Barbar

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ja cu malo da prekrsim pravila pa cu o ovom plemenu samo ime da napisem...
koje glasi BARBAR
A vi recite sta mislite o njemu...
 

veksi deksi

New Member
Reaction score
0
ja ću reći
da za sv1 toime neznaći puno :)
al za sv2 po inf koje imam
koji sve igraći igraju u tom plemenu moglo bi bit sigurno među prvih dvadeset hahaha
šalim se
Bit će sigurno među najboljima ako ne i osvojit hr2
 

DeletedUser

Guest
da, i ja mislim da idemo na osvajanje s2 servera dug je put tako da će biti jako zanimljivo igrat na s2 serveru! :)
 

DeletedUser

Guest
jako je dug put... neznam dali ima 4000 igraca na hr2... a za hr1 ime barbar znaci isto ko i ovo moje :)
 

DeletedUser

Guest
barbar ce pokazati i dokazati zajedno sa rastom da smo rank1 na svijetu 2
 

DeletedUser

Guest
ako dobro poznajem barbare to nije moguče--budu oni pokazali rasti koje glavni ;)


nemamo mi sta pokazati rasti ko je glavni
rasta je nase bratsko pleme


1 BARBAR 176.583
2 Rastafarians. 151.174
3 Legends 100.866
4 SPARTANCI 86.976
5 The Resurrected Gods 84.988
6 Semper Fi 80.874
7 JUST LeGeNdS of Wolfs 62.846
8 Pro Balcanum 52.766
9 CTPAHA COBETOB 48.475
10 CroNaGuar 47.737
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
budemo vidili

-nakraju pobjednik je pleme koje ostane samo,to znači da če te kad tad zaratit,pa bila to zadnja 2 plemena koja če ostat,pobjednik se mora dobit,iako koliko ja znam samo zasad 1 njemački server je uspio da se avrši do kraja :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
budemo vidili

-nakraju pobjednik je pleme koje ostane samo,to znači da če te kad tad zaratit,pa bila to zadnja 2 plemena koja če ostat,pobjednik se mora dobit,iako koliko ja znam samo zasad 1 njemački server je uspio da se avrši do kraja :rolleyes:

pa puno raje odustane od igre
obaveze ovo ono
svaki server moze potrajati godinam
ja se iskreno nadam da ce ovaj potrajati i da ce biti zaniljivo
a ako dodje pitanje dva saveza bilo koja koji su u dobrim odnosima na kraju vjerovatno ce doci i do gasanja servera
pozz i uzivaj u igri
 

DeletedUser

Guest
A sta ako ja odlucim da izadjem iz Raste i noblam i Rastu i Barbar? Eto ti kickyourass jos jedna solucija, posto volis da sebi pustas filmove :D

Da ne ispadne da spamam... Go Go, Barbari! :)
 

DeletedUser

Guest
budemo vidili

-nakraju pobjednik je pleme koje ostane samo,to znači da če te kad tad zaratit,pa bila to zadnja 2 plemena koja če ostat,pobjednik se mora dobit,iako koliko ja znam samo zasad 1 njemački server je uspio da se avrši do kraja :rolleyes:

Ima dosta do kraja,šta znaš ko će napustiti do tada igru itd.
Msm,nemoj dzabe lupati :)
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
A sta ako ja odlucim da izadjem iz Raste i noblam i Rastu i Barbar? Eto ti kickyourass jos jedna solucija, posto volis da sebi pustas filmove :D

Da ne ispadne da spamam... Go Go, Barbari! :)

hihi ,imaš što protiv mojih filmova ;)

sretno :D
 
Status
Not open for further replies.
Top