1 osvajanje

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
lazes da nisi igrao sa njima ravka, zajedno ste bili u prvo osnovanom plemenu na ba4, ti on fico. svi ste bili zajedno al ne bitno. mozda si zaboravio, uglavnom oba sela sam mu noblao a bio je tada prvi kod nas kao i ovaj, i to na 12 sati mi je bio. sto znaci sve se ovo moze razbiti bez obzira sto je on sada prvi, bilo ko da je mudar od ovih okolo njega sada imaju priliku oba sela da mu uzmu, ali je problem sto se ljudi prepadnu kada neko ima dva sela (vise poena) i onda nesmiju napasti, a kada mu uhvatis vojsku u jednom selu, drugo nema sa cim braniti niti te moze prenoblati iz toga sela, a on sigurno nece napraviti plemice u oba sela sada kako bi prenoblao jedno. al ne bitno vidjet cemo

jeli to novi sun tzu

kažem ti da nisam igrao sa njim,on je igrao svijet 3...

ma dok ti napraviš jedno off selo on će imati 2 sela jedno off i jedno deff
i u svakom pogledu će se brže od tebe razvijati,moći će da trguje između svojih sela i da farma duplo...
 

DeletedUser

Guest
Jeste drug boriss.
I ti malo lagis... :rolleyes:
Prvo si izigravao nekog spijuna(ako se sjecas iracdali te primio u pleme,covjeku si svasta nalagao,ponasanje djeteta od 7 godina...) a poslije su te noblali ljudi.
Hoces da ti izvucem twstats?

A kao drugo,ja sam odustao od igre,i podijelio svoja sela igracima iz plemena,
mene ni na jednom svijetu nikad nije niko noblao. ;)

bas mi nadji tw stats molim te :)

ja sam prvo prestao igrati na 300 poena, kad mi je sav deff bio kod ahileya, a fajtao se sa Srbin HAMZO i Raoulom, hamzu sam backtimovao, i sjebao i njega i sebe, pirova pobeda,

a raoul me srusio naknadno na 160 poena... svaka cast..
ja se restartujem i stavim racun na brisanje..



kasnije sam ponovo poceo na SI, u BMFu, i digao do 25k poena, i odustanem tada, sela noblao soft

eto ti moje ba3 istorije...
a tvoja se zavrsila podelom sela, koja bi iovako kasnije bila noblana od strane ekipe...



a za irca, u pravu si, na najobicniju pricu se primio, kao da ima 7 godina, a tako ozbiljan igrac...
pozdravi ga kad se cujete..
 

DeletedUser

Guest
Selo od MoonKnight (502|466) K45 1,349 Bozo Palikuca [MIR] DreamCatcher [.SD.] 2011-01-14 06:16:54

:lool:
 

DeletedUser

Guest
Selo od MoonKnight (502|466) K45 1,349 Bozo Palikuca [MIR] DreamCatcher [.SD.] 2011-01-14 06:16:54

:lool:

što reći-možda malo pre rano,možda i ne,ali svakako primjer ispravnog prvog noblanja i još jedan dokaz da starački dom misli ozbiljno na ovom svijetu.....za sada nema noblanja barbarskih sela nadam se što duže tako
 

DeletedUser

Guest
teoretski nada još postoji jer nije noblano barbarko selo....
problem je što je ovo još gore:zid:
 

DeletedUser

Guest
Village Points Old Owner New Owner Date/Time
Selo od NIDZO-94 (531|503) K55 290 NIDZO-94 krleza1 [FCSB] 2011-01-14 - 12:22:35


bilo barbarsko selo ili ne ovo je jadno :S ;)
 

DeletedUser

Guest
nisam vec dugo vidla tako malo barbarsko na mapi:D mozda tip pati od zidanja:D
 

DeletedUser

Guest
U Igri Su Josh 2x Plemica :)

Btw' Samo Kupite Sela, Samo Kupite :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Village Points Old Owner New Owner Date/Time
Selo od NIDZO-94 (531|503) K55 290 NIDZO-94 krleza1 [FCSB] 2011-01-14 - 12:22:35


bilo barbarsko selo ili ne ovo je jadno :S ;)

ajme corava covjeka...a pogledaj kakvo je selo mogao da nobla :ludilo: [coord]529|501[/coord]
 
Status
Not open for further replies.
Top