AlkoSi

  • Thread starter Soft-HeaRted KiLLer
  • Start date
Status
Not open for further replies.

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Cast pojedinim igracima kao sto su Budi moderan, Danny, Maltret i slicni, ostali su samo za kontejnera sto se karaktera tice.
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Pa ovak mene licno si uvrijedio ovim prethodnim postom,,,pa sam mislio da si u trenutku bijesa pisao

Sorry ako sam te uvrijedio rekao, mislio sam na igrace kao sto u novi Shta ima, koji "slucajno" salje poruku, pa se izvinjava, pa opet salje napade, pa se opet izvinjava, sve u tome da ja izbacim vojsku da lakse nobla selo :)

E na takve sam igrace mislio, a posto je meni dosta toga odlucio sam mu poklonit racun tako sto sam poslao nesto offa i deffa na njega, posto je ostakat na frontovima :)
 

didonius

New Member
Reaction score
0
Sorry ako sam te uvrijedio rekao, mislio sam na igrace kao sto u novi Shta ima, koji "slucajno" salje poruku, pa se izvinjava, pa opet salje napade, pa se opet izvinjava, sve u tome da ja izbacim vojsku da lakse nobla selo :)

E na takve sam igrace mislio, a posto je meni dosta toga odlucio sam mu poklonit racun tako sto sam poslao nesto offa i deffa na njega, posto je ostakat na frontovima :)

POTPUNO SE SLAŽEM!!!


Shta ima 27.08. u 23:35 sati
eeeee esil tu......

didonius danas u 04:38 sati
koji si ti sad,mislim da se nepoznamo

Shta ima danas u 04:40 sati
upoznacemo se...

didonius danas u 04:47 sati
nemoj prijetiti riječima,nego pošalji vojsku

Shta ima danas u 04:51 sati
polako stice....mislis da ja nez....da samo kate pravis i od drudih slabijih igraca trezis paladina sa vatrenim....ntnnnttn

didonius danas u 04:54 sati
pa vidiš kako sam poznat,za dobrim konjem prašina se diže,ali kad se nekome prvi put obratiš,reče se dobar dan ili dobro veče,a očito to tebe nisu naučili...

Da ne zaboravim pozdraviti,Maju,Ravku i Danny Ocean-Super ste ljudi!!!
 

DeletedUser

Guest
Al bas,ostavite pertle da vas mi ostali mozemo izvuc.. :lool:
Cuj Danny dobar,al dobro ne znaju ljudi.. :D
 

DeletedUser

Guest
daj sta ste svi napali na danya ravku i tu maju koju ne poznajem


ako oni nisu vama dovoljno dobri zasto ih spominjet ikako

ne izlaze vam ta tri imena iz usta :lool:
 
Status
Not open for further replies.
Top