Brisanje neaktivnih računa - dopuna

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Dragi igrači,

danas vas želimo obavijestiti o poboljšanju prethodno najavljenog automatskog sustava brisanja računa.

Sustav će sada uzeti u obzir aktivnost na forumu. To znači da sve dok ste aktivni u igri ili forumu, vaš će račun biti aktivan. Automatsko brisanja nakon 12 mjeseci bit će pokrenuto samo ako niste prijavljeni na igru ili na forumu zadnjih 12 mjeseci. Prije brisanja e-mail će automatsi obavijestiti igrača o skorom brisanju. Stoga, kako bismo ispravili prethodnu najavu, postupak će biti sljedeći:

Od 22. svibnja 2018. provesti će se slijedeće promjene:

Automatski ćemo izbrisati sve račune koji se nisu prijavili u igru ili na forumu 12 mjeseci (ili dulje).
Kada uklonite račun za igru, pridruženi forumski račun također će se izbrisati. Identifikaciju vršimo putem korisničkog imena.
Nazivi računa na forumu automatski će se promijeniti ako se povezani naziv računa igre mijenja.
To znači da će različiti nazivi na forumima i u igri biti mogući samo na način da imate više računa za igru, koje treba aktivno koristiti. To ujedno znači da se moraju prijaviti barem jednom svakih 12 mjeseci u igri ili na forumu kako bi se izbjeglo automatsko brisanje.

Ako ime koje koristite u igri i na forumu nisu jednaki do 22.05., možda ćete dobiti zahtjev za brisanjem jer je drugi igrač s računom za igru s istim korisničkim imenom označen za brisanje. Da biste mogli otkazati slučajni zahtjev za brisanjem, postoji razdoblje od 7 dana prije nego što se stvarna brisanja računa odvijaju. Ova brisanja se ne mogu poništiti! Nakon što je račun zatražen za brisanje (od strane igrača ili automatski), privatna će se poruka automatski poslati na povezani forumski račun. Ako primite ovu poruku i niste pokrenuli zahtjev za brisanjem, odmah kontaktirajte podršku!

https://support.innogames.com/game/tribalwars

Ukratko:

Ako vaš račun za igru nema račun na forumu, sve je dobro. Morate biti svjesni da brišemo neaktivne račune nakon 12 mjeseci automatski.
Ako vaš račun za igru i na forumu ima isto ime, sve je dobro. Morate biti svjesni da brišemo račune koji nisu aktivni u igri ili forumu nakon 12 mjeseci automatski.
Ako se vaš račun na forumu razlikuje od korisničkog imena s vašeg računa igre, kontaktirajte podršku da biste promijenili korisničko ime. Ili:
Ako imate samo račun za forum, ali ne i račun za igru, molimo vas da stvorite novi račun za igru s korisničkim imenom koji koristite na forumu. Ako to nije moguće, kontaktirajte podršku.
Bit ćete obaviješteni na forumu i putem e-pošte kada će vaš račun biti izbrisan. Provjerite je li vaša adresa e-pošte valjana.
Ako primite obavijest o brisanju bez da ga sami pokrenete, kontaktirajte podršku.
Vaš račun za forum i igre dijelit će isto korisničko ime i sinkronizirat će se kada promijenite svoje ime u igri, ali adresa e-pošte i zaporka bit će zasebni.

Ako imate bilo kakvih pitanja, javite nam!

Srdačan pozdrav,
Plemena tim
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Čekaj, Dao sam 500PB da promijenim nik u igri a nije mi se promijenio na forumu . Sad da mi se ne bi izbrisao račun na forumu moram napraviti račun Smayke u igri?
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Sta ce ti vise uopste bilo kakav nick bilo gdje na hr serveru kad se gasi :D

Nek brisu sve, sto smo se igrali, igrali smo :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Čekaj, Dao sam 500PB da promijenim nik u igri a nije mi se promijenio na forumu . Sad da mi se ne bi izbrisao račun na forumu moram napraviti račun Smayke u igri?
Alo kad si vec tu, mogu li ja dobiti odgovor začarani?
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Ako ima
Čekaj, Dao sam 500PB da promijenim nik u igri a nije mi se promijenio na forumu . Sad da mi se ne bi izbrisao račun na forumu moram napraviti račun Smayke u igri?
Možeš ili napraviti račun smayke u igri ili mi se javi na podršku da ti promijenim nick na forumu u isti koji sad koristiš u igri.
 
Top