Angels From Hell

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Gledajte Staa Milos Gak Salji Ljudima Hahahahahaa...

Pozdrav prijatelju, kada sam dosao na ovaj server, prvo sam imao zelju da se pridruzim plemenu H/H gde su cisti profesionalci, i naravno moji drugari sa drugih servera

Onda mi je pala na pamet ideja da napravim malo pleme, od maximalno 40 clanova, i da osvojimo ovaj server zajedno sa mojim drugarima iz plemena
H/H oni su se naravno slozili, i tako sam ja osnovao pleme Happy koje se ubrzo pridruzilo plemenu IW sadasnjem Angels, koje je naravno potpuno uredjeno i organizovano sada

I tako sada pravimo idealan broj od 40 clanova, regrutacija je jos u toku, ali samo za posebne slucajeve
Sto naravno mozes i sam zakljuciti da si to ti, citajuci sada ovu poruku

Tako da te ovom porukom, pozivam jos jednom da nam se pridruzis, da se lepo zabavimo i da napadamo i da osvajamo
Naravno uvek bi bio pod nasom zastitom i osigran bi ti bio zavrsetak servera
Naravno uz jos malo tvoje dobre volje :))

Ako se odlucis za "Novi pocetak" javi mi se za poziv

MILOŠ GAK SA hr.3
 

DeletedUser

Guest
Sta je smijesno ? Pleme koje je osnovao ima jako dobru poziciju i ODA.Respekt ;)
 

DeletedUser

Guest
Nisam Rekao Da Je Smesno, Nego To Salje Svima ...
Da Predju Kod Njega U Pleme!
 

Shadow Games

Member
Reaction score
0
daj takve poruke nisu potrebne ako se šalju svima -.-


Angels su dobri,no ima par ljudi koje ne volim tamo :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
dule, ne stoji ti taj nic...
ja bi pre stavio nick:
dule botina

:D realnije je, i bolje ti prristaje :D

A svakako da je ta poruka kruzila, jer kao sto sam vec rekao, ekipa je regrutovana, i naravno da im necu poslati poziv i poruku (e oces u pleme) ili (e ajde kod nas u pleme) vec da im iskreno kazem i odakle sam i sta sam i koji su nam planovi :)
 

DeletedUser

Guest
Jaca Ti Je Fora :ludilo:
Ali B0t Nisam, Jedini B0t Si Ti Jer Saljes Takve P0ruke...
Trebao Si Napisati Dacu Vam Resse Samo Udjite...
 
Last edited by a moderator:

phaenomeN

Member
Reaction score
0
Jaca Ti Je Fora :ludilo:
Ali B0 Nisam, Jedini B0t Si Ti Jer Saljes Takve P0ruke...
Trebao Si Napisati Dacu Vam Resse Samo Udjite...

Bil ti prije ušao u pleme čiji ti vođa pošalje onakvu poruku kakvu je Miloš poslao, il bi prije ušao u ono pleme čiji ti vođa pošalje poruku "ajd u pleme" il ti samo pošalje pozivnicu? Razmisli...
 

DeletedUser

Guest
Celom ~HV~ Je To Poslao, I Na Sv2 Je To Isto Radio Pre...
 
Reaction score
0
Bil ti prije ušao u pleme čiji ti vođa pošalje onakvu poruku kakvu je Miloš poslao, il bi prije ušao u ono pleme čiji ti vođa pošalje poruku "ajd u pleme" il ti samo pošalje pozivnicu? Razmisli...

Ima pravo ;)
Iako je malo poduza al opet kad razmislis prije ces uc u njegovo pleme,jer iz poruke opet saznajes da su to ustvari bila dva plemena a sada je jedno itd. :)
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Ocito nije nikad igrao na tw.net ,svako ozbljnije pleme kojem je stalo da im se pridruzis ce ti poslati poruku poput one.Neki ne razumiju bas tribalwars i vodjenje plemena...
 

DeletedUser

Guest
Celom ~HV~ Je To Poslao, I Na Sv2 Je To Isto Radio Pre...

ajme sada stvarno lupas, izvini ali lazes ko pacov (jeli pacov laze? :D )
1. Slao sam samo igracima na k44, a ~HV~ je vecinom na k45!
2. Sta sam ja na s2 radio?
Jesi ti lud decko? :ljut: ja na s2 sam obican igrac u plemenu, bio i uvek bicu, tako da ajde bezi sa teme razotkriven si u prevari :D



875 AnbuItachi DL-RSW 338 1


jooooj :S e ako hoces mogu te pozvati u pleme, imamo mi tamo jednu opsirnu "Skolu igranja"
msm da bi ti bila od koristi :D
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
Celom ~HV~ Je To Poslao, I Na Sv2 Je To Isto Radio Pre...

Ne vidim razlog zašto bi istu poruku slao i na s2 kad tamo nema Angelsa, pretpostavljam. Kao što grimi reče, očito nikad nisi igrao TW pa da si imao priliku da to vidiš.

Ima pravo ;)
Iako je malo poduza al opet kad razmislis prije ces uc u njegovo pleme,jer iz poruke opet saznajes da su to ustvari bila dva plemena a sada je jedno itd. :)

Ma ne moraju to igrači saznati. Kad vidiš onoliku poruku onda skontaš da im je stalo do tebe, da ti objašnjava zašto te poziva itd...
 

DeletedUser

Guest
Milose, Slao Si P0ruke Igracima Iz Russwaya(Rsw) Da Predju Kod Vas U Barbare...
T0 Za Bodove , Bas Me Briga...
Nisam Igrao Prvih Par Dana Zato Cuti!
A 0ne Poruke Tipa " Pozdrav Golman, Gledao Sam Te Duze Vreme, Hoces Li Doci U Barbare, Siguran Ti Je Zavrsetak Sveta"...
 

DeletedUser

Guest
Milose, Slao Si P0ruke Igracima Iz Russwaya(Rsw) Da Predju Kod Vas U Barbare...
T0 Za Bodove , Bas Me Briga...
Nisam Igrao Prvih Par Dana Zato Cuti!
A 0ne Poruke Tipa " Pozdrav Golman, Gledao Sam Te Duze Vreme, Hoces Li Doci U Barbare, Siguran Ti Je Zavrsetak Sveta"...

Barbar
Pregled Profil Članovi Diplomacija Vojni kampovi Planer za osvajanje Plemenski forum


Jeli ima ovde mozda negde za pozivnice?

i sto se tice tvog igranja...

Rank: 876.
Name: AnbuItachi
Tribe: DL-RSW
Points: 338
Villages: 1
Average points per village: 338
Tribe Changes: 4
Conquers: 0 (+0-0)
Join date: 22nd July 2010


A i Golman ne postoji!!!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
tema lock dok se ne smirite i počnete pisati šta pametno...
 
Status
Not open for further replies.
Top