Blokiranje računa

Status
Not open for further replies.

gensorog

New Member
Reaction score
0
Zaradio sam kaznu blokiranja računa radi jedne moje velike pogreške(vrijeđanje Slovenac,diesel: obisana psovka i mislim da sam zaslužio kaznu tih 24h),ali ja sam poslao žalbu na koju mi je odgovorio Gospodin DISEL XXX,ali ja sam onda posla još jednu pravu žalbu i dvije tipa.gadvbhavjavjvahbhvdbh samo zato jer nisam znao kako učio tamo di dobivao odgovore na žalbu pa sam morao otvoriti novu žalbu u koju je pislao hzbhdvbhvjyjvdh i još jednu u kojoj je pisalo fffffffffffmmmmm i koje sam istoga trena zatvorio...znači ja sam kriv kaj nisam znao kako uči tamo di dobivam odgovore i radi toga sam kažnjen sa još 3 dana kazne...Molio bih neke igrače da mi kaži dali je to u redu prema meni...naglašavam da se slažem sa prvobitnom kaznom od 24h,al se ne slažem sa jo 3 dana samo zato jer nisam znao kako pročitati odgovor dok nisam poslao novu žalbu koju sam istoga trena zatvorio!!!UNAPRIJED HVALA svima koji daju bilo kakav odgovor na ovaj moj problem!!!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ne citas ni pravila foruma kao ni pravila igre
o banovima se ne raspravlja ovdje nego opet kod mene na supportu, a pogotovu ne u politici i diplomaciji svijeta 2
odgovor novi si dobio pa ga citaj na supportu

ovo ide na kljucanje, tebi jedna opomena
 
Status
Not open for further replies.
Top