404

Status
Not open for further replies.

Tose23

Member
Reaction score
0
user_image.php

3RROR3RROR3RROR3RROR3RROR3RROR3RROR3RROR3RROR

TribeAnthem:
3RROR 404 AnthemNotFound

TribeFounded:
3RROR 404 DateNotFound

TribeLeader:
3RROR 404 PlayerNotFound

Qestions:
K33P ThemForYourself

Recruitment:
3RROR AreYouStillTryingTo?
!!!!!GetSerious!!!!!!!

Diplomacy:
!!!InYourDreams!!!

ForEverythingElsePleaseContact: plava007

:lool:
8141067_c479.png
:lool:​

Cisto da se nesto napise i na ovom djelu foruma
lool
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ovo je pleme otkada postoji uzelo 149 sela, od toga 39 ih je bilo od "aktivnih" i ponekih očišćenih igrača, a 110 barbarskih sela...Respect...:eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Da ne bi netko promislio da sam bio ironičan sa prijašnjim komentarom, istaknut ću još jedan podatak koji dokazuje da vođa ovog plemena je odličan taktičar...Za to skidam kapu...:festa:

Poraženi protivnici:

Kao napadač:
10 Tose23 [3RROR] 23,01 Mio.

Kao branitelj:
122 Tose23 [3RROR] 3,69 Mio.

Jasno se vidi koliko je dobar napadač i koliko mu se protivnici mogu oduprijeti...Još jednom...Respect...:predaja:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
kuuuuuuuuuuuul nisam znao da imamo tako impresivne statistike:love:

čujem da vi u bevi ne brisete račune čim vidite da vam stize 200+ napada

steta pa nema vise takvih na serveru i statistike bi onda bile bolje:eek:ok::eek:ok:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
..sad kad si pod ovako izanaliziran pod povećalom Tose, nema ti druge nego im ili objaviti rat ili i ti njega moraš nahvaliti
na njegovoj BEVA temi.
trećeg ti nema.


..i da nebi netko pomislio da sam ironična sa prethodnim komentarom, istaknut ću podatak da više volim riječ-sarkazam



:love:
 

DeletedUser

Guest
čujem da vi u bevi ne brisete račune čim vidite da vam stize 200+ napada

200 napada imamo uvjek,to su plemići koje ubijamo da ih možemo izgradit negdje drugo

ali mene zanima di je tu komentar koji je bio danas,nešto kako izgletate nobovi veći nego jeste u našim očima...ništa pametno nisam mislio napisat,samo stavit naše sličice sa vama u očima :ludilo: i :woot:,a ironija,sarkazam,kontradiktornost,cinizam i te riječi koje ne razumijem me ne interesiraju
 

Tose23

Member
Reaction score
0
lool
a di vi otirali
u kratko da vam rezime napisem

tose23=n00b :eek:k:

hvala na komplimentima i ljepim riječima pusa za kraj:love: i bye bye
 

DeletedUser

Guest
Iskreno, nadao sam se da ćeš nas za kraj dodati na onaj veliki popis neprijatelja...Ili kako plava voli drugačije, popis velikih neprijatelja...Ili barem 200 fejkova...:zzz:

A kad ono puse i zagrljaji...Ponavljam još jednom...Stvarno vrhunski taktičar...:eek:k:

p.s. Da ne bi ispao sarkastičan, u prijašnjoj rečenici zbilja nisam mislio na tehničar...:hmm:
 

DeletedUser

Guest
ne pa čemu fejkanje i neke enemy liste
kod njega samo puse i hugovi prolaze :love:
 

DeletedUser

Guest
nda..prvi ili treći..i nije neka razlika..

samo nekima nedostižna i nikad prevaziđena.

( bez ironije)
 

Tose23

Member
Reaction score
0
mirek528 danas u 11:40 sati
e tose pedercicu jedan ponoblaj mi acc,nezanima me opce,peder jedan neodgojeni sifra ti je xxxxxxxxxx zabavi se peder
:hahaha::hahaha::hahaha:
i kako onda da se ljudi zabave na ovom svjetu kad nakon 2 dana rokanja dobijes ovakvu poruku
:hmm:
 

DeletedUser

Guest
:eek:k:

Gledam malo napredak u posljednje vrijeme...Svaka čast...Barbari više nisu na tapeti, Mirek jadan ne zna što ga je snašlo...:) Istina da Joda nastavlja sa starom taktikom, ali što je je, ima vas svugdje...Jedno od rijetkih plemena što je aktivno, pohvala na tome...:pivo:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
a eto nestalo barbara pa onda moro neko nae***:D

sto se aktivnosti tiče igramo se zabavljamo se pa eto aktivnost ne izostaje:eek:ok:

mirek je vec prosla priča dolaze i drugi na red;)
širimo crkve:D
 

DeletedUser

Guest
:eek:k:

Gledam malo napredak u posljednje vrijeme...Svaka čast...Barbari više nisu na tapeti, Mirek jadan ne zna što ga je snašlo...:) Istina da Joda nastavlja sa starom taktikom, ali što je je, ima vas svugdje...Jedno od rijetkih plemena što je aktivno, pohvala na tome...:pivo:

gle, gle kako nas ti pratiš.. i tebi pohvala.

naravno da smo aktivni kad nam je igra u drugom planu..

pa shvati kako hoćeš :predaja:

( nema pive)
 

DeletedUser

Guest
gle, gle kako nas ti pratiš.. i tebi pohvala.

naravno da smo aktivni kad nam je igra u drugom planu..

pa shvati kako hoćeš

( nema pive)
__________________

:lool: Pa zar nije ovo tema koja bi trebala predstaviti i pratiti razvoj vašeg plemena...Osjećam sarkazam u odgovoru...Ne znam u čemu je problem...:woot:
Učili su me čitati između redaka, pa zaključujem da si konstatacijom da vam je igra u drugom planu htjela reći da je nama/meni ona jedina u planu...Nadam se da sam krivo shvatio, jer se danas odmah bojam u plavo ako nisam...:predaja:

A sad nešto konkretno, što nam se opet događa...U ovom slučaju ste Vi to napravili...Započnemo rat, pleme se raspadne, pobijemo velik dio vojske protivniku i onda, začudo, igrači iz raspuštenog plemena prijeđu negdje...Ja mislim da je to žešći error...:boks:
 
Status
Not open for further replies.
Top