ANKETA: hr31 - no1 igrač

Ko će završiti na 1. mjestu na hr 31


  • Total voters
    34
  • Poll closed .

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ista situacija mi se ponavlja kao prosli svijet. Dosao Vedad igra, najglasniji je na vanjskom, dodje pjana podrzaje ga, pa zaigra neko vrijme s njim na accu, pa meni pise nek su te banovali i na kraju obojica pobjegnu
zasluženo banovan, nezasluženo odbanovan...

šta ćeš, molilo se, plakalo se, tim životom da ne živim
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Kakav hr23? Noblao si me bravo kralju evo keksic sad mars u kavez da te ne cujem :D to kad nemas sta rec pa ides na prosle svjetove
Ocemo opet o tome
Upa san na racun i boli me patka nek jesam naucia sam lekciju
Ukra san pb i boli me patka,druge mutne radnje nemam za razliku od nekog ko ima 20 rodaka odjednom :D a i ne ruga se meni cijeli hr :p
 

Dr. Mladen Stojanovic

Active Member
Reaction score
7
Kakav hr23? Noblao si me bravo kralju evo keksic sad mars u kavez da te ne cujem :D to kad nemas sta rec pa ides na prosle svjetove
Ocemo opet o tome
Upa san na racun i boli me patka nek jesam naucia sam lekciju
Ukra san pb i boli me patka,druge mutne radnje nemam za razliku od nekog ko ima 20 rodaka odjednom :D a i ne ruga se meni cijeli hr :p
Nije rijec o noblanju, vec je rijec o onoj ljudskoj strani sto ti ne znas ni sta je, pa kad si molio da te ti sredim upad u crnce pa ostale neke kombinacije sto smo ispali ljudi prije svega prema tebi ;)
A to ko se ruga, ponosan sam na to, bilo bi me sramota da sam "dobar" sa mentolima
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Prvo cestitao sam vam,drugo vi ste tili moja sela da vam bude lakse kao pa ste tili sredit nesto samo da noblate...tako da dzaba pricas jer mi nisi do kolina :)
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Ovom Trollarnu se "osjete" noge kroz avatar pa nisam za njega glasao...

p.s. ona slika Vedada za mjesalicom je foto shop.. imam dokaze!
 
Top