5K DIN vs DOMIN

Status
Not open for further replies.

starcevica

Member
Reaction score
1
Side 1:
Tribes: 5K DIN
Side 2:
Tribes: DOMIN

Timeframe: Last month

Total conquers:

Side 1: 1,410
Side 2: 584
Difference: 826

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 614
Side 2: 201
Difference: 413

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 12,750,867
Side 2: 5,250,027
Difference: 7,500,840

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 5,926,097
Side 2: 1,996,313
Difference: 3,929,784

chart


----------------------------------------------------------------------------------------------

Side 1:
Tribes: 5K DIN
Side 2:
Tribes: DOMIN

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 11,906
Side 2: 1,965
Difference: 9,941

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 1,312
Side 2: 333
Difference: 979

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 102,618,462
Side 2: 17,825,355
Difference: 84,793,107

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 12,747,004
Side 2: 3,262,824
Difference: 9,484,180

chart




:pivo:
 

audia4

Member
Reaction score
0
sta vam vrijedi ta statistika kad ne mozete zatvoriti svijet jer u dinarima imate dosta igraca koji nemaju pojma i ne napadaju vec se skrivaju i cekaju da drugi obave posao a ostali skupljaju neaktivne igrace ili igrace koji su im prepustiti sela jel tako dariola ljepo ti je pe123rica dao sela da nabijes bodova ali jos uvijek malo imas jer kan je imo vise bodova i sela nego ti sada a kolko dugo vec nema kana trebo si vec otici ohoho sa bodovima i selima ali nesto te nejde bas previse igraca neda svoja sela a ove aktivne iz domino ne mozes osvojiti to boli jako ali bice barbara neko ce ugasiti racun pa ces imati sela za brati:hmm:jer neda mi se kopirati sada cija si sve sela pokupio jer ima jako puno sela od igraca iz dinara pa bi bilo sramotno to stavljati da svi znaju koje igrace noblas:predaja:

i da jako patim ne mozes ni zamisliti sve sam lud od patnje ne mogu nocima spavati radi toga izjeda me:hmm:
 

DeletedUser

Guest
e sad mi je dosta
audi4 i dariola napadajte se na plemenima ovo vam je kriva tema bježite da vas više ne ćujem!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
sta vam vrijedi ta statistika kad ne mozete zatvoriti svijet jer u dinarima imate dosta igraca koji nemaju pojma i ne napadaju vec se skrivaju i cekaju da drugi obave posao a ostali skupljaju neaktivne igrace ili igrace koji su im prepustiti sela jel tako dariola ljepo ti je pe123rica dao sela da nabijes bodova ali jos uvijek malo imas jer kan je imo vise bodova i sela nego ti sada a kolko dugo vec nema kana trebo si vec otici ohoho sa bodovima i selima ali nesto te nejde bas previse igraca neda svoja sela a ove aktivne iz domino ne mozes osvojiti to boli jako ali bice barbara neko ce ugasiti racun pa ces imati sela za brati:hmm:jer neda mi se kopirati sada cija si sve sela pokupio jer ima jako puno sela od igraca iz dinara pa bi bilo sramotno to stavljati da svi znaju koje igrace noblas:predaja:

i da jako patim ne mozes ni zamisliti sve sam lud od patnje ne mogu nocima spavati radi toga izjeda me:hmm:


PA NARAVNO DA KUPIM,TI IH NISI KUPIO???joj ne cirkusiraj,amo je razlika između tebe i mene što sam ja tvoja selqa osvojio a ti moja nii!!!i dobro čovjek kaže već smo ovdje svakom dosadili zato napadaj ili šuti!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
PA NARAVNO DA KUPIM,TI IH NISI KUPIO???joj ne cirkusiraj,amo je razlika između tebe i mene što sam ja tvoja selqa osvojio a ti moja nii!!!i dobro čovjek kaže već smo ovdje svakom dosadili zato napadaj ili šuti!!!!!!

e tako je :festa:
 

Jobube

Member
Reaction score
0
kolko vidim s1 je najatraktivniji svijet.. jer su svi igraci koji pisu igrali na ovome svijetu.

i zato vas molim.. ove neke sta laprdaju da 5k neznaju da igraju.. nek mi posalju poruku na s1 na moj racunu..... torin

samo me zanima kako cete posalt kad vas tamo vise nema jer su vas nasi pojeli pa ste ispalili i onda samo serete kvake...

ajd se ljepo tamo ujtite svijeta koji igrate.. i nemojte mi vamo prodavat price vake nake...

ima odlicnih igraca u protivnickim plemenuma i gust mi je igrat.. ja bi najradije da se s1 nezatvori jos 5 godina samo da se ljepo ratuje i uziva...

Al to ocito nije dobro jer ce onda ostali svijetovi ispastat... Pa vi ekipa sta vas nema na s1.. preupitajte stanje i kak ide u svijetu.. ak niste vamo aktivni onda vas ljepo molim da prekinete s vasim komentarima ko zna i ko nezna igrat i tko bi bio prvi da se neka plemena nisu raspala itd itd..
 

DeletedUser

Guest
pa jendostavno... osvojimo vas XDXD

a susjed XD

pa da

tako je susjed

a susjed znas mene
nedam se
igram se malo renoblanja malo ubacivanja deffa
i sve sto se treba
ali polako
na sv1 ce mo se ja i ti da jos duuuugooooooo druzimo
:kokice::kokice:
 

Jobube

Member
Reaction score
0
ajde super.. nadam se i na ostalim svijetovima XD


nek ide to sve kako treba .. rat je uzivancija.. bar meni je .. ak nekima nije onda mogu da prestanu igrat... tak sused?

kad cemo ja ti novi fight bacit?
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Slažem se s Jobube, također bi htio da svijet 1 još dugo traje, no kako god bilo, dinari se cijelo vrijeme vrte oko istog broja bodova, mi iz Dominusa malo padamo, a UsHR raste. I sve to dolazi na isto. S vremena na vrijeme će se dinari prebacit na jug, pa će Dominus rasti, a UsHR padati i obratno. Tako da unatoč dominaciji dinara, ovaj svijet će još dugo trajati(nadam se) i lijepo ćemo se boriti!

A što se tiće ovih sad tu prepiranja, nepotrebno je. Malo podbadanja uvijek začini igru, ali vrijeđanje nije potrebno. Uskoro, sada u jesensko vrijeme, aktivnost skače pa ćemo dobiti pravi rat na svim stranama pa bolji neka pobijedi, iako pitanje je hoće li se granica uopće pomaknuti, a kamoli završetak svijeta.
 

Jobube

Member
Reaction score
0
Slažem se s Jobube, također bi htio da svijet 1 još dugo traje, no kako god bilo, dinari se cijelo vrijeme vrte oko istog broja bodova, mi iz Dominusa malo padamo, a UsHR raste. I sve to dolazi na isto. S vremena na vrijeme će se dinari prebacit na jug, pa će Dominus rasti, a UsHR padati i obratno. Tako da unatoč dominaciji dinara, ovaj svijet će još dugo trajati(nadam se) i lijepo ćemo se boriti!

A što se tiće ovih sad tu prepiranja, nepotrebno je. Malo podbadanja uvijek začini igru, ali vrijeđanje nije potrebno. Uskoro, sada u jesensko vrijeme, aktivnost skače pa ćemo dobiti pravi rat na svim stranama pa bolji neka pobijedi, iako pitanje je hoće li se granica uopće pomaknuti, a kamoli završetak svijeta.



pa mi rastemo svaki dan.. jebote ja sam ostao bez plemica pa nemogu dalje rast. cin dodju novi plemnici doci ce i nova sela...

s ushr u zadnji tjdan stanje je 0-2 za njih.. sad znas kolkiko sela se to mijenja... a s dominisus 69-3 za dans

pa sume odna dodje 69-5 =64 sela vise za nas a manje za vas...

pa molim te.. pogledaj statistike prije komentara.

Al igrat cemo se jos siguro godinu dana.. vala bogu na tome. Al za razliku od ostalih svijetova ovi ima najvise sela i najvise igraca koji su aktivni.
 

starcevica

Member
Reaction score
1
@Jobube

slazem se sa tobom oko komentara za s1.mislim da se takav svjet nece ponoviti na hr serveru.s1 i s2 se igraju kako bi svaki svjet i trebao da se igra.sa vojskom i plemicima.a u ostalom i samo postajnje svjeta govori sve (prvi svjet koji je otvoren a jos traje).na obadvije strane ima puno kvalitetnih igraca.mislim da se ovaj svjet nece jos dugo zatvoriti.al da ce biti dosadno na njemu,100% nece :pivo:
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
s1 je najzanimljiviji hr server...na s2 vec su poceli politiku spajanja iako i puno borbe tamo a od s2 pa nadalje nema postenog hr servera:(:(:(
ugl. S1 kolko god da potraje bit ce u znaku 5k koji ce samo sjec dalje...prokrcit ce put kroz sumu sela neprijeteljskih :eek:k:
 

starcevica

Member
Reaction score
1
s1 je najzanimljiviji hr server...na s2 vec su poceli politiku spajanja iako i puno borbe tamo a od s2 pa nadalje nema postenog hr servera:(:(:(
ugl. S1 kolko god da potraje bit ce u znaku 5k koji ce samo sjec dalje...prokrcit ce put kroz sumu sela neprijeteljskih :eek:k:

oko s1 se slazem u potpunosti.a za s2 ne,laci i ja smo presli u pleme u skorije vrijeme (nije bilo nikakvo spajanje jel nismo ni imali plemena).a i rasta ima samo 29 clanova to sve govori :) al sve u svemu ko uspije zatvoriti s1 imace scime da se pohvali :lool:
 
Status
Not open for further replies.
Top