bosnac ba galerija

bosanac ba

Member
Reaction score
0
Pogledajte i divite se :
skupinacrnihmrava.jpg


Ovo "crno" nije "crno" to je skupina crnih mrava,zbili su se pa izgleda da je samo crna boja ali nije...Ko zna citati slike shvatit ce :festa:

Molim komentirajte i divite se mom radu :)

naslov teme preureden..odsad sve svoje radove stavljaj u ovu temu. deja
 
Last edited by a moderator:

bosanac ba

Member
Reaction score
0
Hvala...Pitali su me iz "Louvre-a" da im dadnem sliku na cuvanje al evo ja je na net objavio :)
Ne valja ovo sto sam stavio preko citavog by:rikta izgleda kao da je to sustina ove slike ali treba citat iza slova :)
 

bosanac ba

Member
Reaction score
0
Evo sad sa multya da napisem..

Odličan mi rad !

Evo me uso sam sad na ovaj acc

d00ml0rdxdd.jpg

Evo jedan botovski rad i od mene :S
Postavljam ga ovdje da dzabe neotvaram novu temu :hmm:

to je to...samo ce nam zaviti deja i ovi iz fan arta :p

Evo jos jedno umjetnicko djelo http://img684.imageshack.us/img684/7476/28231736.jpg
ovako izgleda prosjecni igrac plemena.net tj. plemena.com.hr :D divite se jos jednom



sliku stavi u link..prevelika je.deja
 
Last edited by a moderator:

bosanac ba

Member
Reaction score
0
Evo slika...
vako imamo neku grupicu sto pravimo videe,radimo u photoshopu i tako nesh koja se zove our attitude(nas stav)
zato sam ja dao jaranici da mi nacrta ovu maskotu(koji poznaju muziku znat ce ko je na slici :p) i ona je nacrtala(prvo sam mislio da nacrta samo skicu da ja obojim u ps ali ona je nacrtala i obojila) i evo te slike...Ali ja sam ovu sliku ponovo prebojio tako da sam je na neki nacin uradio u photoshopu ;) prebojio sam se ja sa soft light ja mislim pa se tako slabo vidi boja ;)

slova our attitude nisam dirao i ovu zastavu jbg. tek sad vidim da nisam zastavu bojio...jesam drsku ali ne zastavu

scan0003ao.jpg
 

bosanac ba

Member
Reaction score
0
ako grubo obrises oko nekog lika, i nakelis na na gotov wall, koji je pod autorskim pravima to je rip.

usmena opomena
 
Last edited by a moderator:

bosanac ba

Member
Reaction score
0
ako grubo obrises oko nekog lika, i nakelis na na gotov wall, koji je pod autorskim pravima to je rip.

usmena opomena

citiram sam sebe,znam da je rip pričala si već,nego vidiš da je sve zafrkancija pa šta fali ako objavim neki normalniji!

samo radove i komentare radova u galerijima,ostalo je spam,i nema ripanja,za ripanje ide banana:D
 
Last edited by a moderator:
Top