me to nebi trebalo interesirat
  4. era-to sam ja

    SPAM

    Sto je ovo u dragonima neznam sto se tocno dogodilo al Kingofkroaten je izasao uzeo 3 sela od svojih i sad je opet nazad unutra? Ako nije imao neki dogovor s tim igracima koje je noblo(a i da je imao ne vidim razloga zas bi morao izlazit),stvarno je zalosno i jadno da ste ga odmah primili nazad...
  5. era-to sam ja

    SPAM

    Fate je otkrio mutne radnje? Ovaj komentar me gotovo do suza nasmijao xD .Pa taj nemora geldat dalje od svojeg dvorišta da ih vidi :festa:
  6. era-to sam ja

    SPAM

    Ljudi ga se boje, kad vide da ide na njih prazne sela
  7. era-to sam ja

    SPAM

    Kao i u vecini slucajevia pri kraju svijeta sve se svelo koje pleme/koaliciju je manje ljudi napustilo odnosno prestalo igrat.Izgleda da je LOB ipak zadrzao vise aktivnih igraca i sada polako zavrsava (:
  8. era-to sam ja

    SPAM

    http://3.bp.blogspot.com/_kUSCQBGNZmw/TGEjl38wOcI/AAAAAAAAAAg/ff6F0by2zGw/s640/KeyboardWarriorsGC.jpg
  9. era-to sam ja

    Odjeci rata ROYAL-WANTED (SPAM)

    hehe svako svoga konja hvali...tako je uvijek bilo tako ce i bit. :pivo:
  10. era-to sam ja

    Odjeci rata ROYAL-WANTED (SPAM)

    Obje strane su podjelile batina al jbg 2-3puta vise sela na strani ROYALA znaci 2-3puta vise vojske..WANTED se prije istrosio jer ih je imao puno manje i to je to...kod tako dva jaka plemena tolka razlika u selima dosta znaci i to je to..treba :ok: dati pohvale i jednoj i drugoj strani
  11. era-to sam ja

    SPAM

    plz god
  12. era-to sam ja

    Top 20 Plemena

    Tko ja? Ma nebi ja!! Mrtav ozbiljan sam.Iako ako budu igrali ko ti nece daleko :(
  13. era-to sam ja

    Top 20 Plemena

    ovi -=sd=- ili kako vec izgledaju perspektivno u roku mjesec dana kontinent je njihov :ok:
  14. era-to sam ja

    SPAM

    Pa da svi vide kako osvajamo svijet polako(ukljucujuci i mene) :D
  15. era-to sam ja

    SPAM

    Jel ce apdejtujuČe mape doći prije završetka servera?(osim ako bude diplomacije ko na hr11 onda vjerojatno nece stic :D )
  16. era-to sam ja

    Top 20 Plemena

    KJV osvaja ovaj svijet 100% vec su se dokazali :D
  17. era-to sam ja

    Spamm

    Let the hugfest Begin :festa::festa::hahaha:
  18. era-to sam ja

    TOP 2O - mišljenje o igračima

    Lol...Slucajno na spam temi pise da je dosta onog deffa tvog...ma sigurno neigras.
  19. era-to sam ja

    Trazim acc

    Trazim acc slobodan na hr11 (ne dual). Ako tko ima ,a dobro bi mu dosao igrac nek me na pp kontaktira za vise pojedinosti.
  20. era-to sam ja

    SPAM

    Mudro nema sta. Da protrnes! Istina.
Top