barbari

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Kao i na hr7, tako se i ovdje pojavio "problem" što se tiče barbara. Naime, neravnomjerno ( da ne kažem nepošteno) su raspoređeni. Npr. ja u svojem 5X5 imam jednog barbara dok na SI se nalazi oko 10 barbara u 5X5.
Zanima me hoće li se mapa "srediti", tj. ubaciti još barbara u korist svih igrača.

lp, Luka
 

ghost007

Member
Reaction score
0
e tu se slažem,, skoro pa i nemam barbara blizu sebe.. jedan je, i to ne baš blizu..

A kad se gleda kontinent iznad.. tamo već ima dosta više barbara
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Gore na vrhu k45..

se nađe i po 10 barbara na okupu u 6x6

A dolje niže na k55 , nema toga
 

Dolphin.

New Member
Reaction score
0
Ma poljak je ovaj, znam ga ja sa Summer Gamesa :ludilo:

Okupacija poljaka na ovom svijetu, biće dosta finih sela za noblanje :p
 

DeletedUser

Guest
Jeste poljak je ja bi samo molio pošto nama dijele banane kad mi progovorimo jednu riječ na stranim svijetovima da ovaj igrač odmah dobije po nosu. Hvala :)
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Jeste poljak je ja bi samo molio pošto nama dijele banane kad mi progovorimo jednu riječ na stranim svijetovima da ovaj igrač odmah dobije po nosu. Hvala :)

pa sta ne mijenjas za kokose ako ne volis banane

oni tebi voce a ti bi njih po nosu ,, ma neeee

one love

robert nesta marley
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
hahahaha koji li si ti xd

ajde cuti i farmaj one barbare na drugom kontu :D
 

DeletedUser

Guest
This word is PL.

iskreno se nadam da su stvarno poljaci došli na hr9,ali već viđeno dosta puta....sva ta strana plemena kad tad pokleknu,jel im problem nabavit premium,teže upotpune rupe nastale odustajanjem igrača,manjak aktivnosti/kvalitete ili jednostavno svi ostali nekako "čuvaju svoje" totalno nebitno....važno da je zanimljivo :)
ali za sada mora se priznat najbolje izgledaju :eek:k:
 
Status
Not open for further replies.
Top