borna prva na svijetu 1

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
pa normalno da niste , ne znam sta si umisljas , ali za ovo si definitivno upravu

pa sela su tu da se uzimaju nismo mi bogovi da nam je nemoguće uzet sela
 

DeletedUser

Guest
hahah decki spustite se na zemlju,sta ce te poslije "ako pobjedite zagor" u ratu stace te uzmati koja sela????????,borna zajedno sa svojim akademijama ima preko 300 igraca i vecinom su nobovi , ovo sto je disel xxx reko da morate puno jos pure jesti je istina smiri te strasti:D
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
ne vjerujem da ljudi nakon toliko mjeseci igre mogu ostati tako nubasti,,ma sta nubasti NJUBARE prve klase da ih treba zakonom zastititI,,ili zabraniti igrati kad jer ne kuze bit igre


hhahahahaha prvi su i pere ih spica full,,, LOL LOL LOL
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
doživotni zatvor :D

uništavaju smisao i ljepotu ove igre ;)


eto vam momci par mišljenja sa strane od dobrih igraća... svatko normalan će stati na stranu zagora jer ovo što ćinite je najgora stvar u ovoj igrici što se može napravit i to nitko ne voli ...
 
Last edited:
Reaction score
0
Stvarno vise niste zanimljivi -.-'
Dečko je samo rekao da je Borna prva i sretan je zbog toga, a vi se ne morate ponavljat shvatili smo da vi mislite da Borna nije zaslužila da je prva ili što god već se vama mota po glavi,ali dajte smirite strasti..Znam ja da svatko ima pravo izraziti svoje mišljenje ali ste sad pretjerali -.-'
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
Ajoj, tkz "merge" jelte... nesto najgore sto mozete uciniti u ovoj igri pogotovo ako ste se bas u cijelosti spojili sto znaci i uzeli igrace koji su jedva aktvini iz jednog ili drugog saveza.

Ukratko ovo ste vjerojatno ucinili samo zbog bodova i da bi bili prvi jer funkcionirat necete bas lagano, al sretno u vasoj pointwhore namjeri :love:


mmm merge se radi kako bi se pojacao savez i IZBACILI neaktivni igraci :eek:k: nubaro(nis uvredljivo) :pivo:
 

gluse

Member
Reaction score
0
1 Zagrebački Gorštaci 183,15 Mio.
2 Kill. 107,05 Mio.
3 Rastafarians 78,12 Mio.
4 Knez Borna Inquisition 65,85 Mio.
5 UNITMOP 57,22 Mio.
6 Ocelove srdce 49,99 Mio.
7 Inquisition 49,11 Mio.
8 Udruga svih Hrvata 45,73 Mio.
9 Teraz My 39,45 Mio.
10 Sumrak 39,26 Mio.

Ja ovo cjenim :pivo:
 

DeletedUser

Guest
1 Zagrebački Gorštaci 183,15 Mio.
2 Kill. 107,05 Mio.
3 Rastafarians 78,12 Mio.
4 Knez Borna Inquisition 65,85 Mio.
5 UNITMOP 57,22 Mio.
6 Ocelove srdce 49,99 Mio.
7 Inquisition 49,11 Mio.
8 Udruga svih Hrvata 45,73 Mio.
9 Teraz My 39,45 Mio.
10 Sumrak 39,26 Mio.

Ja ovo cjenim :pivo:

da ali Knez Borna Inquisition 65,85 Mio. + Inquisition 49,11 Mio.
 

DeletedUser

Guest
ne vjerujem da ljudi nakon toliko mjeseci igre mogu ostati tako nubasti,,ma sta nubasti NJUBARE prve klase da ih treba zakonom zastititI,,ili zabraniti igrati kad jer ne kuze bit igre


hhahahahaha prvi su i pere ih spica full,,, LOL LOL LOL

ne vidim da si ovako pricao kad su barbari imali skoro 90 članova ni kad vam je borna slala deff i i rekal da bu vam punila sva sela, ali ste pobjegli.. i onda se nades ovdej biti pamet. da su nam bodovi u điru onda smo mogli izbaciti sve ove male clanove i ostaviti 40 članova, a da ne pricam kako je borna jedino pleme koja ne poznaje crvenilo. stoga o cemu ti pricas?
 

marli

Member
Reaction score
0
zanima me samo koliko ste to sela napunili? istina da je bilo pregovora. al ocito na obostrano zadovoljstvo.. a kao sto kazes prije nego sto je doslo do toga smo "pobjegli" i usput, kakve veze ima to sto je barbar imao 90 clanova i sto saveznistva i 50 akademija, s rastom?

i to sve nema nikakave veze s tim,. da se netko s milijun clanova hvali kako je prvi po bodovima.. hahahahhahahahahahha..
""da su nam bodovi u điru onda smo mogli izbaciti sve ove male clanove i ostaviti 40 članova""-- ne biste, nego biste radili upravo ovo stro radite :DD

pozdrav!
 

Jack000

New Member
Reaction score
0
zanima me samo koliko ste to sela napunili? istina da je bilo pregovora. al ocito na obostrano zadovoljstvo.. a kao sto kazes prije nego sto je doslo do toga smo "pobjegli" i usput, kakve veze ima to sto je barbar imao 90 clanova i sto saveznistva i 50 akademija, s rastom?

i to sve nema nikakave veze s tim,. da se netko s milijun clanova hvali kako je prvi po bodovima.. hahahahhahahahahahha..
""da su nam bodovi u điru onda smo mogli izbaciti sve ove male clanove i ostaviti 40 članova""-- ne biste, nego biste radili upravo ovo stro radite :DD

pozdrav!

pozz Marli:love:

tebe kao i pleme Rasta jako cijenim, što vjerujem da i sama znaš. evo mislio sam da ću barem jednom moći izbjeći javljanje na tim forumima, ali eto... nisam replicirao na ništa do sad, drago mi je kaj ću sad replicirati tebi...

koliko se ja sjećam, tražili ste deff za tri grada koji vam je uredno poslan... poslije toga je bio dogovor da se nađemo u skype sobi i dogovorimo daljnje detalje tog friško potpisanog savezništva. (koju smo napravili s vaša dva člana te vođom moje akademije i mojom malenkosti) dogovor je bio da vas se deffa u sve gradove, ali da vi velite gdje vam taj deff treba, a ne da moji članovi šalju deff napamet u svaki grad. probali smo par puta s vama stupiti u kontakt ali već ste tada bili lagano na odlasku s s1. mislim da nije u redu što se svi vi ovdje iživljavate na djetetu koji ne igra ovu igru kao vi ili ja ili ne bitno... (kaj smo trebali djecu restartati kao druga plemena i to neke koji imaju od 10 -15 godina) osobno mislim da je to jadno. ne velim ovo za tebe posebno, već za sve koji to rade. što se tiče kasnije suradnje i rata s kill.om, naravno da vam nismo mogli slati deff jer smo s njima u savezu, a i mi smo imali svoje ratove u tom trenutku i nas nitko nije deffao...
što se tiče naše dvije akademije, da se repliciram i na to. kad je Borna krenula kao pravo pleme imala je jednu akademiji i lagano smo radili diplomaciju kao i svi vi. danas, Borna ima dva saveza van svojih ajmo to reći akademija, premda je i to jadno ime... ne tražimo nikoga ništa niti smo ikada koga molili za ikaj. oslonili smo se sami na sebe i krenuli dalje. nismo rekli svaka čast zagoru i crta s servera itd. ja sam se kao igrač dokazao i vama kad sam bio na jednom accu u plemenu Barbar i sami ste vidjeli po izvještajima što i kaj sam radio. da ne hvalim sam sebe, sami ste me poprilično nahvalili. ja nisam za to da se ima tako puno članova niti akademija, ali daj vi meni recite ljudi, na koji savez se ovdje možete osloniti do kraja? svi imamo svoje ciljeve i planove. mi imao neke svoje filijale kao deff plemena i rade za nas isključivo to. dok glavno pleme i naša prava i jedina akademija je off bazirana kao i mi. da su ta dva plemena jedno, naši bi poraženi protivnici bili još bolji;)
nismo nikada ni jednom savezu zabili nož u leđa, već išli pomoći koliko god možemo. mislim da nam se zbog toga najviše i prigovara.... to što su se Borna i |nq spojili, to je sasvim normalno jer su oni naše bratsko pleme malo duže, naposljetku radi njih smo i objavili rat zagoru... mislim da bi bilo u redu od svih vas pravih igrača, da sami procijenite kad je potrebo nekaj komentirati, a kad ne. ne vidim potrebu da se tako konstantno omalovažavaju članovi akademije, a ujedno i djeca. što se tiče kicka, frende, prestani žicati deff po serveru za zagor jer ti to ide full jadno. svako pleme koje si kontaktirao i prijetio mu se su te glatko i hladno odj. ovdje ne potrebno sramotiš sebe kao i svoje pleme. ja neću biti noob i staviti ovdje tvoj način komuniciranja i tvoje ispade prema drugim plemenima jer si isto još dijete. ali mogu ti reći da vam regrutacija špijuna ide vrlo slabo. dapače čak možda stavim sve te poruke na profil plemena.
svima nama je jasno da je idealno pleme za ovaj svijet ono koje ima 40-60 članova, ali to nije lagano za ostvariti. svi se mi krpamo, na jedan ili drugi način. jbg. planovi i želje se mijenjaju u hodu. bilo bi mi draže, da ste svi vi kao ravka rekli ajde barem nekaj se događa ili slično. shvatite da je na ovom svijetu ostalo jako malo ljudi i plemena. da ni ne pričam koji su međusobni odnosi. svi radimo ono kaj mislimo da je najbolje, jbg Borna nije najbolje pleme servera ali dragi moji ljudi mi se borimo da to i zaslužimo i opravdamo. mi nemamo admine u plemenu, krenuli smo od nule, stvorili smo par jako dobrih igrača, a možda ih stvorimo još par. jbg. bude svima nama ugodnije igrati ovu igru na drugim svjetovima. mislim da ste svi vi sje. ovdje stvar jer si niste dali truda da napravite isto. naš server je daleko od onih pravih, a bude još dalje s takvim radom... na kraju krajeva najlakše je uzeti 20 igrača i doći na server te se kur... daj dođite na server sami i krenite od nule... kao i ja te stvarajte nešto.
 

Jack000

New Member
Reaction score
0
još jedna stvar, jako puno igrača koje je BORNA STVORILA sad igraju u drugim plemenima i na drugim svjetovima. jako su dobri inače ne bi bilo u tim ajmo to reći pro plemenima. ja mislim da je to najbolji dokaz ovoga kaj ja govorim;)
 

gluse

Member
Reaction score
0
Sve je to lipo i krasno sto ti govoris ali spojit dva plemena i onda se hvalit na forumu da ste prvi i onda ocekivat jos kakve pohvale na taj veliki čin je ŽALOSNO
ispali ste teski redikuli da je za nevirovat
ja zelim vidit izvjestaje di zagor tone pada di mu uzmete kojih 400 sela itd a ne da za ovo ocekujete pohvalu
inace svaka cast na trudu ali pokazite malo borbe a ne regrutacije
 

Jack000

New Member
Reaction score
0
Sve je to lipo i krasno sto ti govoris ali spojit dva plemena i onda se hvalit na forumu da ste prvi i onda ocekivat jos kakve pohvale na taj veliki čin je ŽALOSNO
ispali ste teski redikuli da je za nevirovat
ja zelim vidit izvjestaje di zagor tone pada di mu uzmete kojih 400 sela itd a ne da za ovo ocekujete pohvalu
inace svaka cast na trudu ali pokazite malo borbe a ne regrutacije

jel i tebi treba pisati da je to dijete tipkalo:hahaha:
i kaj se svi popikavate na njega? kad si mene vidio na forumu SAVEZNIČE ili ovdje da se hvalim s time?:boks:
 

DeletedUser

Guest
jel i tebi treba pisati da je to dijete tipkalo:hahaha:
i kaj se svi popikavate na njega? kad si mene vidio na forumu SAVEZNIČE ili ovdje da se hvalim s time?:boks:

Decko ti je lepo rekao kako stoje stvari. ;)


svaka cast na trudu ali pokazite malo borbe a ne regrutacije
 
Last edited by a moderator:

gluse

Member
Reaction score
0
a onda se ispricavan odakle da ja znan da je to dite tipkalo
samo vi njih oderite pa cete bit prvi zasluzeno a onda ce bit pohvala nebrini
meni je puno vise zao sta se rasta raspala nego tebi budi siguran i to sto ne igraju na sv1 mi je zao za poludit i zato nevolim ni kad se pise o njima da su pobjegli ni da su ovo ni da su ono pa me razumi i ti mene :eek:k:
sta se tice tebe ko igraca cjenim te i znam da si odlican zato deri a nemoj stat:pivo:
 

DeletedUser

Guest
a onda se ispricavan odakle da ja znan da je to dite tipkalo
samo vi njih oderite pa cete bit prvi zasluzeno a onda ce bit pohvala nebrini
meni je puno vise zao sta se rasta raspala nego tebi budi siguran i to sto ne igraju na sv1 mi je zao za poludit i zato nevolim ni kad se pise o njima da su pobjegli ni da su ovo ni da su ono pa me razumi i ti mene :eek:k:
sta se tice tebe ko igraca cjenim te i znam da si odlican zato deri a nemoj stat:pivo:

:love:....
 
Status
Not open for further replies.
Top