Čestitke

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Jutros sam odustao, previše čovjek gubi živce kad ne spava i pazi po deset racuna i padne onaj 11 ti, kojem sam rekao da pazi na racun, priznajem poraz što manje prozivanja na moje ime ja sam dao sve od sebe bolje od ovoga ne mogu.. Nisam nikome ulazio na račun na vaše čuđenje igrao sam totalno pošteno :)

Previše sam isfrustriran radi pojedinih u plemenu koji ne cijene neciji rad i trud, kako god došli ste do pobjede i čestitam na osvajanju, ja igram čisto da ispratim svijet jednostavno sam pao u svemu trudeći se sve zadeffati, a osim mene i pojednih igrača drugi se i ne trude , većina dječaka koji prvi put igraju ovakvu fazu igre i ne moze se objasniti prije 10 minuta sam raspustio pleme sa pravom ja sam ga i sastavio i previse se trudio oko svega.



http://prntscr.com/bdrh3n

Od 100 igrača , tri igrača aktivna to sve govori.

Moje čestitke na osvajanju i nemam više šta dodati, priznajem poraz i to je sve, mnogo jače pleme, mnogo jači igrači, i aktivniji igrači, uživajte :pivo:
 
Last edited:

kralj atila

New Member
Reaction score
0
Hajde neka se i ovo riješilo konačno. Uživat ćemo svi više preko ljeta... Nemam sada neki roman tu da sastavljam, borili se jeste, od plemena sa kojim si raspolagao, napravio si fin posao.. Ali to nije bilo ni približno dovoljno... Što se tiče prozivanja DKL-a kako ih levatimo, koristimo i te pričice, DKL ide sa nama do kraja .. Naravno ne svi, neće ni svi crowsi ići do kraja, jer je to nemoguće sa ovim brojem igrača, ali to su finese koju su na nama da ih riješimo. Čestitam i ja vama na borbi, fin je otpor bio .. Tvoja javljanja volfiju sinoć, i onakve stvari neću komentirati , nema potrebe, "rastat" će mo se kao ljudi.


U ime sva tri plemena crowsa se zahvaljujem na čestitkama, želimo vam sve najbolje u RL i daljnjem igranju. Možda se netko od moje ekipe želi i nadovezati, ja mislim da nemam šta više reći :)


Pozz.


Marko Antonije
 

KingDarius

Member
Reaction score
0
Čestitke svima na borbi koja je trajala kratko
Moje pleme je previse igralo sigurno i na kraju je ovo ispao los svijet
Barbari su me razocarali ocekivao sam od njih puno vise
Svi zele sto prije zavrsiti svijet kad sam sada procito Markov komentar hajde neka se ovo konacno rijesilo mrak mi je pao na oci igra se samo 3 mjeseca i cuj konacno rijesilo stvarno meni to nije jasno nikako
sretno svima kako u rl tako i na plemenima
Ovo je moj zadnji svijet mozda dođem na zimu mada cisto sumljam jer su svijetovi sve losiji i losiji
Sve najbolje,srdacan pozdrav

:pivo:
 

ahmedking

Member
Reaction score
2
Čestitke svima na borbi koja je trajala kratko
Moje pleme je previse igralo sigurno i na kraju je ovo ispao los svijet
Barbari su me razocarali ocekivao sam od njih puno vise
Svi zele sto prije zavrsiti svijet kad sam sada procito Markov komentar hajde neka se ovo konacno rijesilo mrak mi je pao na oci igra se samo 3 mjeseca i cuj konacno rijesilo stvarno meni to nije jasno nikako
sretno svima kako u rl tako i na plemenima
Ovo je moj zadnji svijet mozda dođem na zimu mada cisto sumljam jer su svijetovi sve losiji i losiji
Sve najbolje,srdacan pozdrav

:pivo:


ti stvarno mislis da je kraj??? imate vi jos mnogo mnogo posla da zavrsite, da ce vam biti lakse hoce ali...
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Čestitke svima na borbi koja je trajala kratko
Moje pleme je previse igralo sigurno i na kraju je ovo ispao los svijet
Barbari su me razocarali ocekivao sam od njih puno vise
Svi zele sto prije zavrsiti svijet kad sam sada procito Markov komentar hajde neka se ovo konacno rijesilo mrak mi je pao na oci igra se samo 3 mjeseca i cuj konacno rijesilo stvarno meni to nije jasno nikako
sretno svima kako u rl tako i na plemenima
Ovo je moj zadnji svijet mozda dođem na zimu mada cisto sumljam jer su svijetovi sve losiji i losiji
Sve najbolje,srdacan pozdrav

:pivo:

Jadan svijet a pogotovo PLEME gdje ti igras!
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ljudi hoće da završe svijet u 3 mjeseca. To je taj najveći problem zadnjih par svijetova. Prije se igralo po 2 godine, a sve je krenulo od hr20, brzinskim osvajanjem svijeta i uzimanjem svijeta sa 100% dominacije.. Igrajte ljudi, jbg znam da vas uhvatilo ljeto ali šta ćeš, nemojte odustajat.

Jedino ako bi ja zaigrao protiv Atile, možda bi crows mogao izgubit na kraju :p

hahahaha
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ljudi hoće da završe svijet u 3 mjeseca. To je taj najveći problem zadnjih par svijetova. Prije se igralo po 2 godine, a sve je krenulo od hr20, brzinskim osvajanjem svijeta i uzimanjem svijeta sa 100% dominacije.. Igrajte ljudi, jbg znam da vas uhvatilo ljeto ali šta ćeš, nemojte odustajat.

Jedino ako bi ja zaigrao protiv Atile, možda bi crows mogao izgubit na kraju :p

hahahaha

Nabijem i tebe i tog Atilu :p
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ustvari buraz čekaj dok prođe ramazan, grehota je ubit brata dok posti :*
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Haj života ti reci mi koji si ti svijet igrao 2 g. I neće te dirati siguran si dok je ramazana xD

Ja niti jedan svijet nisam igrao više od godinu dana i neću igrat. Samo sam naglasio da su prije svijetovi trajali mnogo duže, ne baš dvije godine ali mnogo duže nego ovi današnji. I htio sam naglasit da svako ko krene iole ozbiljno igrat hoće uzet svijet za 3 mjeseca jbt
 
Top