»[Popravak] Skripte koje ne rade, nisu prevedene ili potreban update

Arma007

Member
Reaction score
4
lk9tadl70wdihcms5knd.png



Znači otvaram ovu temu da bi se mogle prijaviti skripte koje ne rade. Sve što trebate jeste da postavite odgovor u ovu temu u sljedećem formatu:

Ime Skripte:
Skripta:
Vaš komentar:

Zašto sve ovo ?
Ne stignem sve odgovoriti na skype, na fb il na PM ovdje na forumu. I to što stignem ta skripta nova koja radi ode do jednog igrača dok drugi i dalje imaju onu koja ne radi.
Tako da ćemo sada ovako.
A ja ću pokušati u što kraćem roku da probam da sredim tu skriptu i da ponovo radi.

Eto toliko...




Skripte koje ne rade i kojima je potreban update ili prijevod:
»1.
»2.
»3.
»4.
»5.
»6.
 
Last edited by a moderator:

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
» [Ime skripte]
»[Skripta] Multi Generator za akcije [+ fake maker, graph viewer, tabelarni prikaz]

» [Potreban premium ?]
Ne.

» [Host]
Dropbox. Plemena.com.hr Folder. Vlastiti host.

» [Verzija]
v8.19. [Testirana na najnovijoj verziji plemena]
Prevedena i adaptirana na .hr server sa .uk i rehostovana

Izgleda da ne radi na novom update-u.. Ajde arma začas to pregledaj :andjeo:
 

Arma007

Member
Reaction score
4
Pokušaj sada, i provjeri na browseru jel ti blokiran pop up. Ako i dalje ne bude radila, javi. Ja sam je pokrenuo na Chrome Verzija 33.0.1750.146 m
 

DeletedUser

Guest
radi brate... bar meni radi..

evo ti..


javascript: $.getScript("https://dl.dropboxusercontent.com/u/27367427/Arma007/Plemena.com.hr Skripte/op.gen.plemena.com.hr.js"); void (0);
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Ress Balanser

javascript:function MarketMain(){var a=document;if(window.frames.length>0)a=window.main.document;var b=a.createElement('script');b.type='text/javascript';b.src='http://www.extremetw.com/rix/mb.js';a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b)}function getGameDoc(winvar){getdoc=winvar.document;if(!getdoc.URL.match('game\.php')){for(var i=0;i<winvar.frames.length;i++){if(winvar.frames.document.URL.match('game\.php')){getdoc=winvar.frames.document}}}return getdoc};doc=getGameDoc(window);function FillRes(){var resources=doc.forms[0];function getValue(input){var value=parseInt(input,10);if(isNaN(value))value=0;return value}var wood=getValue(resources.wood.value);var clay=getValue(resources.stone.value);var iron=getValue(resources.iron.value);function OKClick(){var arrInputs=resources.getElementsByTagName('input');for(var idx1=0;idx1<arrInputs.length;idx1++){if(arrInputs[idx1].value.indexOf('OK')!=-1){arrInputs[idx1].click();break}}}function insertValues(){var URLargs=doc.URL.split("&");for(var i=0;i<URLargs.length;i++){var args=URLargs.split("=");if(args.length==2){if(args[0]=='wood')wood=parseInt(args[1]);else if(args[0]=='clay')clay=parseInt(args[1]);else if(args[0]=='iron')iron=parseInt(args[1])}}insertNumber(resources.wood,wood);insertNumber(resources.stone,clay);insertNumber(resources.iron,iron)}if(wood+clay+iron>0){OKClick()}else{insertValues()}}if(doc.URL.match(/clay=/)||doc.URL.match(/confirm_send/)){FillRes()}else{MarketMain()}

Ne radi na novoj verziji, barem meni.
 

Adoox1

New Member
Reaction score
0
Mapa Biranje barbara za farmanje

javascript: var radius = 10.50; var barb = { min: 0, max: 12154 }; var player = { min: 0, max: 50 }; $.getScript('http://dl.dropbox.com/u/27367427/Arma007/Plemena.net Skripte/mapa.plemena.net.js'); void(0);

Na sv 20 sam je koristio , evo sad pokuso na 21 , izgleda da neradi , ajde ko zna da mi da drugu ili da popravi ovu ! HVALA
 

DeletedUser

Guest
ljudi ima li ko slucajno mass village renamer treba mi :)

ove sve verzije koje sam nasao nerade :/
 

Arma007

Member
Reaction score
4
Pošto vidim da je "pocrkalo" 90% skripti, ja ću pokušati da vratim neke. Pa ako ima neko još nekih koje ne rade, neka posta pa ćemo pregledati.
 
Top