Android APP

Arma007

Member
Reaction score
4
Pozdrav,
Interesuje me jedna stvar :)
Imam mobitel Sony xPeria X10 i problem je sljedeći, na njemu imam instaliran OS 2.1. A tribalwars aplikacija traži minimalac 2.3, a nisam u mogućnosti da apdejtam na veći android.

Pa jel postoji negdje starija verzija aplikacije :) i ako može da se postavi link. Hvala
 

bulldozer

Member
Reaction score
6
Malo je bezveze ovo sa aplikacijom, što alarmira za dolazeće napade. Aktivni igrači gube prednost koju su imali, na faktor iznenađenja se ne može mnogo računati :)
 

Arma007

Member
Reaction score
4
Kupio novi mobitel i opet imam nekih problema, kada mi u poruci dođe link otvorim i ovo dobijem
12081607_10200966055429057_572488354_n.jpg
Znači to je taj updejt zadnji i od tada problemi
 

Ekonomista

Member
Reaction score
0
Bravo liku, ti imaš bolji i sad si kao nešto mudar.

A nema arma, ne bi rekao da ima starija verzija aplikacije, jer se to stalno unapređuje, seru i seri ih

Ti si očito neki kul tip, a ne vidis da je prosla godina dana od ovog posta, i drugo ne kužiš zajebanciju:)

Kupio novi mobitel i opet imam nekih problema, kada mi u poruci dođe link otvorim i ovo dobijem
View attachment 533
Znači to je taj updejt zadnji i od tada problemi
Opet ti je levatski mobitel, doviđenja i prijatno :D :*
 

Arma007

Member
Reaction score
4
Ti si očito neki kul tip, a ne vidis da je prosla godina dana od ovog posta, i drugo ne kužiš zajebanciju:)


Opet ti je levatski mobitel, doviđenja i prijatno :D :*

sada ću da se javim podršci za razvoj aplikacije direktno Innogamesu da se žalim
 
Top