BEVA vs 5K DIN ( chat topic )

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ma jok.
neću ništa brisati.
svakom na ponos njegov post.

ali svaki sljedeći koji nema direktne veze sa temom vodi do ključa.
jer očito je tema postala javna svađaona, a izvještaja o ratu i postova o ratu 5k din vs beva nigdje :ljut:
 

DeletedUser

Guest
Statistike rata nisu tu s razlogom plava...

Kao prvo, nuke se ne rade 1 dan pa da se možemo non stop rokat i postat promjene u statistici.
Druga stvar je da spamaju temu neki koji nemaju veze s njom zato jer u tom ratu ne sudjeluju a neki čak i ne igraju Hr1!
Treće, ravka, tvoja kolegica plava pokušava ovo sve dovesti u red a ti je prvi potkopavaš sa svojim spamanjem umjesto da služiš kao primjer.
Četvrto, ti ćeš nama zaključat temu zato jer nam je drugi spamaju... ma vidi logike! Ne, nego djeli banana šakom i kapom pa neće imat tko spamat.

A sad jedan ozbiljan prijedlog. Je da je naslov teme BEVA vs. 5K DIN a u njoj se priča o svakakvim savezima i tko je s kim u kompi i tko ima više sela i čiji paladin ima bolji nadimak... neki čak i nabrajaju svoje prijatelje :D
Činjenica je da je tema o ratu na najstarijem HR serveru i sve je to skupa jedna velika priča koja će biti ispričana u ovoj temi. Zato nemojte zatvarat temu, banirajte samo one koji budu van svih granica a pustite ljude da pišu i da se malo svađaju. To čini cijelu situaciju još nabrijanijom i vjerujte mi da će neki iz inata a neki zbog toga šta su tu prozvani dati više nego inače u ovom ratu. Tu se mi motiviramo! Ako će vam bit lakše promjenite naslov teme u "javna svađaonica" meni tako svejedno kako se zove.

Vi bi stavili pod ključ jednu od aktivnijih RATNIH tema na forumu u zadnje vrijeme umjesto da maknete one gluposti tipa palim/gasim traktor, tko će postati poslje vas, banujte onog koji posta poslje razora, brojimo do beskonačno itd. :zid:

Ovo nisu provokacije na račun vas koji održavate forum nego dobronamjerna kritika i apel da se tema ne gasi zbog malo spama. :eek:ok:

Pozz
babaluii
 

DeletedUser

Guest
jako lijepi sažetak ove teme ;)

slažem se sa svim osim jednim.

offtopic pali gasi traktor i brojimo do 5000 je za one kojima je više do spama nego do ozbiljnosti. :D

do sada je ni na ovoj temi nije bilo baš previše ( čast iznimkama )

drago mi je da vam je stalo da ova tema opstane.

zato od sada baš kako predlažete.

kartoni i banovi šakom i kapom. :lool:

( rafka sram te budi )
 

DeletedUser

Guest
Racun je moj jer igram s njim druge sv. A on je aktivan oduvik zato jer moj rl frend ga odrzava na zivotu tj udje samo da vidi kak ide svijet ide jer je davno igrao na s1.

Što više rl frend ne igra? :lool:
 

DeletedUser

Guest
da se vratimo na original temu: vidiljivo je da su se obje strane primirile,koji su razlozi?
pretpostavka je da se sprema neka akcija,tko će prvi i sa kakvim uspjehom odradit zamišljeno?do kraja tjedna vjerujem da će krenut prve laste :lool:

kao što smo i pretpostavljali....ali ne samo da su krenule prve laste,već imamo kompletnu seobu u toplije,južne, krajeve

bit će zanimljivo vidit što će se događati ovaj vikend...mogu li nas dinari preć sa ODA bodovima i mogu li smanjit zaostatak u osvojenim selima...koji je trenutno na rekordnih 238 sela

:kokice: za mene koji prolazim lišo ovaj put,a suigračima: samo ostanite :cool:
 

iann

New Member
Reaction score
0
pozdrav znanim i neznanim ljudima

prvo,molio bi da se moje ime ne spominje niti stavlja u bilo koji kontekst.
drugo,tko je i što je bio i kaj je bilo i što je moglo biti nije bitno,bitno je da poštenje i čast pobijedi,a to svakako neće biti pleme zvano 5 din.
USHR,DOMINUS I BEVA,je ekipa poštenih i časnih ljudi,svi koji su tamo ostali su dosljedni plemenu,i svojim prijateljima i suborcima.još kad ne bi imali uplit admina u taj svijet i da idu na ruku toliko,plemenu 5 din,priča bi bila zasigurno drugačija.
no na muci se poznaju junaci,a zvuk sjekira,najljepša je pjesma.
tako da sažmem ovu crticu,USHR,BEVA I DOMINUS,GAZITE IH DO KRAJA:eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Evo sad je već finiširanje akcije Dinara...Ovog puta su se malo više potrudili...Nekima se nisu svidjele crvene točkice od prošlog puta pa su promijenili mete(Grim)...Baš me zanima kako će to sutra proći...Ali nekako mi se sve čini da će protivnici zvučati ovako gledajući izvještaje...

http://www.youtube.com/watch?v=g6GuEswXOXo&feature=related

:hmm:
 

DeletedUser

Guest
evo prošla druga velika akcija dinara i to prije par dana,poslje toga još par manjih(nije da omalovažavam te manje akcije-sve su dobro napravljene,ali ne mogu se mjerit sa ovim velikima gde bude par tisuća nukova u igri)

rezultat je bio da su nas stigli po ODA bodovima u ratu i lansirali bareta u top 10 ODD i ticu podigli za nekih 30milja

čak su i smanjili zaostatak u izgubljenim selima

ali ni dalje ništa od dinara na glavnom forumu iako sam ja mislio da će ih uspjeh malo ohrabrit...to je neki silenzio stampa
ili ovi koji su do prije par mjeseci bili najglasniji sad ne smiju ni promislit na forum od srama?

p.s. respect za 1 člana 5k dinara koji nas je pošteno namučio proteklih dana


i još nešto...tko nije upoznat sa bevom,možete nas pronaći na
world1-tribe dominance map konačno smo zagospodarili kontinentom i sad smo vidljivi na mapi:festa::festa::festa:
 

DeletedUser

Guest
evo prošla druga velika akcija dinara i to prije par dana,poslje toga još par manjih(nije da omalovažavam te manje akcije-sve su dobro napravljene,ali ne mogu se mjerit sa ovim velikima gde bude par tisuća nukova u igri)

rezultat je bio da su nas stigli po ODA bodovima u ratu i lansirali bareta u top 10 ODD i ticu podigli za nekih 30milja

čak su i smanjili zaostatak u izgubljenim selima

ali ni dalje ništa od dinara na glavnom forumu iako sam ja mislio da će ih uspjeh malo ohrabrit...to je neki silenzio stampa
ili ovi koji su do prije par mjeseci bili najglasniji sad ne smiju ni promislit na forum od srama?

p.s. respect za 1 člana 5k dinara koji nas je pošteno namučio proteklih dana


i još nešto...tko nije upoznat sa bevom,možete nas pronaći na
world1-tribe dominance map konačno smo zagospodarili kontinentom i sad smo vidljivi na mapi
:ljut:


Ovog puta se ne slažem sa Rubotom...

"Druga" akcija dinara se ne može nazvati nikako uspješnom...Jer uzeti 4 sela uz više od 50 milja ODD dva napadnuta igrača nije nikakav uspjeh, niti je maštovito...Sve je to na snagu i uz stav, imamo mi masu njukovi, pa ćemo ih zastrašiti...:woot:

Niti su bolji u ODA bodovima opet, niti su smanjili razliku u broju sela...:eek:ok:

A niti su neki od protivnika prestali biti ironični, što pokazuje manjak pravih argumenata i duhovite komunikacije...

Večeras ćemo postaviti još nekoliko stvari koje pokazuju kako i na koji način, "najjače" pleme svijeta 1 igra igru...:boks:
 

DeletedUser

Guest
Obratite pozornost na martineza i sajrajta i na datume kada su "prebjegli" u dinare...

dinariprelazak.jpg

.
.
.
.
Dinariprofil.jpg


Ovo na profilu plemena stoji već ohohohohohoooooo vremena....

:D
 

DeletedUser

Guest
Eto, to je samo jedan od primjera...Veliko pleme, koje zna kako osvojiti svijet...REGRUTACIJOM... :ludilo:

Znam da ima više Dinara koji ovo čitaju, ali koji će i na ovo ostati nijemi, jer naravno da se na ovakve poteze nema što kazati...Još se sijećam kad su nas nedavno optuživali da imamo veze sa McBumbarom i njegovim izlaskom iz plemena...Jučer su regrutirali igrača iz USHR-a...Prozirno i jadno, što drugo reći...Samo tako dalje...:zid:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
Du-du-du, nema nam pomoći.... Du du du du du du du duuuuu....

Statistika23_10_2011.jpg

:pivo:

moram priznat da je stvarno steta sta na ovom svitu nije bilo vise plemena kao sta je beva:eek:k:
bilo bi puno vise i akcije i zabave
al ajd
bar the end bude uzbudljiv:pivo:
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top