1 Akademija

Status
Not open for further replies.

grimizni

Banned
Reaction score
0
previse je slabo sve :zid:
ocekivao sam vise od top 20 igraca xD
imam sad 260 poena, ali cu se useliti u top 20 jako brzo :boks:

Nemoj porediti sa .ba serverom, ovdje je bila Božićna pauza...3 dana bez farmanja.
A i novogodišnja je duže trajala nego tamo. :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
uzmes sad i pop....se na njega, sa jednim mozes otici u prodavnicu sebi cigara samo uzeti i usput noblati kaku prodavacicu.


Gomy jeste za pohvalu, ali realno ce se situacija vidjeti za mjesec dana, pa cu onda nastaviti
 

Gomy

Member
Reaction score
0
1. Na tom acc-u igraju 2 igraca koja odlicno poznaju igru.
2. Cak i ja koji sam na dubl acc-u "kasnim" sa bodovima(mada ih toliko i ne gledam),ali mi se uvek nesto gradi u gradu,za vosjku da ne pricam... standard....
3. Coveku su male rese(tacniji da budem 4-5 lvl) a nema neku silu oko sebe da moze da se suprostavi njemu,tako da je previse jak za svoju okolinu,a previse je aktivan acc. Tako da okolina ne moze da mu naskodi narednih 3 meseca(SIGURNO).
Vidis da aktivni igraci malo danje od njega kukaju kako nemaju sta da farmaju(verovatno je da on farma sve)
4. Jedina mana je sto covek ima slabo pleme,ali koliko znam i sam si upoznat sa tim,pleme u ovoj fazi igre moze da ti pomogne max 20%(ako moze i toliko),ostalo resavas sam. Mozda covek gadja na nesto vise,nikad se ne zna i ne treba raspravljati o tome. Ono sto je raspravka jeste da ja necu napraviti akademiju,a da ce on imati 4 plemica(minimum) SIGURNO.

Ostale sitnice i detalje ne treba raspravljati,jer iz nagrada,ranga,pozicije igraca,farmi,plemena na tom kontinentu i td i td moze se videti da covek vlada opasno. Svaka rasprava bi bila beskorisna.
Ali videcemo sta ce noblati i kako ce tok dalje teci...

Iskreno mu zelim svu srecu,jer je previse dobro krenuo.
 

DeletedUser

Guest
Gomy Ja Rekoh Da On Tebe Ne Nobla'

Da Ti Ne Bude Kao Na W52' :glazba:
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Laki budi miran ;)
Znas kakva je situacija bila na w52,od onoga se nebi spasio ni valter :D

I vrati se na temu,a za w52 mozes da dodjes na fejs da popricamo... :eek:k:
 
Status
Not open for further replies.
Top