Barclays premier league

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ekipa prekaljenih profesionalaca odlučila je odbit sve ponude arapskih šeika,ruskih oligarha,zov reala i barcelone i napravit postavu od 23 igrača koji su spremni pobjedama kod kuće i u gostima pokazat da su najbolja momčad svih vremena-naravno pod palicom neponovljivog alexa fergusona


Ime saveza:barclays premier league
Tag saveza: BPL
Osnivač saveza: ....to je tajna
Kontakt osoba: Alex Ferguson

postava:
1)Edwin van der Sar....otišao u mirovinu da se može posvetit hr6-ici
2)Ashley Cole....malo oko žene,malo oko ljubavnice,ostatak vremena na tw-neprelazan
3)Vedran Ćorluka....tu je da nebi bilo problema sa sporazumjevanjem
4)Nemanja Vidić....kapetan,manje je poznato da je prije svog prvog transfera igrao tw i to na ba2...opasan iz kornera
5)Rio Ferdinand....sitta Vidića i obrnuto odličan tandem
6)Gareth Bale....koliko taj fejkova može poslat...
7)Luka Modrić....glavni distributor deffa za napadače i organizator svih napadačkih akcija,a kad treba zna i stat na loptu
8)Theo Walcott....osim što je napadački orjentiran zna poslat i izviđače da vidi ima li nekog u zaleđu
9)Wayne Rooney....pretendent za naslov najboljeg strijelca(ODA)
10)Cesc Fàbregas....odlučio stat na kraj pričama o transferu i objavio da dolazi na hr6
11)Mario Balotelli....prekida ljetovanje na zrću samo da bi mogao što više farmat....neozbiljan,ali vrhunski

.....kad se još spomene da su na klupi:Nani,Edin Džeko,Didier Drogba,Michael Essien,Steven Gerrard,Samir Nasri, Kolo Touré,Patrice Evra,Branislav Ivanović,William Gallas,Petr Čech i Pepe Reina mislim da sve postaje jasno.....
transferi za ovu sezonu su završeni,eventualno se dovodi neko pojačanje ako se netko od aktualnih igrača ozljedi ili bude primoran napustiti klub zbog obveza prema reprezentaciji
...pripreme su počele,željno očekujemo početak nove sezone i borbu na više frontova(kup,liga prvaka,prvenstvo)hahah možda dogovorimo i neku "prijateljsku"
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
sretno vam, al sv če te provest bez mene (malo mi rano počinje a moram i Spiderxx još pobjediti na četvorci)!

Al to nije razlog da ne :pivo:
 

DeletedUser

Guest
hehehe to se traži :D mi ćmo bit na tribinama onda :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Sta da kazem osim preslikavanje od AlkoSa sa hr5 samo drugaciji nickovi ali u njihovom fazonu. :hmm:
Znaci niss posebno,kao i svi ostali :D
 

DeletedUser

Guest
Sretno decki i sve najbolje

PS:Mogli ste vise ubaciti Chelsea igraca,vise mi baca na Manchester U. :lool:
 

DeletedUser

Guest
hvala na lijepim željama,pivama i slično,ali na žalost ili na sreću(kako god okrenete) ništa od ovog saveza na hr6,nikakva ekipa nije okupljena,naprotiv-ja sam prvi protiv toga da se svijet ubrzo otvori,ali eto posla za moderatore-ako može prebacite temu u neku spam/offtopic sobu,pa nek si ljudi kojima je dosadno predstavljaju svoja nepostojeća plemena:ludilo: uz malo truda i mašte moglo bi bit stvarno originalnih "predstavljanja"
 
Status
Not open for further replies.
Top