.ba Svijet 7 ekipa

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ako netko želi ići, a nema ekipu neka mi se javi na pp.

Tražimo ozbiljne igrače da idu sa Barbarima sa ba5
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
ko ce igrati tamo, pleme Casper sacinjeno od duhova :p

gotovo je tamo, server propao
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Igrat će oni koji se nisu susretali sa adminom. Isto kao i za .ba6, čim dođe do incidenta...selidba na .hr:D
 

DeletedUser

Guest
ja sam se susreo s adminom ;)

samo vi derite heheheh zelim vam srecu
ja bi igrao tamo na ba4 da ga zavrsim al necu ne moram nikad osvojiti nijedan server
a taj imam mogucnost da se samo aktiviram malo kao i moja raja al sto bi da ja beze sjedim po 15 sati za compom i neka mi budala od beowulfa lupi ban
necu mu pruziti to zadovoljstvo ;)
 

DeletedUser

Guest
beowulf je otjerao čitav server
na ba7 neće biti ni 1000 igrača :p

ostali su samo ulizivači i klinci :D
 

DeletedUser

Guest
beowulf je otjerao čitav server
na ba7 neće biti ni 1000 igrača :p

ostali su samo ulizivači i klinci :D

Jos AIDS pleme nije kaznjeno.Cim i mi osjetimo to na svojoj kozi ,eto nas ovamo . :D

Ps Promijenio se Beo pofino

Mada i mi smo pod upitnikom da li cemo ici jer stvarno nece biti ni toliko igraca,plemena neka smjesna idu i nema smisla da se tamo dosadjujem..
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
Jos AIDS pleme nije kaznjeno.Cim i mi osjetimo to na svojoj kozi ,eto nas ovamo . :D

Ps Promijenio se Beo pofino

Mada i mi smo pod upitnikom da li cemo ici jer stvarno nece biti ni toliko igraca,plemena neka smjesna idu i nema smisla da se tamo dosadjujem..

ajde naletite ovamo, jos nije kasno da dodjete na neki susjedni kont ;)
 

DeletedUser

Guest
Jos AIDS pleme nije kaznjeno.Cim i mi osjetimo to na svojoj kozi ,eto nas ovamo . :D

Ps Promijenio se Beo pofino

Mada i mi smo pod upitnikom da li cemo ici jer stvarno nece biti ni toliko igraca,plemena neka smjesna idu i nema smisla da se tamo dosadjujem..

Eto Vam Prilike Da Budete Prvi ;)
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Sretno vama koji idete, ja samo kažem da je šteta kad vam propadne premium uplaćen na 3 mjeseca, radi banova za koje vam niko neće reći razlog....nego kao odgovor od supporta dobijete neku seosku mudrost..:hmm:

Skoro sva ekipa koja je činila .ba server kakvim je bio je napustila isti....ne znam kakav vam je izazov sad tamo:D
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
istina,malo nade za normalom je bilo na ba6, samo na pocetku, a mislim da je to bio posljednji trzaj
 
Status
Not open for further replies.
Top