Search results

  1. Glanza

    Plemena: Verzija 8.7

    http://forum.plemena.com.hr/showthread.php?t=1943 Šta kažete na update? Bitno je da su bugovi sređeni, ostalo se da srediti
  2. Glanza

    Čestitam na promoviranjima!

    Belay-Boy - postao je Community Manager Foruma, zato smo svi ostali bez ranka jer je on nešto dirao oko toga (dečko se ne razumije u vBulletin, tek je postao admin na forumu) Wicked - Koliko sam čuo, Belay ga je prebacio samo na moderiranje službene Plemena Facebook stranice. Ravka -...
  3. Glanza

    Sretan Božić!!

    Svim igračima katoličke vjeroispovjesti Plemena Team želi čestit i blagoslovljen Božić, da ga provedete u miru i veselju sa Vašim najmilijima!
  4. Glanza

    Kladionica

    ///
  5. Glanza

    Francuska - BIH

    Znate i sami da sam kontra spama, ali ovo sam morao stavit. http://www.youtube.com/watch?v=2tvewlR39Mc&feature=player_embedded Vaši komentari? Bez spamanja i vrijeđanja! Uz ova pravila vrijede i osnovna Pravila Foruma
  6. Glanza

    Imena gradova abecednim redom

    Imena gradova abecednim redom Idemo abecedom i nabrajamo gradove iz različitih dijelova svijeta. Kada dođemo do slova "ž" idemo ispočetka. Atena (Grčka)
  7. Glanza

    Asocijacije

    Na osnovu riječi koji je napisao forumaš prije Vas, nastavite niz - napišite riječ ili pojam koji Vas asocira na riječ napisanu prije Vašeg posta. Da počnemo: noć
  8. Glanza

    Istina ili Laž?

    U ovoj igri je potrebno otkriti da li je prethodna izjava, pitanje ili neka obična rečenica od forumaša koji je postao prije Vas, točna ili netočna, istina ili laž.. Kad odgovorite na to, onda i Vi postavljate pitanje na koje će se u sljedećem postu dati odgovor. :lool: Ja danas nisam okusio ni...
  9. Glanza

    Vjeciti parovi

    Pišite sve što Vam padne na pamet, a moglo bi predstavljati jednu cjelinu, tj. vječiti par. Npr: spam i ban
  10. Glanza

    Hrvatska | HNL

    Hrvatska nogometna liga Komentirati možete OVDJE! Ovu temu zaključavam pošto ću ovdje samo refreshati tablicu..
  11. Glanza

    HNL | Komentari

    HNL komentari Bez pretjeranog spama ;) Bez pretjeranog spama, da nebi neko požutio ili pocrvenio :)
  12. Glanza

    Pro Evolution Soccer 2012

    Izašla je DEMO verzija PES 2012, jeste li probali? Kako Vam se čini?? Puna verzija će izaći sredinom rujna (9. mjeseca)
  13. Glanza

    Nagradna igra: Wallpaper

    Kao što ste mogli primjetiti deja nam je napustila team. Time smo izgubili i Game Operatora, svijet 5 i glavnog dizajnera. S obzirom da ovog mjeseca deja neće izraditi kalendar za 9. (idući mjesec), dijelimo i nagradu u vidu 200 premium bodova za najbolji wallpaper (originalan rad!). Želimo da...
  14. Glanza

    Tko osvaja Svijet 2?

    Anketa: Izaberite pleme koje će po Vašem mišljenu osvojiti Svijet 2. RAST@, SP ili SAVEZ? Anketa traje do 31.7.
  15. Glanza

    Forum postavke

    Nove forum postavke: User Profile Options - Signature Soft-Linebreak Character Limit (s 90 na 150) Message posting - Minimum Characters Per Post (s 5 na 3), Maximum Characters Per Thread/Post Title (s 85 na 100), Quick Message Posting - Smiliebox Total Smilies (s 15 na 20) Forum...
  16. Glanza

    Belay BoYich

    Sretan rodjus :love: Da nam još dugo spamaš i budeš naporan :pivo:
  17. Glanza

    Upali/ugasi svjetlo

    Igrica je jednostavna treba navesti razlog zašto palimo, odnosno gasimo svjetlo Npr: palim svjetlo jer moram jest gasim svjetlo jer želim spavat Za početak je upaljeno svjetlo jer sam morao ovo napisati
  18. Glanza

    Poništi želju

    Igrač zaželi želju drugi igrač mu je mora poništiti 1.igrač: želim sladoled 2.igrač:ne može jer je prehladno ja želim čokoladu 3.igrač: ne može jer trgovina ne radi ja želim motor I tako dalje.......... Ja želim ulaznicu za Finale LP
  19. Glanza

    [TUT]Kako selo treba izgledati

    Ovako vam selo treba izgledati: Seosko sjedište - razina 20 (Nije potrebno više, nego umjesto toga napravite vojsku!!!) Vojarna - 25 Štala - 20 Kovačnica - 20 Akademija - 1 Okupljalište - 1 Spomenik - 1 (U svakom selu morate imati spomenik, jer inače ne možete prebacivati Paladina)...
  20. Glanza

    Izgrađeno selo

    Ovako vam selo treba izgledati: Seosko sjedište - razina 20 (Nije potrebno veći lvl od 20, umjesto toga napravite vojsku!!!) Vojarna - 25 Štala - 20 Kovačnica - 20 Akademija - 1 Okupljalište - 1 Spomenik - 1 (U svakom selu morate imati spomenik, jer inače ne možete prebacivati Paladina...)...
Top