BEVA vs. kill.

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Zašto bi se zvali "DRINK" ako taj savez već negdje postoji???
Bevanda:love: je puno bolje ime za pleme...
Živila BEVA:cool:
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
pa.. netrebate se tako zvat xD samo sami ste rekli da ste drinkeri!

ugl vazno je da vi derete po killu samo bilo bi bolje akda biste ubrzali!
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
hehehe era reci ti tom DRINKU neka se oni preimenuju u BEVA jer mislim da se nemogu pohvaliti ovakvim rezultatima kao sto ih ima BEVA

a kad se preimenuju onda ce beva da ih tuzi za kradu imena :p
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
hehehe era reci ti tom DRINKU neka se oni preimenuju u BEVA jer mislim da se nemogu pohvaliti ovakvim rezultatima kao sto ih ima BEVA

a kad se preimenuju onda ce beva da ih tuzi za kradu imena :p

ma taj svijet je star ko grcka di je drink w28 a ja vise nisam na njemu :p
a sto se tice krade identiteta obavezno tuzit onoga tko ej pocinio zlocin :p
 

DeletedUser

Guest
malo cesce objavljujte to molim(mislim mogu i sam pogledat ali ovako cete ozivit forum mozda malo):pivo:

ma nije problam,ako treba stavit ćemo i par interesantnih izvještaja,a što se tiče oživljavanja foruma neka se i ekipa iz killa javi pa možda dođe i do nekog prepucavanja na forumu :ljut:
 

DeletedUser

Guest
ma kill igraci su nuabre mislim da ih je mozda dvoje vidjelo ovaj forum xD

dijelimo isto mišljenje za većinu,ali ne i za sve igrače....s druge strane dugo su bili u top 3 plemena, imali zajednički forum i sa bornom i zagorom i nitko ih nije htio napast već sklopit neko savezništvo, nap ili što ja znam već,sada se killovi igrači vrbuju za prelazak u druga plemena....pa iz toga mogu zaključit da je svih bilo strah killa????i njihovi igrači su dobri???? a usput su njubare????ima tu dosta kontradiktornosti:ludilo: ljudi probajte i vi malo ratovat protiv njih i onda im sudite:lool:
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
zivi su zato sto ih ima ko supportat a oni koji su napadnuti predaju se istog trena dok ne bude "WOW supportaju me"
 
Status
Not open for further replies.
Top