404

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Kakvo je ovo pleme sa 6 clanova,je li mislite preci negdje ili brisati acc?
 

DeletedUser

Guest
:lool: Pa zar nije ovo tema koja bi trebala predstaviti i pratiti razvoj vašeg plemena...Osjećam sarkazam u odgovoru...Ne znam u čemu je problem...:woot:
Učili su me čitati između redaka, pa zaključujem da si konstatacijom da vam je igra u drugom planu htjela reći da je nama/meni ona jedina u planu...Nadam se da sam krivo shvatio, jer se danas odmah bojam u plavo ako nisam...:predaja:

A sad nešto konkretno, što nam se opet događa...U ovom slučaju ste Vi to napravili...Započnemo rat, pleme se raspadne, pobijemo velik dio vojske protivniku i onda, začudo, igrači iz raspuštenog plemena prijeđu negdje...Ja mislim da je to žešći error...:boks:


pozivnicu sam dobio kad sam tek dosao na racun i vidio kakvo je stanje na njemu naravno kraljevstvo je vec otisao i ja sam raspustio pleme i presao i ja.
 

DeletedUser

Guest
:lool: Pa zar nije ovo tema koja bi trebala predstaviti i pratiti razvoj vašeg plemena...Osjećam sarkazam u odgovoru...Ne znam u čemu je problem...:woot:
Učili su me čitati između redaka, pa zaključujem da si konstatacijom da vam je igra u drugom planu htjela reći da je nama/meni ona jedina u planu...Nadam se da sam krivo shvatio, jer se danas odmah bojam u plavo ako nisam...:predaja:

A sad nešto konkretno, što nam se opet događa...U ovom slučaju ste Vi to napravili...Započnemo rat, pleme se raspadne, pobijemo velik dio vojske protivniku i onda, začudo, igrači iz raspuštenog plemena prijeđu negdje...Ja mislim da je to žešći error...:boks:

ništa sarkazam. ni ironija.
danas se bojaš u plavo.
i samo da znaš da bez dokaza da si opituran, mi ništa ne vjerujemo.
potrebno je dokazni materijal priložit.

što bi se događalo?
ti vjećno nezadovoljan.
toše ti šalje puse i hugove, nećeš..ti bi u veliki popis neprijatelja ili popis velikih neprijatelja.

sad ti opet nešto ne štima.

kraljevstvo i ajs su igrači sa kojima se dobro znamo i na njima je da odluće gdje će igrati.
što naravno nema baš nikakve veze sa time da ste malo rokali po njima i da ćete, ne sumnjam u to, rokati i dalje.
iako bi vam možda bio koristan podatak da nakon manje neaktivnosti uzrokovane ljetnim radostima, ti accevi više nisu neaktivni.
:lool:


vince :pivo: ( ako vidiš pivu na ovom smajlima stavi cvike )
 

DeletedUser

Guest
danas se bojaš u plavo.
i samo da znaš da bez dokaza da si opituran, mi ništa ne vjerujemo.
potrebno je dokazni materijal priložit.

nakon manje neaktivnosti uzrokovane ljetnim radostima, ti accevi više nisu neaktivni.

kao prvo tica vas je preveslao-on je ćelav
a jedino di bi se mogao opiturat u plavo-mislim da taj dokazni materijal ne želite vidit (poslje ovog nebi se čudio da i ja počmem tražit novo pleme)

a što se tiče aktivnosti/neaktivnosti-nije vam potrebno sad neka opravdanja-accevi su bili aktivni,uzeli neka sela,šavali napade,a sad i dobijaju pojačanja-pretpostavljam od master jode jer ice sigurno ne radi deff 6000koplja,6000mačeva

kako će se priča dalje odvijati,što ja znam,ali :pivo: je sasvim dobar početak
 

Tose23

Member
Reaction score
0
ma joj
opet mi temu zaspamali :D

ja sam za pivu i na početku i na kraju
a i izmedu redaka isto dobro dođe piva
bitno samo da je karlovačka i da nije radla:D

:pivo:
 

DeletedUser

Guest
kao prvo tica vas je preveslao-on je ćelav
a jedino di bi se mogao opiturat u plavo-mislim da taj dokazni materijal ne želite vidit (poslje ovog nebi se čudio da i ja počmem tražit novo pleme)

a što se tiče aktivnosti/neaktivnosti-nije vam potrebno sad neka opravdanja-accevi su bili aktivni,uzeli neka sela,šavali napade,a sad i dobijaju pojačanja-pretpostavljam od master jode jer ice sigurno ne radi deff 6000koplja,6000mačeva

kako će se priča dalje odvijati,što ja znam,ali :pivo: je sasvim dobar početak

ovo je tako vjeran opis da sama pomisao na tako nešto me baca u očaj..
a ti samo dođi k nama ako te to zadesi.
išli smo na tečaj prve pomoći.
u muci se poznaju junaci.



p.s kako ste se lako vinca odrekli to je čudo jedno :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
ma joj
opet mi temu zaspamali :D

ja sam za pivu i na početku i na kraju
a i izmedu redaka isto dobro dođe piva
bitno samo da je karlovačka i da nije radla:D

:pivo:

radla je jedino šta valja od karlovačke :lool:
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
ma joj
opet mi temu zaspamali :D

ja sam za pivu i na početku i na kraju
a i izmedu redaka isto dobro dođe piva
bitno samo da je karlovačka i da nije radla:D

:pivo:

tebi toše jadnom sve teško kad ti zaspamaju temu!!!!

Plava zašto se mi nismo sitili predstavit naš savez dok smo igrali s1???????????


P.S.
Radla stvarno ne vridi k....onopca!
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
zapravo ne znam Nimize, nekako ni tebi ni meni to nije valjda palo napamet..

tebe u zadnje vrijeme drži neka nostalgija?
prvo VUD pa WSS..

ma bili smo mnogo jaki :D


jesi za jedan...:pivo: radler?

:lool:
 
Status
Not open for further replies.
Top