ANKETA: hr31 - no1 igrač

Ko će završiti na 1. mjestu na hr 31


  • Total voters
    34
  • Poll closed .

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
WiCkeD bi trebao dati premium svima koji budu ispravno glasali, ako se glasanje ispostavi ispravnim :))
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Samo dva nicka sa spiska mogu se boriti kako treba.. anketa je napravljena isključivo jer ti je bilo dosadno, veća glupost nije mogla doći na forum.
Smijeh.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Starom rajom hahahahahaha, a od vecine igram više i duže :D.
De ba Trawka šutni sam sebe nogom da ne moram ja.. kakva stara raja ne brukaj se dovoljno si se obrukao na hr26 kad sam vidio kako si jak.
Ako hoces da ti ja dam onako realno mišljenje bez '' jaran mi pa ga stavim '' pa ću ti ja staviti imena nickova koji mogu nešto ovdje uraditi.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ludi petak broj 1 ! hahahahaahahahahahahaha , hajde motaj kablove stara raja Ludi Petak.
Bit ce on prvi, hoce ako mu se ja smilujem. :D Lik samo priča, a kad počne rat ispali se.
 

Dr. Mladen Stojanovic

Active Member
Reaction score
7
Starom rajom hahahahahaha, a od vecine igram više i duže :D.
De ba Trawka šutni sam sebe nogom da ne moram ja.. kakva stara raja ne brukaj se dovoljno si se obrukao na hr26 kad sam vidio kako si jak.
Ako hoces da ti ja dam onako realno mišljenje bez '' jaran mi pa ga stavim '' pa ću ti ja staviti imena nickova koji mogu nešto ovdje uraditi.
Bas suprotno, trawka i ja smo bili dobri od ba2 pa na hr26 kad je bilo izletio je ovde na forumu sto ni malo ne lici na njega i od tad je za mene polozio...

"Ludi petak broj 1 ! hahahahaahahahahahahaha , hajde motaj kablove stara raja Ludi Petak.
Bit ce on prvi, hoce ako mu se ja smilujem. :D Lik samo priča, a kad počne rat ispali se."

A zna se sta je ludi petak radio na hr23 npr ili na hr26, posteno se ganjali za top3 a ne ko ti na hr25 bez konkurencije svijet i sva sela free sebi, normalno "veliki vodja", uz to konkurencija nikakva, e jesi mi igracina.
A da ne pricamo kad ti je bog i batina priprijetio na prvom mjestu htio ga kick i restartovat, drugi ratuju dino kupi svoje neaktivce i "otac na igricu" bude prvi.
Lijepo kazem da cu ga kulirat ko i ostale mamlaze i opet me mentol uspije iznervirat
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
hahahahahahaahahahahaha hr25 svi koji su igrali mogli su da vide šta sam radio, kao i tvoj dual '' Benjamin '' ( :
Daj be Vedo jel ti pomogao ko sastaviti komentar, nije sramota reci slobodno... a hr25 sam uzeo sa ponosom i zasluzeno broj 1.

Hr26 jesi jak bio nema govora, jarane imao si na tanjiru sve realno o čemu pričaš :D a da ne spominjemo farmanje '' amidzica '' i tamo kad se kupile dnevne šuti Bgt.
Nego imal kakvih sezonskih poslova, nemoj da mi odeš ovdje na pola ostani do kraja :rolleyes:
 

Dr. Mladen Stojanovic

Active Member
Reaction score
7
hahahahahahaahahahahaha hr25 svi koji su igrali mogli su da vide šta sam radio, kao i tvoj dual '' Benjamin '' ( :
Daj be Vedo jel ti pomogao ko sastaviti komentar, nije sramota reci slobodno... a hr25 sam uzeo sa ponosom i zasluzeno broj 1.
Hahahah hr25 jak?
Jel te sramota jbte?
Koga ste imali, OG i finalni rat protiv OTP? :D
Povuci se sa hr31 bolje, za tebe su šaban serveri
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Pjana samo amidžiće farma i kupi dnevne. Ne znam sistem jbg
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
hr25 od starta s 3 plemena se ratovalo i+ akademije njihovo. Kazes saban svijet a ti koji su taj svijet izgubili, njih 80% igra sad s tobom, a ti kazes nikad jaca ekipa
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
22207465_1683123225033075_675040963_n.jpg


Eto odo ja sad, neću ništa više..
a ti što si pobjegao sa hr30, Dino tamo nije spavao branio '' tvoje pleme '' .. Pozić.
 
Top