Search results

  1. Tose23

    Team | Hr 6 | komentar i rasprave

    Sta se sad kao tu okuplja ekipa kao iskusnih i nekih kao profi igrača da bi se suprostavilo tim toboze net. pro igračima:hmm: Mislim da bi pitanje trebalo bit samo jedno. A to je koliko sati dnevno mozete odvojit za igru;)
  2. Tose23

    3RROR Vs GodsWhatever

    Pleme 3RROR 404 TribeNotFound je objavilo rat plemenu Resurrected Gods! Naziv rata: Njuskalo Objašnjenje: Zna Jack zasto.......... Pleme 3RROR 404 TribeNotFound je objavilo rat plemenu Resurrected Gods Academy! Naziv rata: UskladujemoDiplomaciju Objašnjenje: JackuZaLjubav
  3. Tose23

    404

    3RROR3RROR3RROR3RROR3RROR3RROR3RROR3RROR3RROR TribeAnthem: 3RROR 404 AnthemNotFound TribeFounded: 3RROR 404 DateNotFound TribeLeader: 3RROR 404 PlayerNotFound Qestions: K33P ThemForYourself Recruitment: 3RROR AreYouStillTryingTo? !!!!!GetSerious!!!!!!! Diplomacy: !!!InYourDreams...
  4. Tose23

    pjevachi

    Pozz svima mi smo Ebachi i dosli da vas Redamo..... Ako ocete u pleme Bend ower se i čekajte red:ook: Sta vise reci nego sretno svima p.s. shawe your...:andjeo:
  5. Tose23

    Admini

    :lool::lool::lool: komentirajmo admine :glazba:
  6. Tose23

    Oću ban

    ocu ban
  7. Tose23

    Ban

    HAHAHHA ajd spameri da vidimo ko ce prvi dobit BAN u temi za spam....... Osim RaZOR-a njemu je to vec uspilo:hahaha::hahaha: jbt. koji debilizam nemos virovat:zid:
  8. Tose23

    odo ja

    Naslov sve govori... :pivo: i sretno svima
  9. Tose23

    Problem sa svjetom 1

    Imamo problem s logiranjem na svjet 1. Kad kliknem na prijavu kaze da ovaj dio svjeta trenutno nije dostupan:confused:
  10. Tose23

    world war s1

    Zbog napada na naše savezničko pleme |nq, vodstvo plemena je odlučilo ne povratno prekinuti našu diplomaciju s plemenom Zagor i objaviti im rat. Dakle s obzirom na agresiju plemena Zagor na pleme |nq, pleme Borna zajedno sa svojim bratskim plemenima Bornaa, Borna@ i UNITMO dana 17.07.2010...
  11. Tose23

    Zagor vs Borna

    Side 1: Tribes: ZAGOR Players: Side 2: Tribes: Borna BORNA@ BORNAa Players: Timeframe: Forever Total conquers: Side 1: 2,309 Side 2: 3,287 Difference: 978 Total conquers against opposite side: Side 1: 28 Side 2: 105 Difference: 77 Points value of total...
  12. Tose23

    Vojni kampovi

    Zanima me kako funkcioniraju do sad se nisam sreo s ovim pa me zanima kako to funkcionira u kratkim crtama sve o njima kako se napada iz njih kako se brane dal mogu biti unisteni i tako dalje i dalje i dalje :p
Top