BarbaR BBaaRR .vs. BLACK Die. VUD ~HV~ BLACK@ Spam/Sekcija

DeletedUser

Guest
E dragi moji spameri/svađalice/ostatak ekipe :D
Od sad pa ubuduće sam odlučio teme dijelit na Spam i Izvještaji/Statistike.
Da pojasnim malo: znači u Spam se možete družit ko ljudi, nitko vam ne smeta, ugl. sve u vezi naslova teme.
A u Izvještaji/Statistike će biti dozvoljeni postovi tipa izvještaja od rata, statistika plemena koja sudjeluju u ratu...
Svaki oblik spama će biti strogo ˝nagrađen˝ (čitaj:kartoniran)
Ovo činim pošto spama ima ko u priči, a da nebi dijelio kartone pa kasnije bude pritužbi Sasuke ovakav, Sasuke onakav, mislim da vam činim uslugu ovim.
Dakle uživajte, svađajte se u Spam sekciji koliko hoćete, naravno u dozvoljenim mjerama, bez psovke itd. itd. :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
zasad pustam ovu temu, ako vidim napredak u spamu odnosno politici spama ;)
 

DeletedUser

Guest
Jest dosadno ratovati sa ovim BLACKOM nema otpora..spucaju deff u jedno selo a ostala prazna :zid:
 

DeletedUser

Guest
JA BI HTO U BBAARR savez ili u BARBAR ako ima neko da mi pomogne bit cu zahvalan:ludilo::ludilo::ludilo:
 

DeletedUser

Guest
JA BI HTO U BBAARR savez ili u BARBAR ako ima neko da mi pomogne bit cu zahvalan:ludilo::ludilo::ludilo:

da si doša misec dana prije sigurno bi bija u barbaru ili bar njihovoj akademiji :p
 

DeletedUser

Guest
Hvala,mrsko mi bilo trazit :eek:ok: btw ovdje barbari rasturaju koliko vidim :D
 

demon13

Member
Reaction score
0
JA BI HTO U BBAARR savez ili u BARBAR ako ima neko da mi pomogne bit cu zahvalan

joj što meni idu takvi igrači na živce...ja nemam ništa protiv barbara da pače ja im čestitam na takvoj složnoj igri...al mi idu na živce upravo takvi koji se boje jačih plemena i onda prelaze iz straha u njih...
ja ratujem protiv barbara (to jest prije sam) ja sam bio na strani jugo-zapad gdje su bili skoro sami Babari jedini koji su bili najači a da nisu bili u barbarima smo bili ja i moj frend ady99 znali smo da čemo biti restartovani ali opet nismo odustali i igrali smo dalje deff-ali smo jedan drugog koliko smo mogli.sad smo obadvojica restartirani ja još igram a on je prestao (zbog obaveza),i nismo kao pola kontinanta 54 prešli iz straha u barbare...
bez uvrede;););)
 

DeletedUser

Guest
joj što meni idu takvi igrači na živce...ja nemam ništa protiv barbara da pače ja im čestitam na takvoj složnoj igri...al mi idu na živce upravo takvi koji se boje jačih plemena i onda prelaze iz straha u njih...
ja ratujem protiv barbara (to jest prije sam) ja sam bio na strani jugo-zapad gdje su bili skoro sami Babari jedini koji su bili najači a da nisu bili u barbarima smo bili ja i moj frend ady99 znali smo da čemo biti restartovani ali opet nismo odustali i igrali smo dalje deff-ali smo jedan drugog koliko smo mogli.sad smo obadvojica restartirani ja još igram a on je prestao (zbog obaveza),i nismo kao pola kontinanta 54 prešli iz straha u barbare...
bez uvrede;););)

respect :eek:ok:

jedina zamjerka je ta što su praktički preko noći postali vlasnici 2 K... drugim riječima, automatski su uništili svijet jer ostala plemena tad još nisu ni svoj K očistili... no šta je tu je... bar svijet neće dugo trajati nadajmo se
 
Top