ANKETA: hr31 - no1 igrač

Ko će završiti na 1. mjestu na hr 31


  • Total voters
    34
  • Poll closed .

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
22207465_1683123225033075_675040963_n.jpg


Eto odo ja sad, neću ništa više..
a ti što si pobjegao sa hr30, Dino tamo nije spavao branio '' tvoje pleme '' .. Pozić.
hahaha ovo je pobijedilo i Docine izjave
 

Dr. Mladen Stojanovic

Active Member
Reaction score
7
22207465_1683123225033075_675040963_n.jpg


Eto odo ja sad, neću ništa više..
a ti što si pobjegao sa hr30, Dino tamo nije spavao branio '' tvoje pleme '' .. Pozić.
Znao sam da se sa mentolom nisam trebao uopste upustat u raspravu.
I jesi u ranku sa smajketom i ostalima... sobna temperatura
Svi jako dobro na ovom forumu znaju koji si bolid tako da nema potrebe vise nista da kazem, ti sam za sebe pricas.
Samo si nekad znao vodit "ovakve" rasprave, haman da si zaglupio sa ovim doticnim kako si poceo sa njima da se paksas
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Doviđenja, hvala. :)
Dotični me neće ostaviti samog, i pri tom na fejsu mi pisati '' nisam lud da igram '' . Sretno tebi, vidjet ćemo na kraju ko je koga zapravo izgubio. :)
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Znao sam da se sa mentolom nisam trebao uopste upustat u raspravu.
I jesi u ranku sa smajketom i ostalima... sobna temperatura
Svi jako dobro na ovom forumu znaju koji si bolid tako da nema potrebe vise nista da kazem, ti sam za sebe pricas.
Samo si nekad znao vodit "ovakve" rasprave, haman da si zaglupio sa ovim doticnim kako si poceo sa njima da se paksas
Objasni riječ mentol
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Moram reci,jedna od boljih Vedadovih slika...Pjana vidim sjedi u traktoru a tzv "duall" tvoj,pustio de da sam radis,izgleda nije njegova smjena :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Moram reci,jedna od boljih Vedadovih slika...Pjana vidim sjedi u traktoru a tzv "duall" tvoj,pustio de da sam radis,izgleda nije njegova smjena :D
joj kikso si drug moj. Mene nema na toj slici, nego ti bio kod kuće, ziogu ti nekoga <3
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Malo je glupo Pjana da tako odgovaras....Zar nije bolje na kulturan nacin se provocirati,a ne spominjati nekakvo guzenje,pogotovo ti koji vjerovatno jos nisi napunio 18 i nisi sposoban pricati o takvim stvarima :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
e moj Vedade propao si ko 5 papirnih konvertibilnih maraka, koristis se izmisljenim klosarskim rijecnikom. Mentol ti je biljka, a taj klosarski jezik ostavi za kuce i raje
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
smajke eto te ko otučak

što više sa doktorom, poprimio si njegove gluposti, tačno ne mogu vas razaznat koji je koji o_O
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Malo je glupo Pjana da tako odgovaras....Zar nije bolje na kulturan nacin se provocirati,a ne spominjati nekakvo guzenje,pogotovo ti koji vjerovatno jos nisi napunio 18 i nisi sposoban pricati o takvim stvarima :D
ne blate imam tlinest
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ista situacija mi se ponavlja kao prosli svijet. Dosao Vedad igra, najglasniji je na vanjskom, dodje pjana podrzaje ga, pa zaigra neko vrijme s njim na accu, pa meni pise nek su te banovali i na kraju obojica pobjegnu
 

Dr. Mladen Stojanovic

Active Member
Reaction score
7
A ovaj tomo, zaboravio hr23, kad se opanak popapuci...
A da ne spominjemo provale na racune, kradje pba i ostale mutne radnje
Frajer se ponosi sto je lopov
Cega se pametan stidi...
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
pa mi se pjana javlja po fejsu srcad salje, evo opet je li ovo neki deja vu, kao da ce mjesalica i zimi se upaliti
 
Top