5 k din vs. -prsd-

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
uh kad se sjetim onih izvještaja akd si bio nadefan do bola pa kad su ti roknuli crkvu pa kako je oonda def pado srokali su te perfektno umjesto da čestitaš momcima ti tako :confused:

Deff Bio Moj ;)

Nisam Ni Gledao Izvestaje :S
Odnosno Tad Se Vec Gasio Acc...Neka Ti Mogul Potvrdi :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Za dinare mogu samo da kažem da su dosta dobra ekipa, ono najbitnije je da su organizirani i aktivni sve pohvale! :eek:k:

Ostala plemena 0 bodova (bar što se organizacije tiče) , bar moj dojam za ovih 5 dana što sam igrao tamo! :andjeo:
 
Last edited by a moderator:

starcevica

Member
Reaction score
1
uh kad se sjetim onih izvještaja akd si bio nadefan do bola pa kad su ti roknuli crkvu pa kako je oonda def pado srokali su te perfektno umjesto da čestitaš momcima ti tako :confused:

Ovo je nesto najgore sto ti se moze desiti hahhahah :zid: :zid:
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
ne znam točno koliko su ti uzeli sela i to vidim da ti acca nema i vidim na foumu još uvijekstoji tema od izvještaja što te lupao mogul i nešto malo šiljo.. ali neda mis e sve stavljat ima previše ih
 

DeletedUser

Guest
ne znam točno koliko su ti uzeli sela i to vidim da ti acca nema i vidim na foumu još uvijekstoji tema od izvještaja što te lupao mogul i nešto malo šiljo.. ali neda mis e sve stavljat ima previše ih

Daj Reporte :)
Da Ih I Ja Vidim...Nisam Igrao Kad Su Napadi Sedali :glazba:
 

DeletedUser

Guest
jaooo....to su izvještaji kakve volim....u svakom slučaju vidjeli smo ih; dule više ne igra(zbog toga jer su počeli napadi na njega ili je to bilo prije,sad nije ni važno)
može još statistika? izgleda mi jako zanimljivo s tim da mi je malo nelogično to što dinari gube sa selima,ali su bolji po ODA i ODD-očigledno da su izgubili dosta praznih sela-kick to su vas dobro izvozali i onda udarili di ste prazni ili su to vraćena sela ali ih zbog promjene plemena(predatori)nema u statistikama kad ste ih vi uzimali?
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
ma sad je slabo sad će biti statistika u godsima , ali evo ima nešto i iz predatora


5 HILJADA DINARA vs. PREDATORS Ukupno

Osvojena sela
Vaše pleme 248
Protivnik 173

Razlika 75
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
5 HILJADA DINARA vs. Resurrected GodsUkupno Danas

Osvojena sela
Vaše pleme 186
Protivnik 217

Razlika -31


bilo je još jučer -58 sad je -31 tako da ....ništa posebno udaraju po manjim igračima ili onim koji su u sredini njih.....a mi se bili posvetili predatorima ali sad su isto pleme , pa će mo sad vidit statistiku
 
Last edited:

Jack000

New Member
Reaction score
0
kick, volim i ja tebe::love:

dule, samo bum rekao ovo.. kad god sam te pitao za deff rekao si da si off igrač. a dinarima skidam kapu jer su jako dobra ekipa, a svi vi koji ne vjerujete u to budete se i sami uvjerili uskoro... let the games begin:festa:
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: 5K DIN
Side 2:
Tribes: Gods

Timeframe: Last week


Total conquers against opposite side:

Side 1: 79
Side 2: 42
Difference: 37

chart




Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 728,785
Side 2: 390,886
Difference: 337,899

chart



jack ne lupajte vise predajemo se !!

aj da ne budem neposten u sluzbenoj statistici vodimo +12 a kad je sve krenulo imali smo - 60 :kokice:
 
Last edited:

kickyourass

Member
Reaction score
0
Ratne statistike za Istrebljenje - 5 HILJADA DINARA vs. Resurrected GodsUkupno Ukupno

Osvojena sela Porast bodova Poraženih protivnika kao napadač Poraženih protivnika kao branitelj
Vaše pleme 424 3942586 60000740 56632312
Protivnik 371 3447372 39039184 86742973
= = =
Razlika 53 495214 20961556 -30110661
 
Status
Not open for further replies.
Top