borna prva na svijetu 1

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
da vas pitam sad , sta je zagor nedavno uradio kada smo mu se bodovno priblizili?

spoili su se sa Sumrakom , zato vas molim da ne morite, Borna je prva , ko hoce nek prihvati to ko nece nek izbrise racun , proda ga ili da nekome, ali ovom ljubomorom na forumu nece nista uraditi
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
da vas pitam sad , sta je zagor nedavno uradio kada smo mu se bodovno priblizili?

spoili su se sa Sumrakom , zato vas molim da ne morite, Borna je prva , ko hoce nek prihvati to ko nece nek izbrise racun , proda ga ili da nekome, ali ovom ljubomorom na forumu nece nista uraditi

Potpisujem :eek:ok: I Veksi Deksi Ima Dobre Viceve Al' Ne Znam Sta Ovo Znaci
0vo Je Napisao Dejanu

Veksi deksi danas u 11:15 sati

slušaj sad neznam koji si jesi groff il dejan al u svakom slučaju za par mjeseci možda ti dođem u susjedstvo pa me sredi ako budeš u mogučnosti
 
Last edited by a moderator:

kickyourass

Member
Reaction score
0
da vas pitam sad , sta je zagor nedavno uradio kada smo mu se bodovno priblizili?

spoili su se sa Sumrakom , zato vas molim da ne morite, Borna je prva , ko hoce nek prihvati to ko nece nek izbrise racun , proda ga ili da nekome, ali ovom ljubomorom na forumu nece nista uraditi

evo sam dodatak nas je 30 u plemenu :eek:ok:
 
Reaction score
0
Kick,moram ti nešto priznat i znam da te neće bit briga ali strašnoooo me nerviraš i pogotovo tvoj način razgovaranja s drugima,malo si poletio,a znas onu "ko visoko leti nisko pada"
zato ne tjeraj me da se prošećem do župe ;)
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
Kick,moram ti nešto priznat i znam da te neće bit briga ali strašnoooo me nerviraš i pogotovo tvoj način razgovaranja s drugima,malo si poletio,a znas onu "ko visoko leti nisko pada"
zato ne tjeraj me da se prošećem do župe ;)

šetaj nitko ti ne zabranjuje ,ovdje ću da pišem kako mi se piše ;)
 

marli

Member
Reaction score
0
sve je to ok. mi smo krenuli od nule, niti smo imali poznate igrace niti pleme niti ista. rasta je krenula sa dvoje ljudi koji su igrali prvi pota ovu igru, pokupila sve ljude dobre volje, i okupila jako dobru ekipu koja je polovila konce, pocela igrati , i svi aktivni i zainteresirani i zeljni igre i zezancije zajedno su i ostali u rasti. :)
ne vidim zato i borna ne moze tako, samo naprijed.. bar ste se suprostavili zagoru i svaka cast za to.

a ti glasnogovornice zagora, kiki, molim te suti, vi ste imali brdo vise saveznistva, akademija ili kako ste vec nazivali ta plemena koja ste iskoristavali, ne kazem da nije u redu, svako ima svoj stil, jel tako? al cemu onda dvostruka mjerila.. ?????
kad ti (vi) to radite onda je ok, i to se ne zna. al kad radi to borana ili itko drugi onda je to jadno.. ?!

ovo hvaljenje sam iz prvog posta iskomentirala i ok.
al vidim da je krenulo sve u drugom smjeru pa ne mogu odoliti da dam svoj komentar. :D

a kiki, sta je s oinim da je slabo od ove glupe igre i da pretsajes i jos takve nebuloze.. da si tu i tamo online?? :D vidim da si mnogo cesce :p
 

digitalplayer

New Member
Reaction score
0
evo i ja ću nešto reći... kao prvo svi koji spominjete engleske servere i tako to... oni nisu ludi i nisu klinci s balkana kao mi svi... nismo klinci u godinama ali smo u igri itekako klinci

ja sam tamo igrao 4 godine i još igram ali ne aktivno... prosjek godina u mom plemenu je bio oko 30
to su ljudi koji rade za život imaju djecu i jednostavno uživaju u igri...

njima pa ni meni nikako ne pada napamet da troše svoje vrijeme na ovakve beskonačne rasprave tko koliko akademija ima i kakva je politika plemena... iskreno znam može svatko imati svoje mišljenje i reći ga al ajde iskreno pogledajte malo postove i što sve pišete... ljudi ovo je igra... tko kaže da se s "neprijateljem" ne možete ispričati i naći neke zajedničke teme... dapače ako ima netko tko igra u mom gradu ili u blizini rado bi i otišao na :pivo: s njim... ali to nije poanta dajte ljudi što vam je?? trošite bezveze riječi i svoje vrijeme dok nuke i resursi stoje u selima i čekaju da se koriste... ma pustite rasprave u to ne treba ni ulazit... bolje popričajte kao ljudi i igrajte igru kakva ona i je...

nemojte razbijati glavu na budalaštine igrajte i vrijeme će pokazati svoje...

pozz od Borisa

digitalplayer
 

marli

Member
Reaction score
0
svaka cast. imas potpuno pravo. :)
i nikad ne zelim nista postat jer mi se neda i nema smisla, i onda se opet nadem da tipkam gluposti, i raspravljam se s nekim 10 godina mladim, koji ima percepciju svega sasvim drugaciju od moje :)
ovo za :pivo: i provodim u djelo. :)
 
Status
Not open for further replies.
Top