.b. vs .beer.

retriver

Member
Reaction score
0
Ček, ako sam dobro razumeo neko govori o nekom ratu na sv7? Ma nema ovde više ratova svi ozbiljni protivnici su pobegli. Najozbiljniji prvi (plemenaši) tako da je sad sve stvar tehnike i dogovora.:pivo:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...oko tih istih PLEMEnasa, kako kazes, ti si se isto ovako grebo kao sad oko Davida i uvlacio im se jednakom zestinom kojom ih sad pokusavas svugdje i u svakoj prilici spominjat u negativnom kontekstu,

lp.
 

DeletedUser

Guest
izgleda scapa opet nešto komentira na temi sa sv7

scapa možda da za takvo komentiranje koristiš nick sisolski onda će bit još smiješnije :hahaha:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
izgleda scapa opet nešto komentira na temi sa sv7

scapa možda da za takvo komentiranje koristiš nick sisolski onda će bit još smiješnije :hahaha:

...nego, bas malo gledam da se bunis kad tebi ovako odreagira boriss, ...jbg. ocito se ti moras javiti na svaku, ...to mi pomalo djeluje na iskompleksiranost..., u konacnici, ja sam samo odgovarao na prozivanje PLEMEna

lp.
 

DeletedUser

Guest
...nego, bas malo gledam da se bunis kad tebi ovako odreagira boriss, ...jbg. ocito se ti moras javiti na svaku, ...to mi pomalo djeluje na iskompleksiranost..., u konacnici, ja sam samo odgovarao na prozivanje PLEMEna

lp.

ali nisi sa nickom sosil-šteta :(
 

scapa

Banned
Reaction score
0
ali nisi sa nickom sosil-šteta :(

...sa tim nickom nisam imao nikada nista, ...ocito imas pogresnu informaciju, ...nickovi koje sam koristio na odredjenim svjetovima su: bijelac, zdeavac, scapa i sisolski, ...ostali nickovi sa kojima ovdje baratas su ili tudji ili od mojega sina, ...osobno nemam problema reci bilo sta o sebi i stati iza svakog mog poteza i objasniti ga, ...rubo, ovo je prvenstveno igra i nije mjesto za dokazivanje i lijecenje kompleksa...

lp.
 

DeletedUser

Guest
super,ali ajde meni za ljubav kad budeš na forumu vezanom za sv7 koristi se sa sisolskim


p.s.
osobno nemam problema reci bilo sta o sebi
nije mjesto za dokazivanje i lijecenje kompleksa

imaš pravo da nije mjesto za liječenje kompleksa.....odi negdje drugo:hmm:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
super,ali ajde meni za ljubav kad budeš na forumu vezanom za sv7 koristi se sa sisolskim


p.s.



imaš pravo da nije mjesto za liječenje kompleksa.....odi negdje drugo:hmm:

...rubo, ...mnozina postova nikad nece moci nadomjestiti formu, ...drugim rjecima, ...da bi postao "netko bitan" moras imati i nesta pametno za reci, ...ovi jeftini pokusaji provociranja nikad od tebe nece uciniti nista drugo do "forumskog klauna"
 

DeletedUser

Guest
hahahah tko mi kaže

nego da ponovim...odi negdje drugo:hmm:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
hahahah tko mi kaže

nego da ponovim...odi negdje drugo:hmm:

...boriss ti proda foru a ti ko papagaj...:zid:

...rubo, ...mnozina postova nikad nece moci nadomjestiti formu, ...drugim rjecima, ...da bi postao "netko bitan" moras imati i nesta pametno za reci, ...ovi jeftini pokusaji provociranja nikad od tebe nece uciniti nista drugo do "forumskog klauna"


lp.
 

DeletedUser

Guest
opomena za spam rubo, scapa

u nastavku bodovi
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
rat je zavrsen apsolutnom pobjedom .b. plemena . beerovci su nakon 2 nuke pristali da uniste svoje zlatno tele i ponovo se vrate klanjanju presvjetlom sodomu.
 
Top