BNL iliti bolesnici na lijecenju

DeletedUser

Guest
hr 10 nismo ni igrali za ozbiljno, nego smo cekali da se sljedeci otvori, posto smo bili razbacani i slucajno smo se nasli. jer poslje ba9 su svi "zavrsili" sa plemenima, no slucajno smo se nasli na 10, 11 smo poceli ozbiljno, kao i sada 15 na koju smo dosli kasnije nego vecina ozbiljnijih plemena..

dodjem nakon mjesec dana na forum da vidim sta ima, a ono, nista, pa kud to ide? :D
 

DeletedUser

Guest
Vidio sam vas na hr10 :pivo:


sada si sve rekao,došli onako na server hr10 i čekali da počne novi 11 jel zakasnili previše i ti sada tu pametuješ,šta nsii pokazao na 11 kada si imap prilike.zato kada se javiš probaj nešto pametno,ako imaš šta
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
sada si sve rekao,došli onako na server hr10 i čekali da počne novi 11 jel zakasnili previše i ti sada tu pametuješ,šta nsii pokazao na 11 kada si imap prilike.zato kada se javiš probaj nešto pametno,ako imaš šta

Ono što sam ja na 11, vi ste na 10 pokazali. Isti slučaj :eek:ok:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Nediraj te mi trawu! :kisa:

Kad vec pricamo o prijasnjim svijetovima,doslo je dosta RWP/TCO na h13,pa su se i tamo krasno pokazali...

Stoga bolje sutit,nego pisat gluposti...

Iako ste mi ovdje favoriti,ali opet :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Nediraj te mi trawu! :kisa:

Kad vec pricamo o prijasnjim svijetovima,doslo je dosta RWP/TCO na h13,pa su se i tamo krasno pokazali...

Stoga bolje sutit,nego pisat gluposti...

Iako ste mi ovdje favoriti,ali opet :pivo:


hajde nabroji mi ovdje sada igrače iz TCO koji su igrali na hr13 pa da vidimo toni tko piše gluposti
 

RADOVAN III

New Member
Reaction score
0
nekome je jedina zelja da zaigra svuletom i kompanijom
ali nema mjesta za one koji noblaju samo svoje neaktivne igrace i tako stvaraju acc
a usput ni cestito vozic nezna poslati
prepoznace se onaj kome je ovo namijenjeno ;)
 

Arma007

Member
Reaction score
4
Ma vule je ubjedljivo najjaci igrac po organizaciji, planovima i akcijama. Tako da neki "balavci" koji igraju plemena od prije 6-7 mjeseci nemaju potrebe da se miješaju niti da komentarišu i valjaju gluposti.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Ma vule je ubjedljivo najjaci igrac po organizaciji, planovima i akcijama. Tako da neki "balavci" koji igraju plemena od prije 6-7 mjeseci nemaju potrebe da se miješaju niti da komentarišu i valjaju gluposti.

Igram ja puno duze od toga,protiv vuleta neman nista,s tim sto si rekao se slazem,ujedno je jedan od boljih igraca na hr svijetu.
Govorim za ostale,jer pregovara o necemu nama,pa i lipo i ja pregovaram o necemu njima(ne ubrajam tu vuleta,al on je poceo s tim)
 
Top