BEVA vs 5K DIN ( chat topic )

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ma kako nema nikoga,pa ja sam uvijek ovdje,meni se nije nikada bad javiti........trudimo se i dalje,valjda nećemo ostati trudni :p
 

DeletedUser

Guest
:ljut:


Ovog puta se ne slažem sa Rubotom...

"Druga" akcija dinara se ne može nazvati nikako uspješnom...Jer uzeti 4 sela uz više od 50 milja ODD dva napadnuta igrača nije nikakav uspjeh, niti je maštovito...Sve je to na snagu i uz stav, imamo mi masu njukovi, pa ćemo ih zastrašiti...:woot:

Niti su bolji u ODA bodovima opet, niti su smanjili razliku u broju sela...:eek:ok:

A niti su neki od protivnika prestali biti ironični, što pokazuje manjak pravih argumenata i duhovite komunikacije...

Večeras ćemo postaviti još nekoliko stvari koje pokazuju kako i na koji način, "najjače" pleme svijeta 1 igra igru...:boks:

hahah ja se raspravljam sa ticom

bili su nas stigli sa ODA bodovima i malo smanjili zaostatak u selima....sad se sve vratilo na staro :p

što se tiče uspješnosti akcije o tome se može raspravljat...ipak su uzeli par sela više nego prvi put
ja i dalje mislim da su oni zadovoljni:lool:

možda da se jave pa nam kažu...na profilu piše da se obratimo kicku ili grimu......e pa mali je totalno nekulturan pa i bolje da ga nema na forumu ako se misli razgovarat ko na skypu,
a grim također šuti ko pokisnut,e pa gospon maršal :)zid:) javite nam se malo ili ste pak gospon maršal :)zid:) i vi kao kick...u tom slučaju nemojte
 

DeletedUser

Guest
ma kako nema nikoga,pa ja sam uvijek ovdje,meni se nije nikada bad javiti........trudimo se i dalje,valjda nećemo ostati trudni :p

Koliko vas :hmm: pazite da vam se nešto ne primi... :woot:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
ma sta bi se primilo
thumbnail.aspx
i problema vise nema :D
 

DeletedUser

Guest
Omaklo nam se posljednja 3 dana :lool:

Statistika04_11_2011-zadnja3dana.jpg


Dajemo finiš... ipak je odojak u pitanju :D

Statistika04_11_2011.jpg
 

DeletedUser

Guest
A šta reći?! :)

Sve pokazuje statistika...Čak su nam i Dinari odlični saveznici, jer i sami vrlo dobro noblaju sela koja smo počistili...:festa: Iako moram dati respect što igrače koji očito odustanu kada krenu potoci Beve, ne izbacuju iz plemena...Ali to bi možda ipak bilo previše...:eek:k:

Još samo nešto...Ima igrača s kojima sam bio dobar tokom cijele igre, za koje znam da su dobri igrači, ali nisam znao da su toliko uvredljivi...Nama ovdje nije uopće poanta nekoga omalovažavati, nego samo iznositi činjenice koje su itekako potkrijepljene brojevima...Zato, dajte protivnici, komentirajte, uključite se, nemojte samo čitati i živcirati se, jer znam da to radite...Posljednji tjedan me čak jedan igrač blokirao na pp jer sam napadao više "njenih" računa...Stvarno sam bezobrazan...:ljut:

Goco, odojak se smiješi...:)
 

Tose23

Member
Reaction score
0
@Tica
ma kakva nervoza druze:eek:ok:

svaka cast znate di trebate udarit i kad:D

a sta se samog rata tiče....
prerano je da bi se nervirali oko statistika

ima vrimena da se sve to okrene
trajat ce ovo sve bar jos koju godinu:eek:ok:

@gsjebac
evo posto nemam vremena ovi dana za pleme
al evo vidim da se tu stanje napretka iznosi
pa evo i ja cu stanje napretka da iznesem
poslao sam izvidjace da vide kakvo je stanje
pa evo vam izv
i mislim da ravno u vas gleda


http://www.tinyuploadz.com/images/d0oAACek67I.jpg

o druze pa ziv pa otkad tebe nema:D
jena prigodna za tebe druze
 
Last edited:

gluse

Member
Reaction score
0
oooooo..moj šareni i dalje najljepši :love:

Da moran priznat da si izabrala ljepseg odojka od mene :festa:
Moran priznat da je ovo najaci rat u kojem sam ikad sudjelova prvi puta da roka i jedna i druga strana bas je gust sudjelovat u ovome ima tu svega od ljutnje,prepirki pa sve do totalnog fajta sta je ubiti najvaznije za igru
I da uvik moran napomenut da ima i onih igraca iz protivnickog plemena koje smo razocarali otvaranjem ove teme i iznosenja raznih svari na forum, a oni su se toboze uvik zalagali za nas, da znamo mi koliko se ko zalaga u pojedinim akcijama na nas :andjeo:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
...
Moran priznat da je ovo najaci rat u kojem sam ikad sudjelova prvi puta da roka i jedna i druga strana bas je gust sudjelovat u ovome ima tu svega od ljutnje,prepirki pa sve do totalnog fajta sta je ubiti najvaznije za igru ...

bitno da nije dosadno :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Da moran priznat da si izabrala ljepseg odojka od mene :festa:

i sad neka netko kaže da se ne razumijem u odojke.
:D

molim te objasni tići kako se i u ovom slučaju dokazalo kako je izgled nečeg jako važan kod procjene

:festa:
 

gluse

Member
Reaction score
0
Plava ja tebi ne zadajem nemoguce zadatke pa bi te zamolio da nedajes ni ti meni :D
Tica je jadna posebna vrsta kojoj nista nemozes objasnit i on je uvik u pravu tako da nista od toga :ludilo:
Jedan put smo se dogovari za bevu kod njega i reka je: Slobodno dodite ali isto nemojte doc, prepirka da more nije plavo nego modro, pas ne laje nego razgovara i da ko mi je kriv sta ga ne razumin itd da ti sad ne nabrajan, cak me je pokusa uvjerit u to da ima 9 i pol godina ma sta da ti pricam dalje....
 

DeletedUser

Guest
hvala ti puno gluše, sad su mi neke stvari puno jasnije :D

vjerujem da si u međuvremenu otkrio najbolji način komunikacije sa tim "posebnim vrstama"

samo klimaš glavom i slažeš se sa svim u šta te pokušava uvjerit.

naravno u sebi misliš svoje. :ludilo:

i svi happy.:p
 
Status
Not open for further replies.
Top