AlkoSi vs BLACK i =SAS=

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Najjači su mi ljudi koji se osvečuju preko igre :predaja:
Neznaš koliko ja sela imamm? Da sam odustao još prije 3tj? Glavno da se znaš durit. Ovo je moja zadnja poruka tebi. Osim ako ti nebudem morao dati kartone ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Najjači su mi ljudi koji se osvečuju preko igre :predaja:
Neznaš koliko ja sela imamm? Da sam odustao još prije 3tj? Glavno da se znaš durit kao mulac. Ovo je moja zadnja poruka tebi. Osim ako ti nebudem morao dati kartone ;)

Rasprava završena, sretno u igri! :)
 

faree

Active Member
Reaction score
55
20kayw0.jpg


Ovo rade dječica kad im maknete prava u Plemenu.

cek malo...ja sam napustio pleme odmah poslije dannya.šilje i baše...a vidi ja nisam imao nikakvoga cina,,a nisam djecacic
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Zna se tko je prvi napustio, dječačić koji nemože biti na miru ako nema prava u plemenu. S istim razlogom je i napuštao Alkose, pa se vraćao... Siguran sam da je on osnivač novog plemena, jer dječačić očito nemože bit na miru :D :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Zna se tko je prvi napustio, dječačić koji nemože biti na miru ako nema prava u plemenu. S istim razlogom je i napuštao Alkose, pa se vraćao... Siguran sam da je on osnivač novog plemena, jer dječačić očito nemože bit na miru :D :hmm:

Pa ja nisam ni imao prava u plemenu, koliko se tebi puta mora pisati? :confused:
Ja i basha1000 smo napustili pleme zbog svađe s određenim igračima problem se nije mogao riješit i otišli smo, a ekipa koja je pošla za nama je bio njihov izbor! :pivo:


I prestani pričati laži o meni, da ja nebi počeo pričati istinu o tebi!

Znaš dobro na šta mislim, nije to bilo tako davno. Šutio sam da nebi imao problema, ali mogao bi progovoriti ;)
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Pratim te ;) Dali se još predstavljaš kao Glanza? Dali još prijetiš Plavoj da ti da račun? Eh, dečko, ti si prošlost - nema te ;) Zato si i pokupio ban na dvije godine na Predator7.
 

DeletedUser

Guest
Pratim te ;) Dali se još predstavljaš kao Glanza?

Nisam se nikad predstavljao kao ti, nego su boriss i scapa mislili da sam ja ti, a ti ja!

A zašto bi to pomislili?
Jaoooo, pa da - Zato jer si mi ti dok si bio admin na Hr3 govorio stanje vojsku u borissovim sela, tako da ih nisam trebao ni izviđati, a mislim da se to ne smije. I još mnogo stvari neću da iznosim ovdje ovo je sasvim dovoljno, a ja im nisam smjeo reć da mi ti govoriš pa su pomislili da sam ja ti, a ti ja. Također i zbog tvog potpisa na forumu koji je imao moj nick u sebi.

Pa svako bi pomislio da smo jedna osoba jer ne zna da mi ti sve govoriš :)


Dali još prijetiš Plavoj da ti da račun?

Tose23 odustane od igre, da plavoj račun u mom plemenu, a prije toga mi je rekao da ga mogu dati nekome i dao mi je pass, ali također dao je i plavoj.
Kad sam našao igrača za račun, on nije mogao uć!

Zašto?
Pa zato jer je plava promijenila pass i nikom nije htjela dat taj račun, a imala je titulu osnivača u plemenu kud nas je bilo malo, i još da neko igra na 2 računa nije bilo logike kad sam našao igrača, a i plava i Tose su bili selo do sela. Pa tako da su napali plavu nebi mogla poslati deff jer sitta acc i op, ode selo.
Zato sam plavoj skinuo titule nakon čega se ona naljutila i izašla iz plemena sa oba računa ( A ja kako vidim ti mene upravo zbog toga gore prozivaš! )
Ako su to prijetlje onda uredu.
I Tose i plava su tu, pa ako bi bili fer i priznati da je bilo tako ;)

A ovo zadnje, ha čuj i ban je za ljude pa makar i ovaj koji sam namješten dobio, ali nema veze bilo pa prošlo.


Imaš li još kakvih pitanja adminu Glanza?
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Stanje vojske? Dostupno je svima nakon završetka svijeta, zar ne? Ups, pa ti to neznaš, par puta si se prijavio za moderatora, al očito nemaš sreće...
 

DeletedUser

Guest
Stanje vojske? Dostupno je svima nakon završetka svijeta, zar ne? Ups, pa ti to neznaš, par puta si se prijavio za moderatora, al očito nemaš sreće...

Ako je bio kraj svijeta, kako onda objašnjavaš da sam borissu upravu uzeo ta sela?
Ako je kraj, više nema napadanja, nema ulaženja na račune nema ničega moraš smisliti nešto bolje jer ovaj izgovor ti ne prolazi! ;)

Gle... imam još jako puno materijala za tebe. Zato bolje nemoj, ko u vatru dira od vatre izgori! :)


Vratimo se na temu:

Pleme Odmetnici! je objavilo rat plemenu Crna pantera!

Naziv rata: Nastavljamo gdje smo stali

Objašnjenje:



» Prikaži statistike rata
» Prijavi uvredljivu objavu rata


:pivo:
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Ja sa admin panelom mogu ući, ali ti nemožeš, to je problem ;) Očito je da si ono što sam i rekao: Dijete kojem je stalo do prava/rankova/činova itd...

Vrati se na temu AlkoSi vs BLACK i =SAS= da nebi bilo kartona ;)
 

DeletedUser

Guest
Ovako. Predatore i Glanza vi se raspravljajte koliko god hocete, ali nemojte mene spominjati,
niti mi slati privatne poruke(predatore na tebe mislim).

Ako ja krenem da pricam,....
Znate kakva sranja ste vas dvojica u paketu napravili... bolje cutiti i drzite se ove teme koja je ovdje.

Izvinjavam se na spamu. Toliko.
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...takodjer, ....Glanza, moj duboki naklon, ...jos samo malo i sve ce isplivat ovdje, bit ce cudesa....:woot:



lp, scapa, :pivo:
 

DeletedUser

Guest
dese se trenuci u igri i to većini nas na koje baš nismo ponosni, niti nemamo neko opravdanje za njih.
prekid prijateljstava makar ona bila samo virtualna su sasvim dovoljan gubitak.

mislim da forum nije baš idealno mjesto da se izvlače stare stvari.
ako zbog ničeg onda zbog ljudi koji dolaze na ovu temu radi naslova, a ne zbog onog šta se dešavalo na hr 3 ili ko zna gdje.


zato molba za sve vas da se dalje držite teme.
 

scapa

Banned
Reaction score
0
dese se trenuci u igri i to većini nas na koje baš nismo ponosni, niti nemamo neko opravdanje za njih.
prekid prijateljstava makar ona bila samo virtualna su sasvim dovoljan gubitak.

mislim da forum nije baš idealno mjesto da se izvlače stare stvari.
ako zbog ničeg onda zbog ljudi koji dolaze na ovu temu radi naslova, a ne zbog onog šta se dešavalo na hr 3 ili ko zna gdje.


zato molba za sve vas da se dalje držite teme.

...ako tako Plava zeli, ...:love:, ...Glanza, sreca da te Plava stiti...


lp. scapa, :lool:
 

DeletedUser

Guest
dese se trenuci u igri i to većini nas na koje baš nismo ponosni, niti nemamo neko opravdanje za njih.
prekid prijateljstava makar ona bila samo virtualna su sasvim dovoljan gubitak.

mislim da forum nije baš idealno mjesto da se izvlače stare stvari.
ako zbog ničeg onda zbog ljudi koji dolaze na ovu temu radi naslova, a ne zbog onog šta se dešavalo na hr 3 ili ko zna gdje.


zato molba za sve vas da se dalje držite teme.



Istina, istina! :eek:k:
Glanza je prvi počeo, tako da njegov bed! :)
 
Top