[AssA]

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Sad Shvatam Koliko Si Ti Ret. Osoba, Glup Si Ko Kur.., Idi Gledaj U Sunce Ili Tako Nesto!

Koji Se K....Javljas Ovde, Kad Na Nekom Serveru Nebudes Restartovan JAVI Mi Se :)

Javljam Se Zato Shto Mi Se Moze'

A,Vidish Ti Si Jedan Klinjo Koji Ne Zna Nishta Drugo Osim Shlitat' Se I Prebacivat...

To Si Ti...A,To Da Sam Glup Ne Mogu Bit' Gluplji Od Tebe Kako God Da Okrenesh :rolleyes:

Kada Nemash Sta Da Odgovorish Odma Idesh Sa Spikom Glup Si Voo Noo' ...
Pa, 'alo Momak Shta Si Ti ? Pro Igrach ? Noob ... E,To Si Ti...

Uglavnom Prestani Da Lerash Po Forumu I Prestani Pucat Spiku Idi Gledaj U Sunce Il Tako Neshto Kad Ni Sam Ne Znash Shta To Znaci.... BTw' Ti Mi Govorish Da Ti Se Javim... Pa,Druze Mene Bar "RESTARTUJU" I Ja Ostanem Do Kraja...A,Ne Kao Neki Prije Restartovanja Brisu Acc :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Sad Shvatam Koliko Si Ti Ret. Osoba, Glup Si Ko Kur.., Idi Gledaj U Sunce Ili Tako Nesto!

Koji Se K....Javljas Ovde, Kad Na Nekom Serveru Nebudes Restartovan JAVI Mi Se :)

Nebi' baš da se petljam ,al razor mi je dobar prijatelj pa cu samo malo

Napisao si Idi Gledaj u sunce ..

Vrijeme kada si napisao post je Jučer, 22:37 sumnjam da je sunce još tu ;)

Aa drugo ovo je igra nije vrijedna vrjeđanja,aa vidim da si ti mali kloc pa to nećeš da shvatiš !

:mad:
 

DeletedUser

Guest
Napisao si Idi Gledaj u sunce ..Vrijeme kada si napisao post je Jučer, 22:37 sumnjam da je sunce još tu ;)


Vidish Ja To Nisam Ni Primjetio...Poshto Duletovi Postovi Nisu Vredni Mog Citanja...
Al' Ovoliki Blam...I Toliko Prosipanje Gluposti...Nisam Nigdje Vidjeo...Nego Kao Kod Njega...
Mali Lupa Shta Stigne...Znachi Cuje Od Nekog Neki Izraz' Al' Da Mocno Zvuci...
I Onda Ga Konstantno Koristi I Idemo...Tap Tap Tap...
Al' Najgore Je Shto On I Ne Zna Znacenje Tog Izraza....

Hahahahahahahahahaha :festa:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Nebi' baš da se petljam ,al razor mi je dobar prijatelj pa cu samo malo

Napisao si Idi Gledaj u sunce ..

Vrijeme kada si napisao post je Jučer, 22:37 sumnjam da je sunce još tu ;)

Aa drugo ovo je igra nije vrijedna vrjeđanja,aa vidim da si ti mali kloc pa to nećeš da shvatiš !

:mad:

buraz, dule zivi u torontu, njemu je u to vreme bilo 16:37 ako se ne varam, dule ispravi me :eek:ok:...

prvo proverite sve informacije pa onda udarajte...

ionako je obicna fora, a to mu uzimate za zlo, sta ste napali decka??? ne spamajte temu njegovog plemena.. ravka, kad dajes kartone za nacionalizam, daj i za spam



*bump*

Poshto Duletovi Postovi Nisu Vredni Mog Citanja...


meni se cini da ti vise vremena provodis citajuci njegove postove, nego on tvoje, sam ulazis u raspravu sa njim, gde god dule komentarise, ti imas repliku za njega, i visis na njegovoj temi...
pusti decka <3.. evo zbog mene :pivo:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Javljam Se Zato Shto Mi Se Moze'

A,Vidish Ti Si Jedan Klinjo Koji Ne Zna Nishta Drugo Osim Shlitat' Se I Prebacivat...

To Si Ti...A,To Da Sam Glup Ne Mogu Bit' Gluplji Od Tebe Kako God Da Okrenesh :rolleyes:

Kada Nemash Sta Da Odgovorish Odma Idesh Sa Spikom Glup Si Voo Noo' ...
Pa, 'alo Momak Shta Si Ti ? Pro Igrach ? Noob ... E,To Si Ti...

Uglavnom Prestani Da Lerash Po Forumu I Prestani Pucat Spiku Idi Gledaj U Sunce Il Tako Neshto Kad Ni Sam Ne Znash Shta To Znaci.... BTw' Ti Mi Govorish Da Ti Se Javim... Pa,Druze Mene Bar "RESTARTUJU" I Ja Ostanem Do Kraja...A,Ne Kao Neki Prije Restartovanja Brisu Acc :rolleyes:

Razor Sine, Pa Ti Nisi Normalan Majke Mi Moje Mile, Ti Ces Meni Govoriti Da Se Slihtam ?
Kako Bi Onda Ovo Nazvao ?

Trane u 25.08. na 16:09 sati
Davide...
Ti Znas...Da Sam Ja Od Pocetka U VCL
Ja Jesam Kriv Nema Sta...
Priznam Svoju Gresku...Nemogu Se Ubit'...
Druze..Ja Znam Da Pretjerem Nekad I Sve...Da Svima Picim Po Zivcima..Al' Svi Koji Me Bolje Znaju...
Znaju Da Nisam Takav...Da Sa Svima Hocu Budem Ok...
Jbg....Ti Si Bolji Od Mene Nema Sta Mozes Me Pojest'...
Pre 3.Mjeseca Sam Bio N00b...Kurcio Se Preko Tvojih Ledja I Drugih...A,Sad Kad Vidim Da Nemam Nikog....Onda Stvari Drugacije Stoje...Jbg...
Znam Da Je GLopo Da Pitam Da Se Vratim U AKADEMIJU Odg.Ce Biti Negativan...Al' Sta CU...
Vise Volim Da To Bude Od Tvoje Ruke...I Srba...
NEgo Od Nekih Drugih...
Razmisli Da Me Vratis Ponovo U Akademiju...
Hvala.


Trane u 25.08. na 16:27 sati
Daj Brate...
Nemoj Mi To Pricat' Znas Kako Mi Je Krivo...
BRATA MI MOG...Budi Sam Se Izvinuo...
KRIVO MI JE SAMO OVo...
STo sam sa vama od samog pocetka....
i da me sad vi unistite...
ako mogu ikako da se vratim...
bicu bolji nego ikada...
evo imacu 2.naloga...gamblinglife.. great serbia..
da udjemo...necemo se glopirat boga mi...
ako oni ne mogu pusti mene...
nisam slitara...nego sam sad gledao svoj inbox...
i uvjek si bio korektan prema meni..jest da si malo vise bio strog al jbg...buda02 je legenda...
da njega nije bilo ja bih davnih dana zavrsio sa igrom...jbg...ako ste me planirali unistit recu koja su mi sella off koja deff...pa me sjebite...ti imas najvise pravo pa buda da me unistite...ako mogu ikako da udjem u akademiju...hvala...i daj mi jos 1 priliku neces se pokajat....

I Da Ti Kazem, Tvoje Postove Ni Ne Citam, Koliko Vidim Visis Na Ovoj Temi...A Ti Pater Kako God Ne Zanima Me, Nisam Samo Ja Klinac, Ovaj Razor Je Veci Od Mene 300 Puta!

Update: Pater, Pitaj Smora Traneta Ko Je Prvi Poceo Da Psuje!
Dosao Sam Na BA Forum I Poceo Nas Zezati...Onda Smo Basa, Ja I Deboxxx Bukvalno Ga Satrali...Onda Kad Su Ljudi Videli Kakav Je, Okrenuli Se Protiv Njega, Ima Jedna Tema Gde Je Najmanje 20 Ljudi Napisalo "Trane Je Noob" , Pa Je Gospodin Sharingan Dao Svima Hladjenje Na 2 Dana....I Na Kraju Se Morao Sakriti Iza Drugog Nicka...
 
Last edited by a moderator:

Glanza

Active Member
Reaction score
1
RaZ0R ima ban zbog prijašnjih bodova, a danas ih je još dobio.
Dule je dobio opomenu :)

Vratimo se na temu, ovo nije off topic.
 

DeletedUser

Guest
RaZ0R ima ban zbog prijašnjih bodova, a danas ih je još dobio.
Dule je dobio opomenu :)

Vratimo se na temu, ovo nije off topic.

I ja sam dobio opomenu,izvinjavam se necu vise :ludilo:


:love:
 
Status
Not open for further replies.
Top