Army of Darkness

Status
Not open for further replies.

marko125

Member
Reaction score
0
user_image.php



Ime saveza:Army of Darkness
Tag saveza:AoD
Osnivač saveza/Kontakt osoba:marko125
Bodovni prag://
Kratak opis saveza:

Ukratko

smjer-Sjeveroistok

Igraci ce biti slozni ili nece biti u savezu
Neaktivnos duza od dva dana ce se kaznjavati izbacivanjem iz plemena

Sklapat cemo saveznistva i NAP-ove
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
user_image.php



Ime saveza:Army of Darkness
Tag saveza:AoD
Osnivač saveza/Kontakt osoba:marko125
Bodovni prag://
Kratak opis saveza:

Ukratko

smjer-Sjeveroistok

Igraci ce biti slozni ili nece biti u savezu
Neaktivnos duza od dva dana ce se kaznjavati izbacivanjem iz plemena

Sklapat cemo saveznistva i NAP-ove


naj bitinije je da u početku je sve oko tebe svjetloplavo i ljubičasto-samo narpijed u sklapanju napova i saveznišva i nemoj da te barbari pobjedu ... :D


sretno :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Sta kazes na neki NAP ili saveznistvo

Jos nije ni poceo Svijet 3.. a kad pocne, ni onda necu bas biti zainteresiran.. za saveznistvo cu odabrati iskusno pleme ali to tek u kasnijem djelu igre kad se malo smiri cijela situacija na pocetku svijeta i kad samo najbolji ostanu na top rankingu..

Ako zelis moj savjet, nemoj traziti NAP ili Saveznistvo na pocetku svijeta.. svi iskusniji igraci ce te odbit bez razmisljanja bez obzira na kojoj si poziciji.. nitko nesklapa nista s nikim na pocetku.. oni koji traze, samo pokazuju da se boje svih i da se zele osigurati samo da ih nitko ne napada.. a to je ocajan potez bilo kojeg plemena, a i neiskusan i nezreo..


Cut cemo se ingame.. javi se u kasnijem djelu igre..
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
Jos nije ni poceo Svijet 3.. a kad pocne, ni onda necu bas biti zainteresiran.. za saveznistvo cu odabrati iskusno pleme ali to tek u kasnijem djelu igre kad se malo smiri cijela situacija na pocetku svijeta i kad samo najbolji ostanu na top rankingu..

Ako zelis moj savjet, nemoj traziti NAP ili Saveznistvo na pocetku svijeta.. svi iskusniji igraci ce te odbit bez razmisljanja bez obzira na kojoj si poziciji.. nitko nesklapa nista s nikim na pocetku.. oni koji traze, samo pokazuju da se boje svih i da se zele osigurati samo da ih nitko ne napada.. a to je ocajan potez bilo kojeg plemena, a i neiskusan i nezreo..


Cut cemo se ingame.. javi se u kasnijem djelu igre..

ma marko pušti ti njega što ti on govori,lijepo ti sebe osiguraj :hmm:
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
bit će te jako pleme predviđam top 10 ako ne i top 5 , koliko vas je u plemenu samo ti ili vas ima dvoje ??? :D
 

DeletedUser

Guest
evo meni je baš drago što se otvara svijet 3 ej marko evo diplomata:predaja:
 

DeletedUser

Guest
bit će te jako pleme predviđam top 10 ako ne i top 5 , koliko vas je u plemenu samo ti ili vas ima dvoje ??? :D

hahahah cuj ovoga , nego stace ti nap-ovi i taka sranja pripocetku,ja ev igram na ba serveru svijet 5 i mjenjo sam 3-4 plemena sam zbog saveznistva nikog nisam imo farmat srecom sad sam naiso na pleme koje ima sam dva saveznika....


sretno vam u igri :D
 
Status
Not open for further replies.
Top