Search results

  1. elmoo

    Zatvaranje svijeta 33

    cestitke svima posebno Dombi
  2. elmoo

    Zatvaranje ležernog svijeta

    može li se spavati na ležernom svijetu, pitam za prijatelja
  3. elmoo

    SPAM

    Zar ti mozes crvene noblati?
  4. elmoo

    SPAM

    Sto bi rekli stari rimljani, negros et revoltos, ili u prevodu, Crnaca i Revolucija
  5. elmoo

    SPAM

    ko koga ovdje?
  6. elmoo

    SPAM

    U pogresnu si se crkvu dosao moliti :) Mada mislim da ce i za manje od 2 mjeseca krenuti. Sad, sta ce sve biti, ne znamo tacno, samo da ispostuju makar postavke po feedbacku
  7. elmoo

    Spam

    Evo i mene da malo baljezgam, odlogovalo mi se sa foruma, a nisam znao pass, pa mi mrsko bilo traziti po mailu. Nebitno sada, vidim da nema aktivnosti :( Prije svega, da Pamiju kazem, da nisam imao namjere nikoga uvrijediti, samo sam prebacivao loptu malo (zvao sam tebe i Kuba da dodjete do Mo...
  8. elmoo

    Spam

    S razlogom kenjam To sto si okacio su prenoblavanja i pomaganja suplemenicima da noblaju. Valjda znas razliku izmedju izgubljenog vlastitog sela i prenoblavanja tek uzetog LP i pozdravi kuba, sa njim se moze fino popricati
  9. elmoo

    Spam

    Tebe niko nije zvao, zna se kome pricam, al ako si se prepoznao, na tvoju dusu. Mom racunu niste jos sela uzeli. Pokusavali ste dok niste odustali. Jos samo trawka pokusa nekad i to je to. Moj racun igra za tim, mozes pogledati porazene u podrsci, dajem nuke za igrace koji imaju bolje pozicije...
  10. elmoo

    Spam

    Njegovo neiskustvo (kao i jos nekih igraca koji imaju visoko misljenje o sebi ovdje) se pokazalo na hr30 kada smo mu hvatali mobilne defove i nuke u svakom slanju offa. Pustis malo fejkova i izgube se svi. I onda se glumi igracina na svijetu sa osmatracnicom. Nije ni cudo sto su ih ljudi...
  11. elmoo

    SPAM

    Kakav je ovo spam kad mi pljuvaci sa 31 moramo spamati
  12. elmoo

    Spam

    Trawka kakva su ono tajmiranja :P
  13. elmoo

    Spam

    Shalom je moj multi, dakle 3 u 1
  14. elmoo

    Spam

    Evo ja cekam od pocetka servera da me noblate, a vi me zaobilazite :(
  15. elmoo

    Spam

    Skupili se DT pljuvaci. Gdje ste bili kada se ernis noblao, gdje ste bili kada je antitalent pao nakon teske borbe??? Sto niste pisali kada Gensi nije nocima spavao da se odbrani od napada??? Sram da vas bude
  16. elmoo

    Spam

    Ovo je gotovo, zovi Vedada da proglasi pobjedu
  17. elmoo

    Spam

    Anele, daj nam statistiku zadnja 24h da vidimo dominaciju
  18. elmoo

    Spam

    Sami ste trazili, LP
  19. elmoo

    Spam

    Ceka se glup vedadov komentar
  20. elmoo

    Spam

    Moj glas ide Harunu Fazlicu
Top