Apel za pomoc plemenašu

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Dobro vece prijatelji,do sada se ovdje nisam javljao,nadam se da sam uspio na pravo mjesto postaviti temu,ali sada je jednostavno viša sila natjerala...Ne znam da li su se do sada pokusavale ostvariti slicne akcije ali ja moram pokusati...Jedan naš plemenaš imao je saobracajnu nesrecu,ostao je bez posla i mora platiti neku odštetu,nazalost nije u mogucnosti to sve sam i sada je potrebna pomoc svih dobrih ljudi..Ovo nije nikakva prevara niti djecija glupost...Covjek je ozbiljan,ima nezaposlenu suprugu i jedno dijete...Pokazimo humanost i ne dozvolimo da covjek koji je 10 god na plemenima sa nama,ostane bez svega...
Broj racuna na koji mozete izvrsiti uplatu je: 4246 5600 3435 8803
Hipo Alpe Adria bank...
Ja ne znam sta jos treba za ovo,ako neki podaci ili bilo sta nedostaje mozete se javiti meni na fb: https://www.facebook.com/albin.plavsic
Molio bih vas da ne pisete gluposti ako ima neko nesto ozbiljno neka pita,da se pomogne covjeku...Ovdje nisam pisao ime i prezime jer uvijek ima ljudi koji ovo nece ozbiljno shvatati a gluposti sada nisu potrebni...Svi vjerovatno znate za ovog covjeka,ko je i sta je...Svi koji su u mogucnosti pomoci neka mi se jave ili na fb ili na plemenima acc LordAragorn sv25 pa cemo sve u detalje objasniti i naravno napisati o kome je rijec..Unaprijed hvala ljudi,ocekujem vasu pomoc,pokazimo da smo LJUDI!
 
Top